Kuroshitsuji ~ manga & anime ~
#21
^ nisam gledala musical, neka drugarica jeste pa ce mi dati da pogledam Big Grin deluje dobro, dopada mi se kako su izabrali glumce.
btw. ovako, sto se tice mange, pazljivim citanjem i osmatranjem poslednja 2 chaptera [dakle, ovog sad i proslomesecnog], daju se primetiti neke skrivene fore!
[spoiler]
u chapteru 40. http://www.mangafox.com/manga/kuroshitsu...40/34.html na ovoj strani, vidimo sebastiana kako nosi posudu sa ugljem
dok u chapteru 41. na ovoj strani http://www.mangafox.com/manga/kuroshitsu...41/22.html ON NEMA TO U RUKAMA
takodje: http://www.mangafox.com/manga/kuroshitsu...41/16.html ~ primetiti kako sebastian steze jastuk
a onda ovo: http://www.mangafox.com/manga/kuroshitsu...41/14.html ~ na jastuku koji je uzeo od ciela JASNO SE VIDE MRLJE OD KRVI!!
sto moze da znaci samo sledece: dok chapter 41. u stvari deluje kao spisak stvari koje su se desile pre napada, ON TO U STVARI NIJE! u sustini prikazuje sta se desilo NAKON TOGA! sebastian je bio proboden, pretvarao se da je mrtav, zatim prosetao po kuci obavivsi duznosti batlera [vidi se i kako je rekao arthuru wordsmithu da se pobrine o cielu U SLEDECIH PAR DANA ~ I DAO ONU SOVU MAYLENE!], i na kraju se vratio da se pravi mrtav![/spoiler]
toboso yana je genije, odusevila sam se kada sam uvidela ove detalje [uz pomoc ljudi s mangafoxa koji su o njima diskutovali x)]
+ postoji pretpostavka da je sve ovo samo igra ciela i sebastiana, da bi arthur imao o cemu da pise [btw. sumnja se da je arthur u stvari arthur conan doyle, pisac koji je napisao 'sherlock holmes'-a Big Grin].
sjajno, zar ne ?
[Image: AProgo.gif]
Reply
#22
stvarno interesantno!! O.o one mrlje od krvi na jastuku nisam ni primetila.. svaka čast!!! XD ta teorija je skroz realna!
sličnu sam i ja imala..za onu kantu sa pepelom što je nosio u prethodnom chapteru, i da je u novom nije imao, sam skontala, i taj detalj me je baš naveo da mislim da sve iz 41 chaptera ustvari NIJE opis događaja PRE ubistva Sebastiana! znači da je ustvari sve Sebstianova igra...
ali opet zašto bi Sebastian iscenirao svoju smrt? i šta se desilo sa napadačem, jer očigledno je Sebby ostao živ kada ga je ubica napao? i šta će mu ona Sova? i gde je Undertaker koji je bio pozvan?...
a da je Sebby sve isplanirao sa Cielom i da je to njihov scenario za priču Arthura, mala verovatnoća, jer je Ciel baš bio šokiran smrću Sebbija i sem toga neverujem da bi napravili toliko ubistava pred kraljičinim stražarem koji je isto došao na žurku...mada njihova gluma nema granicaXD
a da je Arthur iz mange zapravo Arthur Conan Doyle...woow to nisam ni pomislila O.O stvarno sjajno!
Toboso Yana je genije! stvarno! takav zaplet, takvo poređenje..fantastična je!XD
*Музыка-зеркало твоей душы, инструмент-это ты.*without YAOI there's NO LIFE!~Thumbs up! [Image: 6518203afa11.gif] [Image: SamuraiSx.gif]
ne volim gluposti online, ali ovo je dobro, ko zeli da zaradjuje online ovo odmah! - potvrdjeno 100% Anime http://samuraisx.stiforphr.com/ ---> za info pitajte u PM Anime ~
Reply
#23
e pa da, zbog cielove sokiranosti sam i ja gotovo sigurna da nije u pitanju scenario njih dvojice, mada ko zna, oni su wicked ;D
samo zamisljam cielov osmeh kada se sebastian pojavi u odlucujucem trenutku ZIV Big Grin tj. osmeh ako je sve iscenirano [onaj bitchy njegov trademark osmeh XD] a facu O______O ako nije.
mislim da je sova za undertakera...tj. njega da pozove...
a napadac je i dalje neko iz kuce [ili ko zna, neko van kuce!?], verovatno je odsetao i vratio se u krevet da bude ubedljiv [sto ce reci ~ napadac nije niko od ljudi iz kuce, tj. maylene, bard, finny, ciel a takodje ni arthur, jer se sebastian prosetao medju njima nakon sto je "ubijen" i pricao sa svima, niko nije delovao sokiran ili bilo sta ~ to naravno pod pretpostavkom da sve nije ciel&sebastian igra Wink]
sto ce reci, ubica je jedan od gostiju! meni je lau sumnjiv, ali on je uvek sumnjiv, tako da ne znam XD
a arthur se preziva wordsmith, ko zna, mozda je to alijas ili nesto Wink
veoma je intrigantno, bas mi se dopada manga, posle circus arc-a i one scene u onom velikom amfiteatru ovo je nesto najbolje do sad u njoj! sve je bolja i bolja...+famozni crtez, mada ne znam jesi li primetila kako sebby ima sve gori i gori nos u prethodnim chapterima XD nekako je duzi nego ranije.
[Image: AProgo.gif]
Reply
#24
Nisam gledao, ali mi se svidja animacija i izgled likova...!!!
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#25
Negde sam procitao da u drugoj sezoni nece biti Sebastiana i Ciel-a.

Fak. -.-
Reply
#26
jao! jedna od omiljenih mangi! najvise zbog crteza, prelepi su!! detalji i sve to... yana-sensei rocks!!! omiljeni mi je grell (naravno) i ciel...iii undertaker.. prica dosta podseca na godchild (ali je ovo lepse nacrtano, i ima sexy batlera...Anime)... jedva cekam novi chap...sto se tice anime-a, nisam gledala, mozda odgledam jednom.....
Reply
#27
Tako je druga sezona dolazi na leto ali nece imati veze sa pricom iz mange (sem sto je i ove likove radila autorka Toboso) nego ce imati totalno originalnu pricu (licno smatram da je ovo najveca glupost koju su producenti mogli da urade) sto znaci da nema Sebastijana ili malog Phantomhive nego ce u glavnim ulogama biti Claude Faustus butler i njegov master Alois Trancy...nevidjena glupost ali to samo dokazuje sta se desava kad jedan mali manga naslov postane komercijalna krava muzara T__T

PS A da bio sam u pravu kad sam rekao da mi najava za januar tj da ce druga sezona biti emitovana u januaru delovala kao trol...ko zna mozda je i ova glupost zvana Kuroshitsuji II isto troll (bar se nadam za dobrobit fanova ovog serijala) Smile
Reply
#28
nyahh čula sam i videla za drugu sezonu i ne daje baš mnogo pozitivnih misli..Sad razočaravajuće što su potpuno drugi likovi (nema SebaSadSad ni malog evil kawai CielaSadSad) al svakako ću je pogledati mada ne verujem da će išta drugo biti toliko dobro a sigurno ne bolje..

a twamp-chan ispočetka sam se dvoumila i baš nisam mislila na dirty play game Seb&Ciel...demoo poslle 43 ch izgleda da će i biti zapravo sve njihova mala akuma game koju će Arthur da publikuje..XD
uhh ala je Tanaka bio ekstra u 42 ch O.oBig Grin nisam ga mogla prepoznati ni u 43 kad je razvalio onog grofa i zavrnuo mu ruku :love:
i haiiii oću da vidim taj bitchy osmeh Ciela!Toungue nnešto tipa [Image: 127a4d91d41e31445409f019dda5d6fb1229290153_full.png] ToungueXD
*Музыка-зеркало твоей душы, инструмент-это ты.*without YAOI there's NO LIFE!~Thumbs up! [Image: 6518203afa11.gif] [Image: SamuraiSx.gif]
ne volim gluposti online, ali ovo je dobro, ko zeli da zaradjuje online ovo odmah! - potvrdjeno 100% Anime http://samuraisx.stiforphr.com/ ---> za info pitajte u PM Anime ~
Reply
#29
Ah najzad nešto super..potpuno sam očarana...svime..a moram da počnem da čitam....gutam, završavam, počinjem i još ću da se rasplačem kad nebude više....
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Reply
#30
Obozavam i anime i mangu *-* Obe sezone Big Grin
Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.
[Image: anime_tiredChibiCatKyo.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)