Kuroshitsuji ~ manga & anime ~
#1
Pa, drage dame [i gospodo, ako vas ima], navalite... verujem da o ovom animeu/mangi moze dosta da se prica. Sta vam se vise dopada, anime ili manga? Omiljeni lik? Sta mislite da ce se desiti u mangi sledece? Kako mislite da ce producenti da naprave 2. sezonu kada kraj 1. deluje tako definitivno?
itd.
[Image: kuroshitsuji.jpg]
[Image: AProgo.gif]
Reply
#2
Mangu nisam citao ali anime je dobar. Lep crtez, dobar dizajn likova, fina prica. Meni se mnogo dopao i preporucujem ga (pogotovo zenskom delu publike). Omiljeni lik mi je naravno Sebastian zato sto je GAR. XD
Reply
#3
čitam mangu i jako mi se sviđa
najbolji lik je definitivno Sebastian
[Image: clouds_2.jpg?_subject_uid=102743872&w=AA...kgiIn3C6Ig]
Reply
#4
dobro, dakle slazemo se u tome da nam je najbolji sebastian XD
meni je ranije ciel bio jako antipatican, ali mi sad gotovo deli 1. mesto sa sebas-chanom...
btw. sagara, savetujem da procitas mangu ako imas vremena, posto je anime uglavnom izmastan Toungue
@madefromashes6
dokle si stigla sa mangom? Anime
[Image: AProgo.gif]
Reply
#5
evo baš sam jutros stigla do 25. chaptera Smile
[Image: clouds_2.jpg?_subject_uid=102743872&w=AA...kgiIn3C6Ig]
Reply
#6
exxx thread twamp XD :love:
Inače No1 mi je Snake :love:[Image: 240px-Snake.png] ne znam zašto ali tako je kull, i volim zmije Toungue i Undertaker [Image: 34a266b03bb5t.jpg] lik je car! XD
naravno Sebastian je No2Anime
Ciel je super! ispočetka se ni meni nije svideo, više je ličio na derište, ali to je bio ptvi utisak..a Joker nije loš isto! [Image: joker-kyaaa.jpg]samo što je negativac...Toungue
Inače anime je fantastično!Anime kao što reče Sagara za grafiku i ostalo! a dobrih dve nedelje mi je u glavi bila pesma ''London Bridge is falling down,Falling down...My fair lady.'' kako originalno jezivo XD a jedva čekam II sezonu!!!! baš me zanima kako će ga snimitiSmile lično mislim da Sebi nije ''pojeo'' dušu Cielu, i najverovatnije mu je ostalo da obavi još neki zadatak...a možda i uglave i mangu nastavak (baš bih volela da se pojavi deo sa pozorištem! i Joker i Snake i ostali:loveSmile...a OVA 2009. je izašla http://rutube.ru/tracks/2635462.html?v=4...3c138cf224..
inače manga je stvarno fantastična! Toboso Yana je vrhunski odradila i crtež i priču, takve detalje viktorijanskog doba (odeće, posuđa, nameštaja, gotik detalji) videla sam možda samo kod Kaori Yuki, mada ovo je boljeAnime a što se tiče zadnjeg chaptera...stvarno ne znam šta da mislim, ni ko je bio onaj sa srpom iza Sebija ni da li će ''umreti''..možda shinigami imaju veze sa tim...svakako jedva čekam 41ch!!!!!
i Sagara obavezno počni sa mangom, neodoljiva je! veći deo nje nema u anime! i bolje je čitati je posle anime, bar po meni..
*Музыка-зеркало твоей душы, инструмент-это ты.*without YAOI there's NO LIFE!~Thumbs up! [Image: 6518203afa11.gif] [Image: SamuraiSx.gif]
ne volim gluposti online, ali ovo je dobro, ko zeli da zaradjuje online ovo odmah! - potvrdjeno 100% Anime http://samuraisx.stiforphr.com/ ---> za info pitajte u PM Anime ~
Reply
#7
yay, znala sam da ces se i ti javiti XD
ja mislim da je ubistvo pocinio neko u kuci, sigurno, cela situacija me podseca na film gosford park. ne brinem se za sebastiana, puno puta su mu se desavale uzasne stvari XD [samo cu reci: grellova motorna testera]
mnogo bih volela da u sl. sezonu animea [ako je bude bilo...] ubace deo sa cirkusom i kasnije sa onim manijakom sto pravi proteze... i bas mi je nekako bezveze sto je anime onakav, skroz izmastan, oni delovi sa angelom/ashom su mi konfuzni i ne vidim sto jednostavno nisu mogli da se drze price :S [mozda zato sto je price tada bilo premalo, but then again, mogli su da prave anime od 14 epizoda...]
edit, lol: OVAu sam gledala, hahahaha, zakon je XD jedva cekam da izadje sledeca OVA i da je prevedu...
[Image: AProgo.gif]
Reply
#8
haii Anime OVA je zakon! najbolja mi je Ranmao kad je glumila onu travuljinuBig Grin a i Undertaker kao princezaBig Grin ma urnebesno su eeextra! i jedva čekam drugu sezonu! i slažem se s tobom oko nastavka sa cirkusom i ostalim delovima mange! Big Grin
a da je priča u anime-u bila izmaštana, pa da pred kraj! ono sa anđelima se nije ni meni svidelo! ali ona sva ubistva i slučajevi su super odrađeni! i svakako treba uzeti u obzir da se anime stvaralo kad je još bilo oko 20 chaptera sigurno, a možda i manje, a tad cirkus, lik što pravi proteze, ovi kraljičini ''guardians'' i svi ti detalji još nisu postojali, tako da pošto je anime ranije odrađeno, morala je da radi improvizacija..
inače kraljica je meni bolje prikazana u anime-u! mnogo mističnija, interesantnija, sa mračnom stranom, realnija!prikazana na nov način, i u poslednjoj epizodi kad se pojavljuje lažna kraljica (zamena) i niko to ne primećuje, i kao tako je sakrivena mračna strana slavne viktorijanske Engleske.. dok je u mangi vesela starica koja ''pleni sve okolo osmehom''..

a Sebi neće umreti, ali kontam da bi preživeo u tom obliku u kom jeste, treba da se hrani dušama, a on nije dugo, pa onda možda ga i mogu koknuti...i možda je neko iz kuće, ali opet ko bi bio....
*Музыка-зеркало твоей душы, инструмент-это ты.*without YAOI there's NO LIFE!~Thumbs up! [Image: 6518203afa11.gif] [Image: SamuraiSx.gif]
ne volim gluposti online, ali ovo je dobro, ko zeli da zaradjuje online ovo odmah! - potvrdjeno 100% Anime http://samuraisx.stiforphr.com/ ---> za info pitajte u PM Anime ~
Reply
#9
Meni je omiljeni lik Tanaka, pa onda Sebastijan. Ne volim klinca...

Nisam čitao mangu, ali se čini da je kraj animea tačka i da ne ostavlja mesta za nastavak.
[Image: sense-1.jpg]
Reply
#10
^ verovatno ce 2. sezona animea biti nesto kao remake. bar se ja nadam da hoce, jer ce u suprotnom biti jako glupo. jedino ako ne budu isli na varijantu 'ciel se budi, sve je to bio samo ruzan san'.
@ Samurai ~ meni je kraljica nekako bolja u mangi, bas zato sto oko nje nema drame XD dosta mi je vec ostalih likova... a ne mogu da koknu sebastiana jer nije ugovor ispunjen jos, tako da on mora da ostane tu... to mu dodje kao jedina sigurna stvar u mangi Wink on mora da bude tu, uvek je tu i ciel nikada nece stradati dok se ugovor ne ispuni. ovo su stavili cisto da nas zaintrigiraju.
btw. sta mislis, ko je ubica?
[Image: AProgo.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)