Kuroshitsuji ~ manga & anime ~
#31
Ja sam odgledao prvu sezonu i stvarno prezadovoljan sam. Smile
Prve epizode su malo smarale, kasnije je bilo zanimljivo, ali kraj je bio najzanimljiviji. Smile
Kao vecini omiljeni mi je sebastijan. Ciel mi je u prvim epizodama bio dosadan i nezanimljiv ali kasnije i on mi je bio zanimljiv.
Kraj jeste tuzan, ali ipak volim sto je dogovor ispostovan, jer sam nekako mislio da ce sebastijan da odustane od dogovara ili da ce nesto tu da se zamuti kako bi obojici ispalo ekstra. XD XD Onako covek mu posteno uzeo dusu i sve ispalo kako treba. XD
E sad meni je ova prva sezona bila ekstra, drugu nisam gledao pa ajde da pitam sta vi mislite, treba li gledati ili ne?
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#32
Gledao sam obe sezone i nesto malo sam citao mangu.

Obe sezone su odlicne, s tim sto mi se prva sezona vise svidja overall, a kraj druge je bolji. Mada obe sezone mogu da se posmatraju kao dva alternate endinga. Muzika je supeeeer, openings-i Monochrome no Kiss (SID) i Shiver (the GazettE Love) su mi omiljeni. Love
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#33
Onda cu da navalim i na drugu. Big Grin
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#34
~Osudjujete mi omiljenog lika,Aloisa.Izgubio je porodicu,bio zlostavljan sta se drugo moze ocekivati.meni je Alois zakon. Big Grin
"If I had a dollar for every time I felt more emotion for a fictional character than people in real life, I could pay for the psychiatric help I obviously need."
Reply
#35
Alois mi je bipo bas bljak lik, jedva sam cekao kad ce da ga neko ubije. :/
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#36
Upravo sam zavrsio 1 sezonu animea i mogu reci da mi se jako svidelo. Ono na pocetku prvih par epizoda mi i nije bilo nesto, ne kazem da je bilo lose ali su vise pucali na komediju. Tek tamo od 5-te epizode kada krenu da traze Jack-a krece ono pravo.

Kroz citavu seriju ima doza humora koji je super odradjen, Undertaker i Grell su prica za sebe jedino me Tanaka malo nervirao. Kraj mi se je svideo i odlicno su uradili to, nekako sam imao osecaj da ce Sebastijan na kraju da ga postedi ali demon je demon i drago mi je da nisu sjebali to. Big Grin

Sto se Sebastijana tice, pa on je vraski dobar batler. XD

Naravno od sutra cu da krenem sa drugom sezonom. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#37
Grell je jedan od opičenijih likova svih vremena, a Kuroshitsuji mi je jedan od all time omiljenih anime-a. Sve mi je potaman. I priča, i crtež, i animacija, muzika posebno... Samo je malo unikatan anime, tako da se ne može baš svakom svideti. Ima i specijal koji je isto odličan (akcenat je na komediji).
Baj d vej, u julu počinje emitovanje novog dela Kuroshitsuji-ja, koji se bazira na mangi i nastavlja sa događajima nakon kari takmičenja u prvoj sezoni. Can't wait. :3
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#38
Muzika je odlicna, inace ovo jedini anime ikada u kojem sam pogledao bas svaki opening. XD

Cek jel to znaci da se nakon tog dela sa kari takmicenjem prica u animeu odvaja od radnje u mangi?
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#39
Valjda, samo sam malo čitao mangu, tako da ne znam. Sorry, refer to wikipedia for further information. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#40
Odgledao sam anime još prošle godine i nije mi se svideo. Nisam ni želeo da odgledam drugu sezonu. Jedino je pesma u openingu dobra. Sebastian je bio ok lik dok nisu počeli da preuveličavaju njegove sposobnosti. Ako ništa drugo, crtež animea je dobar, i zato je ocena 4/10
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)