Devil May Cry
#1
Bas me cudi da nikoga nije interesovalo da bar proba da nadje Devil May Cry anime seriju posto je mnogo dobra tj. bar za mene jeste.

[Image: Devil-May-Cry.jpg]

Pola covek a pola demon, Dante, je lovac na demone. Kroz svoju firmu "Devil May Cry" on resava covecanstvo demona koji su presli u nas svet.

Ova anime serija od 12 nastavaka, prati avanture ovog stajlish belokosog lovca na demone koji uz pomoc svojih (zenskih) prijateljica dominira demonski svet.

Bazirana na popularnoj CAPCOM-ovoj Playstation i PC franshizi "Devil May Cry" je podbacio. I to debelo.

12 epizoda u kojima Dante lovi demone na ovaj ili onaj nacin, tesko da ce se dopasti cak i najokorelim fanovima ove igre.

Animacija ove serije pocinje u velikom stilu prateci smekerski - "Stylish!" fazon koja je ova igra donela na Playstation. Vec posle nekoliko epizoda pocinje da se primecuje lenjost animatora i eksploatisanja vec poznatih anime sekvenci i kadriranja. Rekao bih da je animacija prosecna za danasnje anime standarde.

Likovi u ovoj seriji kao da ne postoje. A i kome trebaju kada je tu Dante. Lenj, u dugovima, jede samo pice i decji sejk od jagode. Ali zato dobro izgleda. Ima dve utoke i preterano veliki demonski mac. Savrseno za americkog debelog trinaestogodisnjaka. Hisashi Abe je savrseno izdizajnirao Dantea. Covek iza sebe ima imena kao sto su "Gunslinger Girl", "Vampire Hunter D" i "Chobits". Ali to nije dovoljno.

Recenziju možete pročitati na Devil May Cr
Reply
#2
Ovo je u potpuno pogrešnom podforumu ako ti neobrišeš biće ti obrisano čim se pojavi neki mod ili admin
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#3
(2009-11-01, 13:37)Dream Omen Wrote: Ovo je u potpuno pogrešnom podforumu ako ti neobrišeš biće ti obrisano čim se pojavi neki mod ili admin

Izgleda da nisam procitao naslov kako treba jer sam samo obratio paznju na ,,anime,, , a ostalo izostavioAnime.
Ako je admin / mod ok , samo ce premestiti tread na podforum gde bi trebalo da bude.
Reply
#4
Trebao si da stavis pod Anime. A ti si stavio u igre.
POdseca na mene u pocetku Smile Cool
[Image: zabavamilivojevic.jpg]
Reply
#5
link je obrisan, ne stavljamo linkove za dl serija i slicno u bilo kojoj temi.
I mogao bi malo da "smaras" i da napises opis ili bar iz tvog ugla kako serija izgleda, jer nije poenta samo otvoriti temu sa naslovom i cuditi se kako to da niko nije spomenuo i kao evo vam link za dl...
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
Evo punisher zvani Pegla je krenuo u akciju ...Anime
Reply
#7
(2009-11-01, 16:20)Pegla Wrote: link je obrisan, ne stavljamo linkove za dl serija i slicno u bilo kojoj temi.
I mogao bi malo da "smaras" i da napises opis ili bar iz tvog ugla kako serija izgleda, jer nije poenta samo otvoriti temu sa naslovom i cuditi se kako to da niko nije spomenuo i kao evo vam link za dl...
Nije bio download link vec za online stream.al' nema veze... lol
Reply
#8
svejedno, ubuduce lepo napises i nema problema, ja nesto nemam nameru da klikcem na sve linkove koje ljudi kace na forumu i da proveravam ko je sta linkovao i zato insistiram na tome da se lepo napise u startu.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#9
Anime je ok, ali ništa van proseka.
[Image: sense-1.jpg]
Reply
#10
Jes vala...meni je to jedan od prvih serijala što sam gledao, i stalno mi je padao na listi Big Grin
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)