Devil May Cry
#21
@Devil: ma lik je zajebao Terminatora, Ichiga iz bleacha, Tenzena iz Basiliska, sve imortal likove iz Baccano, Hidana iz Naruta, ovaj je definitivno imortal XD...jbg devil vidim da ti je dante kul cim ga imas u avataru, i meni je bio, dok sam furao Devil may cry na play station 2 u srednjoj skoli, ali sada...kad sve prevrtim...jedino sto je kul je onaj strawberry sundae sho jede, koji bi vrlo rado sada jedan smlatio Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#22
Odgledao sam samo 4 ep anime i odigrao DMC3. XD
Stavio sam ga na avatar zato sto smo slicni, samo imam crnu kosu. Anime
Reply
#23
koi ste hejteri jbt XD
po vasim opisima se moze zaljuciti da je to klasican anime za "pusti mozak na otavu" (ako sam dobro napisao Wink) i u tome onda nema nista lose, a vi pricajte sta hocete Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#24
(2009-11-07, 01:32)Pegla Wrote: koi ste hejteri jbt XD
po vasim opisima se moze zaljuciti da je to klasican anime za "pusti mozak na otavu" (ako sam dobro napisao Wink) i u tome onda nema nista lose, a vi pricajte sta hocete Toungue

I nema ništa loše u tome, ali to je sve što je taj anime Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#25
pa to ja hocu da kazem, vi ga ocrniste ko da je samo za pod kola bez tocka XD

to je kao kad bi tako nesto rekli za bilo koji Svarcenegerov/Staloneov/Van Damov/Sigalov, i aj posto se svi na njega lozite, Cak Norisov film Smile a to je s jedne strane bogohuljenje XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#26
=) lol, Pegla nam objasnio par stvari, imas pravo malo sam se previse zaleteo, nisam bas tako mislio da ispadnem hejter, al za prosutim mlekom ne treba zaliti Wink klasicna anime recenica bi bila nesto otprilike....so this is the power of admin Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#27
Anime mi se dopao, ima stvarno odličnu muziku! Smile cool likovi dobro poznati iz video igre, lepe cure. voleo bih da urade još neku sezonu Anime bilo bi dobro da urade neku sa Vergilom ili čak Spardom
[Image: inxqat.png]
Reply
#28
Anime je dobar i ima dosta krljaze.
Svidjami se :love: Smile
Kad bi igricu nabavio, e to bilo ekstra.
[Image: zabavamilivojevic.jpg]
Reply
#29
Prilicno los anime. Mozda je prihvatljiv ako se igraju igre prvo, ali ovako - jok. Nema drame, nema emocija, nema smisla niti pozadinske price. Glavni lik ubija neke demone i pri tome izgleda kul. Ne secam se osim toga da li je imao neke karakterne osobine ili bilo sta drugo.
Reply
#30
Glup je sto nisu ubacili neke likove iz igrice, a i ovako je epizodican a ja to mrzim, sve se svodi na gl. Lika on sve moze. A poslednja borba lik ga demolira a on se kasnije vrati i sredi ga bez problema . Jedino je dobar opening ostalo slabo.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)