Fairy Tail anime
#31
Fansub grupu? Mislis da jos neko sa mnom radi prevod?
[Image: Dragon_quest_logo.png]
Reply
#32
Da to, ili ako bas zelis sam onda nema frke. Wink
Imao sam pre fansub grupu za DBZ, zvala se 'Rapido Tim' ali se raspala jer su to bili samo prevodioci, nisu gledali anime.
Reply
#33
Pa moze sto da ne ali ako napravimo tu fansub grupu i samo radimo prevod kao i do sad onda nema svrhe za njom jer po meni fansub grupa treba da ima svoj sajt, svoj logo i tako dalje....
[Image: Dragon_quest_logo.png]
Reply
#34
A nisam mislio bukvalno fansub grupu, vec da vas nekoliko radi prevode. Big Grin
Reply
#35
Pa ako nisi mislio na fansub grupu onda nisi trebao da napises fansub grupaBig Grin Samo si trebao da kazes da bi bilo bolje da nekoliko nas radi prevodBig Grin
[Image: Dragon_quest_logo.png]
Reply
#36
Zajeba se XD
Reply
#37
Odgledao i 4. epizodu i nije losa ali ima prosto stvari koje me nerviraju a to su najvise oni magični krugovi koje su potpuno bez potrebe ubacili i prokleto ponavljanje scena : u svakoj epizodi od prve pa do ove smo imali istu animaciju kad Natsu koristi neku tehniku !!!!!
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#38
(2009-11-05, 00:01)goluzdravi Wrote: Odgledao i 4. epizodu i nije losa ali ima prosto stvari koje me nerviraju a to su najvise oni magični krugovi koje su potpuno bez potrebe ubacili i prokleto ponavljanje scena : u svakoj epizodi od prve pa do ove smo imali istu animaciju kad Natsu koristi neku tehniku !!!!!

Same hear a ja bih jos dodao i iritirajuc uvod ( mislim na onaj intro ) uz neke odbojne glasove ( pr. happy... iako se radi o odlicnoj seyu ) Anime
Reply
#39
Hvala bogu mene trenutno ne iritira nista oko anime-aAnime ali nema sumnje da je manga boljaSad
[Image: Dragon_quest_logo.png]
Reply
#40
Zanimljiva epizoda. Mene zasad nista ne nervira. Humor je ok, animacija je ok, radnja je ok. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)