Naruto (preuzeo Coske)
#1
[Image: animetv-naruto.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 220
Žanr: Avantura, Komedija, Borba
Studio: Studio Pierrot
Godina: 2002

opis serije:
Radnja serije se odigrava u selu Skrivenog Lista, a glavni likovi serije su: Naruto, Sakura, Saske i Kakasi. Oni zajedno savinjavaju tim 7 ciji je predvodnik Kakasi. Ali lik koji je u prvom planu ove serije je Naruto koji je ne zreo i smotan decak. Ali ipak on u sebi ima skrivenu moc Kiubya(Devetorepog Demona) zbog kojeg ga svi odbaciju tokom detinjstva. Sada on polako sazreva i njegov san je da bude Hokage(lider sela) a njegovi prijatelji iz tima mu u tome pomazu.
Reply
#2
Ooo de si air-man! Ja sam poceo da uploadujem shippuden na rapid serbia. Inace tamo sam neji_hyuuga. Wink . Pa srecno sa prevodjenjem.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#3
ti si nov ovde, i samim tim si trebao da procitas pravila koja se nalaze na vrhu ovog pod-foruma, za sada neces dobiti warn, ali ubuduce...

takodje, nebi se pise ne bih, nemogu se pise ne mogu.
A i nazivi serija, se ovde, a i svugde drugde na sajtu/forumu uglavnom pisu u originalnom nazivu, u samom prevodu pisi kako god mislis da treba.

Dok se ne napravi normalna tema necu stavljati ovo u projekte i ubuduce ce svako ko napravi ovakvu gluposti u startu dobiti warn pa se durite koliko god hocete, neki red mora da postoji, zao mi je ali pravila ne mogu da stavljam u obliku slika...

Ova tema ce za nekoliko dana da se samo-unisti XD ko bude spamovao dobija warn, bez sale...
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
izvinjavam se nisam ih primetio, temu sam izmenio bas kao po pravilima
Reply
#5
tako je vec bolje, carry on folks Smile

imam jedan savet Wink
bilo bi lepo da kokristis "kvacirana" slova, odnosno slova š đ č ć ž, ne moras, ali tako ce prevod lepse izgleda i bice citljiviji Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#6
I ja cu da radim prevode sa air-manom. Wink Wish us luck. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#7
Good luck and break a legBig Grin
[Image: Dragon_quest_logo.png]
Reply
#8
hahahaha nemoj da nam navlacis maler Shiro-kun. XD
[EDIT] Da se ne bi zezali sa trazenjem epizoda koje odgovaraju prevodima, evo linka odakle skidamo. Ovo su direktni linkovi sa nekog servera, znaci nema ogranicenja u dl. Wink Wink Wink
http://anime.thehylia.com/downloads/series/naruto
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#9
Vele, rekli smo da necemo da stavljamo linkove u sve moguce teme, ko bude imao problema sa prevodima, cimace da pita kako i sta Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#10
Izvinjavam se. Necu vise. Nesto sam se zaboravio. :/
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)