Dragon Age: Origins
#71
Slažem se. Da ga nisi najavljivali kao duhovni nastavak Balduras Gate igra bi bila OK-prosečan rpg a ovako je FAIL. prevelika očekivanja, ništa nije ispunjeno...
Reply
#72
(2010-10-21, 17:52)MisterBushido Wrote: Starija igra, lošiji engine, ali mnogo, mnogo bolja - Never Winter Nights 2.
DA:O je samo reklama. Jedna velika, masna reklama. Prosto i jednostavno.
Jedini lik koji vadi situaciju je Zevran, zato sam ga i "smuvao" iako sam igrao sa, naravno, muškim likom(human noble - rogue).

Da da NWN 2...bolja je ali samo u glomaznoj kolicini bagova pravi sunovrat celog serijala...e sad DA nije bio ono sto se ocekivalo no prodaja i visoke ocene dovoljan su razlog da Bioware nastavi u istom pravcu ma koliko se nama to ne svidja Undecided
Reply
#73
Meni je igra dobro legla Anime, moglo je biti bolje naravno no pošto nema ničega od ovakvog tipa rpg-a još od nwn2 moramo se zadovoljiti ovim.

A drugi deo, hmmm... qunari izgleda mnooogo bolje! Big Grin
[Image: inxqat.png]
Reply
#74
DA je zabavan i ima neke momente ali ne moze ni da se poredi sa TES-om ili Witcherom...Bioware ce morati malo vise da se potrudi kako bi dostigao onaj nivo na koji je dosao sa naslovima tipa NWN, KOTOR (kec ne dvojka), Jade Empire ili njihov trenutno best Rpg serijal Mass Effect Smile
Reply
#75
(2010-10-22, 08:19)Last Exile Wrote: DA je zabavan i ima neke momente ali ne moze ni da se poredi sa TES-om ili Witcherom...Bioware ce morati malo vise da se potrudi kako bi dostigao onaj nivo na koji je dosao sa naslovima tipa NWN, KOTOR (kec ne dvojka), Jade Empire ili njihov trenutno best Rpg serijal Mass Effect Smile

eh me 2 postao tps XD
[Image: inxqat.png]
Reply
#76
(2010-10-21, 19:16)Last Exile Wrote: Da da NWN 2...bolja je ali samo u glomaznoj kolicini bagova pravi sunovrat celog serijala...e sad DA nije bio ono sto se ocekivalo no prodaja i visoke ocene dovoljan su razlog da Bioware nastavi u istom pravcu ma koliko se nama to ne svidja Undecided

Tako je! DA : O je totalno genijalan. Ima šarene boje, nema puno bagova, a priča se sastoji od par junoša koji veselo pevaju: "Tralalalala, idemo da bijemo Orke... ups, Darkspawn-ove." Smile)))))
對酒當歌,人生幾何? 譬如朝露,去日苦多。 慨當以慷,憂思難忘。
何以解憂?唯有杜康。 青青子衿,悠悠我心。 但為君故,沈吟至今。
呦呦鹿鳴,食野之蘋。 我有嘉賓,鼓瑟吹笙。 明明如月,何時可掇?
憂從中來,不可斷絕。 越陌度阡,枉用相存。 契闊談宴,心念舊恩。
月明星稀,烏鵲南飛, 繞樹三匝,何枝可依? 山不厭高,海不厭深。
周公吐哺,天下歸心。
Reply
#77
Potvrđeno je da će Dragon Age 2 biti više na fazon Mass Effecta Big Grin
Postojaće već predefinisani glavni lik sa svojim imenom (Šepard) i dijalog će takođe biti kao u ME (filmska režija, glavni lik će konačno da dobi i glas XD). Takođe malo će ubrzati igru, misli se na borbe da sa običnim protivnicima ne traju po 5 min što zna da smara... Biće samo 3 klase Warrior, Mage i Rogue. Svaka od njih će imati po 3 načina specijalizacije... Za razliku od ME gde ste kroz dijaloge postajali dobri ili zli ovde je ubačena i 3 kategorija a to je duhovitost tako da na kraju možete i ispasti veliki veseljak/šaljivčija XD

http://www.youtube.com/watch?v=rC3UtYauU...r_embedded
Reply
#78
Lik se preziva Hawk. Sad, postoje i spekulacije, čak i otvoreni predlozi po kojim će prvo ime Hawk-a biti Mike.
My Hawk. Kao neki "sleng" za... kitu. Mislim, to je sprdačina ovako, pa samim tim teško da će tako biti i u igri.
Mada se iskreno, sudeći po prvom delu, daleko više radujem nastavku pustolovina Master Geralta.

No, evo i slikice koja pokazuje da će biti inventara i u nastavku, za razliku od ME nastavka, tj, ME2.
[Image: inv_hawke.jpg]
對酒當歌,人生幾何? 譬如朝露,去日苦多。 慨當以慷,憂思難忘。
何以解憂?唯有杜康。 青青子衿,悠悠我心。 但為君故,沈吟至今。
呦呦鹿鳴,食野之蘋。 我有嘉賓,鼓瑟吹笙。 明明如月,何時可掇?
憂從中來,不可斷絕。 越陌度阡,枉用相存。 契闊談宴,心念舊恩。
月明星稀,烏鵲南飛, 繞樹三匝,何枝可依? 山不厭高,海不厭深。
周公吐哺,天下歸心。
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)