Sajam knjiga....
#11
Ja ću sigurno ići bar dva dana.. a i taj kada se ne plaća ulaz verovatno ako bude pon. Vikende neću... tako da ljudi javite se ....neko predveče se možda i izvučem...ako napravimo neki dogovor...
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Reply
#12
Ja cu dolaziti jedan dan definitivno, ali ne verujem da cu ostajati, jer nemam gde da nocim, a i verovatno cu sutradan morati na posao, najverovatnije dolazim za vikend, ali kako se svi dogovore i koji dan izaberete za okupljanje taj cu gledati i ja da dodjem...

@ElemenT: Toungue Toungue Toungue ali hvala na informacijama Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#13
Predlozite mi neku knjigu od Tolkina, a da nije LOTR i Hobiti.
Reply
#14
Silmarilion, Deca Huronova.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#15
ja cu doci kad se dogovorite za okupljanje, taman da upoznam neke clanove iz drugih gradova, drzava...
[Image: Like_Student__Like_Master_by_colorxmexeden.jpg] Words Lie. Your Face Doesn't
Reply
#16
Trebalo je da dodas: Kada me Amaterasu izvuce iz kuce...

Verovatno cu moci da dodjem u bilo koje vreme, bilo koji dan. Zavisi od skole. Vi samo javite kada, i probacu da dodjem Big Grin
Inace ne planiram nikakvu kupovinu, vec druzenje Toungue A i kuca mi je vec puna knjiga...

@twamp: Rece mi GoKu da je jedna manga oko 2000 din.

Reply
#17
(2009-10-16, 16:37)ElemenT Wrote: sad je sajam knjiga u NS-u na spensu Big Grin
info za Eleran-u Big Grin

shto se tice BG sajma, ne znam videcu kako mi stoje dani u mesecu Wink

ovo je zvucalo kao da ces dobiti mecu XD

kad padne dogovor ja sam tu, ali ne kupujem nista, posto sam propalica bez prebijene pare XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#18
^ LOL @ MECA XD XD XD
(2009-10-16, 22:07)Amaterasu Wrote: @twamp: Rece mi GoKu da je jedna manga oko 2000 din.

goku, ne lazi decu XD mange su ti do 1000 dinara po volume-u, a ja se sve nesto nadam sajamskom popustu. u platou mozes da ih nabavis vec za 850, dok je u sigilu 980 komad Wink
[Image: AProgo.gif]
Reply
#19
Najidealnije bi bilo okupljanje 28. navečer Smile
[Image: sig2t.png]
Reply
#20
(2009-10-16, 21:15)DeviL Wrote: Predlozite mi neku knjigu od Tolkina, a da nije LOTR i Hobiti.

(2009-10-16, 21:20)Perin Wrote: Silmarilion, Deca Huronova.

Nedovršene Priče Numenora i Srednje Zemlje
[Image: inxqat.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)