xxxHOLiC [Manga]
#1
xxxHOLiC

Žanr: misterija, komedija, drama, psihološki, seinen, natprirodno, fantastika, horor
Autor: CLAMP [priča: Ohkawa Ageha, crtež: Tsubaki Nekoi i Mokona]
Godina izdavanja: 2003-

[Image: xxxholic1.jpg]

''Mnogo je neobičnih stvari na ovom svetu. Svakodnevni događaji koji se ne mogu objasniti. Bizarni fenomeni, često neprimećeni jer ljudi zatvaraju oči pred onim što ne mogu da shvate. Ali, istina je da u ovom svetu postoji mnogo neobičnih stvari. A ljudi... ljudi su najmisteriozniji od svih''


Priča: Watanuki Kimihiroa proganjaju duhovi i utvare. Naizgled slučajno, sreće se sa misterioznom čarobnicom Yuuko, koja tvrdi da mu može pomoći. U očajanju, on prihvata, ali ubrzo shvata da na prevaru radi za nju ne bi li platio dug za njenu uslugu. Postaje zaposleni u njenoj maloj radnji ~ obavljajući poslove nimalo nalik onima s kojima se ranije sretao!
Ubrzo, Yuukoinu radnju će posetiti par neobičnih mušterija ~ Sakura i Syaoran iz zemlje Clow...
[opis preuzet sa http://www.mangafox.com]


Dakle, čvrsto sam rešila da prevedem moju omiljenu mangu! Big Grin ovom prilikom vas obaveštavam i da napuštam Romeo x Juliet projekat, pošto anime do dana današnjeg nisam odgledala kako treba, a i iskreno, mrzi me da ga prevodim. I dalje ostajem na Ouranu, though. Ako neko bude želeo da prevede Romeo x Juliet, mogu mu pomoći s par prevoda koje nisam postovala Smile
Wish me luck! Anime
[Image: AProgo.gif]
Reply
#2
weeee , can't wait Big Grin
[Image: clouds_2.jpg?_subject_uid=102743872&w=AA...kgiIn3C6Ig]
Reply
#3
he he...ovo ce biti zanimljivo Smile thumbs up! Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#4
Itekako ce da bude zanimljivo... cant wait Anime
Reply
#5
Mangu nisam citao niti znam nesto o njoj (da li se razlikuje od Anime, odnosno da li Anime prati mangu) ali zato sam Anime pogledao...
I ja takoce jedva cekam! XD
Do not walk in the footsteps of others because you would leave no trace.
Reply
#6
Ovo ce biti interesantno!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#7
hvala, hvala, prvi chapter je vec pri kraju, cim zavrsim poslacu ga! Anime
inace mnogo mi je zabavnije prevoditi mangu nego anime, dunno why, really... verovatno jer ne moram da se strecam na tajming XD
[Image: AProgo.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)