Poll: Coolest Bankai?
This poll is closed.
Tensa Zangetsu
31.71%
13 31.71%
Ryuumon Houzukimaru
4.88%
2 4.88%
Jakuhou Raikouben
2.44%
1 2.44%
Senbonzakura Kageyoshi
29.27%
12 29.27%
Kokujo Tengen Myou
0%
0 0%
Enma Kourogi
2.44%
1 2.44%
Daiguren Hyourinmaru
12.20%
5 12.20%
Konjiki Ashisogi Jizou
9.76%
4 9.76%
Hihiou Zabimaru
7.32%
3 7.32%
Total 41 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Coolest bankai?
#31
(2010-08-19, 21:01)vele Wrote: Osim ako neprijatelj nije Ken-chan. Toungue

Meni je Kenpachi omiljeni taicho, ali mislim da je Tosen mogao, na pocetku bankai borbe, da mu skine glavu jednim potezom da je hteo. Ali on je resio da se igra i secka Zarakija, a svi znamo kako se to zavrsilo... XD
Reply
#32
Istina. Da nije izigravao mucitelja i badass lika ne bi prosao onako. Ken-chan ftw. Pitam se kakav bi bio njegov bankai. Atomska bomba? XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#33
mene zanima i njegov shikai prvo.
Reply
#34
Well koliko ja znam njegov Zanpakutou je uvek u shikaiju zbog ogromnog reiatsua koji poseduje. Ista stvar je sa Ichigom. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#35
Nekako ne mogu da povezem Zarakija i bankai. Jednostavno to ne bi bilo to...

Ali bih voleo da vidim izraz na njegoviom licu kad bi saznao da ima kido based zan. XD
Reply
#36
Izvrsio bi seppuku. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#37
A sta je sa Yoruichinim zanpakuotom, jel ga ima uopste? Mozda mi je negde promaklo, ali se ne secam da sam negde u mangi ili animeu video?
[Image: psv9.jpg]
Reply
#38
(2010-08-19, 21:51)vele Wrote: Well koliko ja znam njegov Zanpakutou je uvek u shikaiju zbog ogromnog reiatsua koji poseduje. Ista stvar je sa Ichigom. Big Grin

well kolko ja znam ne jer on uopće ne zna ime svog zampaktou-a ( koji je najobičnija katana ) tako znači da nemože ni shikai prizvati, a nije mu ni potreban jer ima ogroman reiatsu, ako sam neš sjebo jbg. što se tiče ičiga je druga priča pošto je njegov shikai stalno upaljen jer je jednostavno tolko glup da ga ne zna prizvat, a i osto je u shika-ju nakon treninga olol XD
Reply
#39
Ne, ovo sto sam rekao je tacno. Svaki shinigami ima zanpaktou a ne obicnu katanu.
Wiki-sama Wrote:Kenpachi does not know the name of his zanpakutō, and is the only captain in the history of the Gotei 13 who cannot perform bankai and his sword is always in its "shikai form".
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#40
mah ne vjerujem vikipediji, al ajd XD XD XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)