Konkurs za AO logo
#11
Koliko dugo traje konkurs? Smile
#12
Ovako Smile
Hoću da mi majca bude crvene boje i da bude OP na njoj Big Grin
#13
ne, ne...

neka bude crne boje sa ovom slikom s mog avatara s prednje strane XD XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
#14
(2009-09-12, 13:53)Pegla Wrote: To bi trebalo da bude to, ako sam nesto izostavio vi kazite da dodam Smile
aj pa srecno Smile

Zaboravio si da dodaš da pozadina mora biti transparentna, da se ne bi dobio efekat A4 lista, kao poslednji put. To je skoro najvažnije.
#15
@Frog
Ban XD

Odma da se izjasnim Toungue Ako se rade u te 2 boje ja uzimam belu.

A što da sve majce ne radimo u nekoj nijansi plave boje, to je boja koja preovladava na AO.
#16
(2009-09-12, 16:56)alex5ko Wrote: @Frog
Ban XD

Odma da se izjasnim Toungue Ako se rade u te 2 boje ja uzimam belu.

A što da sve majce ne radimo u nekoj nijansi plave boje, to je boja koja preovladava na AO.
Pa to nije tako dobro.... jer se onda logo ne uklapa i slabo je vidljiv.
Logo bi trebao da bude iskljucivo plave boje. Cool
#17
@Perin: radimo radimo Wink
Ja sam krenuo da crtam kao neku zastavu pa ce na njoj da bude AO i slicno, jel moze tako ili bas mora da bude neki lik???
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
#18
Jel mi se učinilo ili si pitao šta da bude na zastavi? Zna se šta ide na zastavu Big Grin
#19
hm, a da recimo na leda (ili oko rukava bi bilo najbolje) stavite ovak nes: [Image: konohaheadprotectorbymo.th.jpg]

i umjesto konoha znaka ide AO Smile

e i ako bi stavljali sliku u boji onda bolje da ne bude bijela majica, bijele majice sa slikama u boji izgledaju full lose XD

alex5ko: ccc... zar samo zbog bolje ideje XD XD Toungue
[Image: XeDUK7e.jpg]
#20
Ovaj Ero-seninov prijedlog je dobar, ili ovako ko iz naruta ili ko šta imaju podkapetani iz blacha i to lipo na rukav (sa animeoverdose inicijalima napisanim) I naprid dvi anime cure XD I na leđima... hm... neman pojma šta XD

Edit:
Ili bi naprid moga bit neki izmišljeni lik, a na leđima natpis animeoverdose... ko šta je neko već predložija...
[Image: hao-1.jpg]




Users browsing this thread: 1 Guest(s)