ista melodija al nije ista pjesma...? XD
#11
@goku: omg...tragično...sad si me podsjetio na bajagu i njegovu da li da odem ili ne (mislim da će svi skontat za šta je to obrada), al eto nije ispalo tragično... XD
[Image: icdmsign.jpg]




Reply
#12
Au pa ja ih znam podosta.. Neke ste već napisali..
Za početak evo ova.. Možda i nije isto ali liči dosta.. Smile
Vlado Georgijev & Nigor - Ne brže od života
T.I. Feat. Justin Timberlake - Dead And Gone
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#13
Ovo je cak i dobra obrada. Nazalost opet nisam uspeo da nadjem pravi spod ovoga puta od Uriah Heepa.

Divlje Jagode - Marija VS Uriah Heep - Lady in Black
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#14
David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over
Coldplay - Clocks
David je kopirao Coldplay btw ....
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#15
Evo jos malo ocaja:

Twins i Era - Stari panj VS Ray Parker Jr- Ghostbusters
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#16
evo da dodamo još...ali kad pogledaš...ima toliko puno tih plagijata i obrada.... da čovek nema pojmaviše.....
Madonna http://www.youtube.com/watch?v=FlwiLzaQB...re=related i bebi dol http://www.youtube.com/watch?v=cQA4NuXFG...re=related
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Reply
#17
Za ovu temu najbolje uzeti " zvezde " shit...ovaj grand produkcije i uporediti njihove pesme i spotove sa inostranim....sve same obrade ( ja bih pre rekao plagijati ). Inace nebih da postavljam linkove da se ljudi ovde neslogiraju ili da ne popijem ban he heXD
Reply
#18
Evo jos malo poznatih stvarcica:

Bisera Veletanlić - Sta cu nano dragi mi ljut VS Bijelo Dugme - Lipe Cvatu
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#19
@ Goku
Odakle ih vadiš samo Big Grin
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#20
(2009-08-27, 13:22)Last Exile Wrote: Za ovu temu najbolje uzeti " zvezde " shit...ovaj grand produkcije i uporediti njihove pesme i spotove sa inostranim....sve same obrade ( ja bih pre rekao plagijati ). Inace nebih da postavljam linkove da se ljudi ovde neslogiraju ili da ne popijem ban he heXD

ha pa to ti kažem.....kod nas je malo šta original... tj tako treći sve je original falsifikata naši kradu grke i turke a ovi ostatak sveta.. XD
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)