Exteel-anime mecha igra za PC
#21
Proveri konekciju.... Inace nemoj da se cudis posto je igra free i jos su je radili korejci tako da nema kontrole i provere na serverima plus cuo sam da su ljudi i ranije imali probleme sa doticnom igrom.
Reply
#22
Konekcija je ok. Sad Damn it, i wasted my time! A voleo bih da se malo lemamo... Ali cheer up, tu je dobri stari CS. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#23
Jednostavno imas njihov forum, i tehnicki deo gde sigurno ima neko koje imao slican problem Wink
Reply
#24
Vele ja sam imao sličnih problema sa Cabal-om kad sam prvi put hte da ga probam da li si skinuo sa Ichigovog linka?? pogledaj malo firewall ili neki anti-virus možda nešto smeta

Ide mi odlično mnogo bolje nego sa Combat Arms Big Grin ovde sam nekoliko puta bio 3 i u death mach i team death mach Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#25
Dobro ovo ne moze da se poredi sa Combat arms-om,za ono je potrebno dosta skill-a Smile
Drugacija igra,itd
Mecha fan sam ,tako da cu igrati ovo dok mi ne dosadi,dobro lemanje uvek dobro doslo Big Grin
Reply
#26
Ne sviđa mi se u igri što protivnik prvo mora da se lokuje pa tek se onda puca, ako protivnik nije lokovan bez obzira što vam krstić stoji na njemu i pucate jednostavno ga ne pogađate Sad
Za sada sve ostalo je OK Smile
Reply
#27
(2009-07-11, 11:11)alex5ko Wrote: Ne sviđa mi se u igri što protivnik prvo mora da se lokuje pa tek se onda puca, ako protivnik nije lokovan bez obzira što vam krstić stoji na njemu i pucate jednostavno ga ne pogađate Sad
Za sada sve ostalo je OK Smile

Meni se to baš sviđa Smile izgleda mi realnije
ali mi se nesviđa što nemogu da kupim sva oružija i opremu ali OK nekako ću da uradim nešto sa ovim što imam
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#28
(2009-07-10, 21:05)Ichigo Kurosaki Wrote: Nekupovati fensi opremu i delove na pocetku neg iskoristi oruzje i delove koje si dobio zavrsetkom tutoriala Smile .
Posle pri kreiranju svog mecha najbolje da se odlucite koju klasu ce te koristiti,i prema njoj graditi svog Mechanaughta

e kak se promjeni oruzje koje mos imat sa sobom?
- ja u igri mogu pistolje promjenit s macem i to je to, kak promjenit za ostalo oruzje?

kad je to poslje?? na kojem lvl?
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#29
Ovo moram i ja da downloadujem posto sam ljubitelj ogromni mecha tipa. Stvarno cini mi se kao carska igra. Pa videcemo kada je budemo igrali.
[Image: i398735_SIGNATUREWATASHIWAONEGAINADESU.bmp]
Reply
#30
@ Frog
Imas u hangaru,dupli klik na svog mech-a otvara ti se mogucnost menjanja izgleda celog vozila,videces tab-ove za oruzje 1 i oruzje 2.
Imas nekoliko SMG oruzja ,Dve puske i jedan Canon,pa menjaj
A to polse,mislio sam kad ti istekne oprema koju trenutno imas ,mislim mozes ti i sad Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)