One Piece manga (Warning! Spoilers!)
#1
Evo završio sam sa čitanjem nage, pošto sam skontao da nije daleko odmakla od anime-a. Nije loše, samo kontam da će sad ovaj ark ići do nove godine, sa bozirom kako to već ide u OP, što me jako nervira.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#2
Ne verujem da će toliko trebati vremena da prođe da bi Luffy spasao Ace-a, jer je Luffy-jeva družeina na korak da osvoji jedan od brodova, a Luffy će da izmalti pošteno Magelana. E sada još samo da se pojavi Shanks i WhiteBeard i biće veselo.
Reply
#3
Stao sam sa čitanjem mange kod Amazonki, ne znam dal da uvatim dalje da čitam mangu ili čekam anime da gledam, nije to to bez glasova XD
Reply
#4
Strašno pitam se kako će Luffy reagovati kad sazna da mu Ace nije brat.. Sigurno neće odustati od ideje da ga spasi..
One slike Marinforda izgledaju tako moćno.. Ona scena kad se vide Admirali kako sede ispod platforme coool.. Big Grin
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#5
vala ovaj poslednji chapter je bio moćan, a tek poslednja strana
Reply
#6
(2009-06-17, 00:25)Perin Wrote: Evo završio sam sa čitanjem nage, pošto sam skontao da nije daleko odmakla od anime-a. Nije loše, samo kontam da će sad ovaj ark ići do nove godine, sa bozirom kako to već ide u OP, što me jako nervira.

Da slazem se prakticno svaki ark je poprilicno razvucen....i OP ide na Stop kao Bleach Anime Ima novih mangi ( boljih naravno ) za citanje. Sa OP cu malo da odmorim Smile
Reply
#7
Pocelo je ,pocelo ! Videli smo malo Whiteberd-a u akciji, uskocili su vice-admirali i admirali u igru.Ali najvise su me iznenadili oni porucnici whiteberda - jedan se nosi sa shicibukai-em a drugi sa admiralom ! Jos samo da stignu Lufi i njegovo drustvance na brody i bice festa
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#8
Nekao je logično bilo da onaj baja što je zaustavio Hawk-a ima baš Diamond devil fruit... Će dođe Zoro da ga poseče... XD
Nikako mi nije jasna Whitebeard-ova moć.. Ne mogu dobro iz mange da vidim i shvatim o čemu je zapravo reč...
[Image: eamo2s.gif]
Reply
#9
Whitebeard je Quakeman - moze da napravi zemljtres ili cunami ako to uradi nad vodom kao sto je to sad uradio
[Image: 17.jpg]
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#10
U redu... Pročitao sam svih 553 chaptera u tjedan i nešto... XD
Sve je bolje i bolje... Anime
More? Toungue
Reply




Users browsing this thread: 5 Guest(s)