Resident Evil 5 za PC!
#21
Jedva čekam sledeću Capcomovu igru. Pogotovo što su pre oko 0.5-1 god najavili da će sve svoje igre praviti i za PC Smile Jeste da kasne ~2-3 meseca sprem konzola ali koga briga za to Smile

Inače slažem se za RE5 igra prelepo izgleda i sam se pitam kako uopšte radi kada ima mali milion igara koje su mnogo ružnije a mnogo zahtevnije.
Reply
#22
Prešao sam iz 2 igranja, 10.5h sve ukupno Smile Krenuo da igram u 19 prešao do sutra ~17, manje od 24h XD

Igra je odlična!

Izmenili su dosta stvari. Igra je drugačije koncipirana. Više nema vrtenja i vraćanja na stare lokacije, traženje raznih itema i nema logičkih problema. Takođe igra je podeljena na nivoe 1-1,1-2,1-3,2-1,2-2,2-3... U svakom nivou ima po par chek pointa nema više skupljanja ink ribona i traženja mašina za snimanje. Na kraju svake celine 1-1 dobija se kao u DMC4 vaš učinak, koliko ste ubili, koliko ste poginuli, preciznost, vreme i na osnovu toga se dobijaju pare za koje kupujete i budžite oružje između nivou. Gameplay je kao što i predpostavljate mnogo brži, sada čak imate i snajper Smile Priča je pored nove avanture dala odgovore na većinu pitanja iz prošlih delova. Mnogi ljudi su zamerali DMC4 što kada su animacije igrač samo gleda nema nikakvu kontorulu. U RE5 ovo je izmenjeno. U svakoj animaciji u kojoj se puca, trči, skače, izbegava na ekranu se pojavljuje taster koji treba stiskati ili kombinacija tastera. Dovoljno je reći da kada god bude ovakva animacija ja sam gino jer se zavalim i samo gledam XD

Meni se novi RE dosta svideo i više nego što sam očekivao.
Reply
#23
heh prvo ću reći za stvari koje mi se nisu svidele u odnosu na RE4 a to je prvo iventar jako mali i jako glup napravljen nije bitno da li imaš jedno jaje ili ručni top u inventaru će isto zauzimati a još veća glupost je to što i kada kupite armor i on će zauzeti mesto u inventaru. drugo bolje da su ubacili da se igra sa pokretnim frižiderom nego sa prenabildovanim Chrisom Redfieldom mislim koja je fora da mu biceps bude iste veličine kao i glava? XD Leon S. Kennedy je bio mnogo bolji, šteta što se ne igra opet sa njim. I dobro da ne dužim treća stvar je mali broj novih ideja, sve dosta podseća na RE4
Sve ostalo je ok i svidja mi se, ipak igram Resident Evil ili kako ga u Japanu zovu Biohazard još od prvog dela i raduje me svaki novi Smile lepo je što ima mercenaries mod i što ima mogućnosti da se oprobate kao Jill ili Albert Wesker

alex pa i u prošlom delu imao je snajper Wink
[Image: inxqat.png]
Reply
#24
Presao sam je i zaista u pitanju je vrhunski naslov a Capcom se zaista potrudio mada se to i ocekivalo posle Enix-ove kupovine Eidosa i velike najave da ce krenuti obiljnije da rade i izdaju igre za PC. Inace meni je 4 i dalje najaci deo ( ne PC varijanta nego PS2 ) ali i 5 nije razocarala. Veselim se i narednim Capcom-ovim izletima u PC vode.
Reply
#25
Ja i brat prešli igru prije dva dana,sada igramo sa Shevom,igrica je za 10,samo mi je nekako sve brzo proletilo!!!!
Chuck Norris ne ide u lov jer rijec 'lov' podrazumijeva mogucnost neuspjeha. Chuck Norris ide ubijati. Big GrinBig Grin
Chuck Norris je brojao do bezbroj - dvaput.Big GrinBig Grin
Chuck nema penis poput konja... konji imaju penis poput Chucka NorrisaBig GrinBig GrinBig Grin
Reply
#26
Igru sam prešao za 1 dan XD
U 24h igru sam igrao 10.5h XD iz 2 cuga po ~5h XD

Meni je igra kao što rekoh odlična pošto nema mnogo mozganja mali milion puta vraćanja na stare lokacije da se nešto pokupi samo se ide napred + priča je dosta zanimljiva Smile
Reply
#27
(2009-10-21, 12:08)alex5ko Wrote: Igru sam prešao za 1 dan XD
U 24h igru sam igrao 10.5h XD iz 2 cuga po ~5h XD

Meni je igra kao što rekoh odlična pošto nema mnogo mozganja mali milion puta vraćanja na stare lokacije da se nešto pokupi samo se ide napred + priča je dosta zanimljiva Smile


Dobar si! Ja i brat smo se najviše heklali sa onim glupim Weskerom na kraju igrice,prvo ostali sa jedva desetak metaka,i na kraju kad smo skužili kako ga ubiti,odnosno gdje pucati,prodali smo sve iz Shevinog inventoria i nakupovali se malo jačeg oružja!! Hihihihihihih,jadna Sheva,trčala naokolo k'o muha bez glave (jesmo zli)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin.Ne misliš li i ti da je malo kratka igra,mislim ja sam okorjeli fan Resident Evil-a,ja bi najsretnija bila kad bi traja 100 sati,inače ovo je druga igrica koja mi se učinila kratkom,imam takođe i Heavenly Sword za PS3,koja mi je nekako kratka,ali je zakucana.I znaš li slučajno sprema li Capcom kakvu novu igricu uskoro za PS3? Nešto slično RE-u? Bila sam na oficijalnoj stranici i vidjela da rade Resident Evil The Darkside Chronicles,ali za Nitendo Wii,jao đubradi!! Takođe ima neka Sengoku BASARA Samurai Heroes,čini se zanimljivom i Dead Rising 2,je li tko igrao išta od ovoga? Pogledala sam trailer za ovu Dead Rising 2 ne izgleda loše,opet su zombiji u pitanju,ali me samo jedna stvar zanima,zašto Japanci uvjek radnju igrica smještaju u S.A.D? I zašto su svi likovi ono Ameri,zašto ne Japanci li Englezi ili netko drugi?
Chuck Norris ne ide u lov jer rijec 'lov' podrazumijeva mogucnost neuspjeha. Chuck Norris ide ubijati. Big GrinBig Grin
Chuck Norris je brojao do bezbroj - dvaput.Big GrinBig Grin
Chuck nema penis poput konja... konji imaju penis poput Chucka NorrisaBig GrinBig GrinBig Grin
Reply
#28
Zbog dobre prodaje se igre dešavaju u USA i likovi su Ameri.

Što se tiče Capcoma jedino znam za Dead Rising 2, pre par meseci su izdali i Bionic Commando koji je dobio osrednje kritike pa sada ne znam jel ti vredi da ga kupuješ.

Što se tiče kratkoće RE pa svaki deo se pređe za tako neko vreme. Sećam se da smo RE 1,2,3 posle par prelaženja prelazili za ispod 2.5h da bi dobijali kostime, beskonačno municije i tako te stvari. Tako da ako realno gledamo RE5 ima mnogo više lokacija nego prošli delovi.
Kako kupovala jače puce? Zar ih nisi upgredovala. Prva stvar koju sam do kraja upgrade-ova je bio pištolj koji je na kraju bio 2x jači od sačmare koja se pokupi na početku igre i onda kada sam krenuo sa Šivom ispočetka sve sam kidao sa tim pištoljem iz 1 metka Smile
Reply
#29
(2009-10-21, 15:25)alex5ko Wrote: Zbog dobre prodaje se igre dešavaju u USA i likovi su Ameri.

Što se tiče Capcoma jedino znam za Dead Rising 2, pre par meseci su izdali i Bionic Commando koji je dobio osrednje kritike pa sada ne znam jel ti vredi da ga kupuješ.

Što se tiče kratkoće RE pa svaki deo se pređe za tako neko vreme. Sećam se da smo RE 1,2,3 posle par prelaženja prelazili za ispod 2.5h da bi dobijali kostime, beskonačno municije i tako te stvari. Tako da ako realno gledamo RE5 ima mnogo više lokacija nego prošli delovi.
Kako kupovala jače puce? Zar ih nisi upgredovala. Prva stvar koju sam do kraja upgrade-ova je bio pištolj koji je na kraju bio 2x jači od sačmare koja se pokupi na početku igre i onda kada sam krenuo sa Šivom ispočetka sve sam kidao sa tim pištoljem iz 1 metka Smile


Jebote,što japanci ne smještaju igru ovdje kod nas po Balkanu...Big GrinBig GrinBig Grin zamisli to!!!
Ma zakucavali smo i mi oružje ali ne pretjerano,ali eto smo spiskali sve metke i na kraju kad nas je ljepotan Wesker počeo zajebavat prodali smo od Big GrinBig GrinBig Grin Ševe Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin sve moguće iz invetorija. Hahahahahahahaha
Chuck Norris ne ide u lov jer rijec 'lov' podrazumijeva mogucnost neuspjeha. Chuck Norris ide ubijati. Big GrinBig Grin
Chuck Norris je brojao do bezbroj - dvaput.Big GrinBig Grin
Chuck nema penis poput konja... konji imaju penis poput Chucka NorrisaBig GrinBig GrinBig Grin
Reply
#30
(2009-10-21, 21:48)inge/kačić Wrote: JBT ,što japanci ne smještaju igru ovdje kod nas po Balkanu...Big GrinBig GrinBig Grin zamisli to!!!

Možda bi bilo extra, al bi opet glavni lik bio Amer ( što me baš nervira ) jer kad bi bio neko sa ex-Yu prostora mnogo bi se nagađalo da li je srbin, hrvat, bosanac il neko drugi kao u gta 4.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)