Resident Evil 5 za PC!
#11
@Last Exile
Pa RE1-3 su na isti fazon, normalno je da će R4-? biti na isti fazon Toungue
Reply
#12
(2009-06-16, 09:59)alex5ko Wrote: @Last Exile
Pa RE1-3 su na isti fazon, normalno je da će R4-? biti na isti fazon Toungue
Jeste ali je uneo dosta svezine pogotovu posle slabe trojke. I dalje je The Best ToungueBig Grin
Reply
#13
(2009-06-15, 23:26)Won der Zerg Wrote: strit fajteret last....
negde sam procitao da je najbolja tabachina do sada na konzolama..
a jos ce dodati par stvari koje ce biti dostupne samo na PC-u !
YYYYYeah Big Grin

Ovaj... o cemu ti to majke ti? Kakav strit fajter?

meni je 4. deo onako, istina, nisam ga mnogo ni igrao ali blentavo su odradili komande, a i kolko se secam iz treceg je lica, a RE je ipak najpoznatiji po onim zakucanim kamerama u kojekakvim bolesnim uglovima Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#14
Pegla, nemoj tako... Oni to zaposlili Hickoka da im radi na kameri, covek se potrudio XD
SF je najjaca tabacina pored Tekkena MK-a... To sam kao mali razbijao na SNES-u Anime
[Image: Untitled35235767.jpg]
Reply
#15
(2009-06-16, 23:28)Pegla Wrote:
(2009-06-15, 23:26)Won der Zerg Wrote: strit fajteret last....
negde sam procitao da je najbolja tabachina do sada na konzolama..
a jos ce dodati par stvari koje ce biti dostupne samo na PC-u !
YYYYYeah Big Grin

Ovaj... o cemu ti to majke ti? Kakav strit fajter?

meni je 4. deo onako, istina, nisam ga mnogo ni igrao ali blentavo su odradili komande, a i kolko se secam iz treceg je lica, a RE je ipak najpoznatiji po onim zakucanim kamerama u kojekakvim bolesnim uglovima Toungue

Ako mislis na Pc verziju koju su radili kinezi XD onda se slazem ali ja govorim za PS 2 konzolu. Inace nijedan RE i nije nesto ispao za PC Big Grin
Reply
#16
RE i nije zamišljen da se igra sa tastaturom i mišem nego gamepadom. Mda ima texture-patcheva isl zajebncija za RE4 koji posle izgleda kao sasvim nova igra. RE5 verujem neće imati takvih problema i ako bude optimizovana kao DMC4 biće veselo.
Reply
#17
Street Fighter 4, izašao za Xbox360 i PS3 a na leto dolazi i na PC Smile
http://www.youtube.com/watch?v=dcSOArowo1w

@Last Exile
Posle slabe trojke je došla RE: Code Veronica koji mi je najbolji RE , barem u to vreme kada sam ga igrao XD
Reply
#18
e meni je sada zao sto nemam dovoljno jaku masinu da pokrenem RE Code veronica preko nekog emulatora Sad
a igrao sam vrlo malo kad je drugar imao Dramcast i bas mi je bila gotiva.
a inace, Zaraki, ne znam da li si me dobro skontao, ja volim te zakucane kamere na zajebanim mestima Big Grin
pogotovo u drugom delu kada prolazis pored prozora sa daskama pa te zgrabe ruke Big Grin Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#19
Izašao je RE5 za PC.
Igra ima 7.29 GB
Ako ne znate hoće li raditi na vašem kompu ovde možete skinuti Resident Evil 5 Benchmark od 581mb i videti kako ide.
http://www.bigdownload.com/games/residen...benchmark/

Moram reći da me je Capcom još jednom iznenadio niskom zahtevnošću Smile

Na kompu:
P4 3.00 Ghz
2 GB DDR1
AGP 3650 512 DDR2
Igra leti u 1024x680 texture high, senke low, overlay quality medium, AA off, v-sync off.
Reply
#20
za Capcom mogu reći da je vrh što se tiče optimizacija igra za pc. DMC4, SF4, i evo sad RE5 ili u orginalu Biohazard 5. igre izgledaju odlično i ispolirano dosta bolje nego verzije ja konzole, a i zahtevnos za tako lepu grfiku koju igre pružaju je prilično smešna u odnosu na neke koje nemaju ni pola ovako dobru grafiku a duplo su zahtevnije. Smile
[Image: inxqat.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)