Resident Evil 5 za PC!
#1
Capcom je izjavio da RE5 na PC stiže u Jun/Julu.

Trejler
http://www.youtube.com/watch?v=UX89tmpiuDA&feature=fvst

Gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=X19l-7csoTA&feature=fvst

Igra će imati coop mod Smile za one što ne znaju šta je ovo Toungue To je prelaženje igre u 2 igrača, jer kao što vidite u gameplay filmiću oko Krisa se non stop vrti ženska Smile

Capcom je sa konverzijom Devil May Cry 4 najavio da će raditi sve svoje hitove i za PC a pošto je DMC4 konverzija bila odlično urađena mislim da će takav slučaj biti i sa RE5.

Već u Jul/Avgust stiže nam iz Capcoma i Street Fighter 4 Smile
Reply
#2
Lepe vesti! I ovako trenutno igram remake prvog dela za GC koji je odlican...mislim da ce ovo biti dostojan naslednik ove horor sage!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#3
yee, go go RE, jedna od omiljenih igara Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Ma prodao se Capcom, he. XD Kao i ono da će novi metal gear solid biti i za PC i za Xbox... makar nije da se žalim Big Grin
Ali kako će se igrati uopće co - op na PC? Trebati će spoj gamepada i tipkovnice ili dva gamepada, he...
[Image: harpy211.png]
Reply
#5
1 tastatura+miš, 1 gamepad ili 2 gamepada ali nisam baš 100% siguran da će moći 2 igrača na 1 kompu. U Lanu i Netu će sigurno moći co-op.
Reply
#6
Ekstra,ako je preko Lan-a,Alex uzimamo onaj nabudzeni hamachi i picimo,isto kao kod HAWX-a Big Grin
Reply
#7
Hamači nije zahtevan kada igraju samo 2 igrača, tako da možemo i sa običnim hamačijem da igramo Smile
Reply
#8
Igrao sam na S3 i da budem iskren i nisam bas odusevljen. I dalje mi je RE 4 najbolji. Sem grafike i naravno Redfilada nista posebno. Prica je blagi uzas a od inovacija nista ( sve se i dalje vrti na vec zastarelu taktiku igranja ) nema onog smeka i svezine koji je doneo cetvrti deo ovog inace dobrog serijala.
Reply
#9
Očekujem sa nestrpljenjem kao i SF4.
Reply
#10
strit fajteret last....
negde sam procitao da je najbolja tabachina do sada na konzolama..
a jos ce dodati par stvari koje ce biti dostupne samo na PC-u !
YYYYYeah Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)