Fairy Tail Manga [Warning! Spoilers!]
#31
Taman imaju materijala za ~70-ako malo razvuku plafon 100 ep Smile
Jako me zanimaju kakve će glasove da imaju XD
Reply
#32
Da ali iz iskustva sa mangama koje izdaje Kodansha znam da je tesko da ce imati vise od 50 epizoda ( ako je rec o anime ). Inace prethodni manga autora Mashime Rave Master takodje je dobio nagradu za best shonen ali anime je imao samo 52 ( obradio je 12 od 35 toma ) i onda je otkazan zato sto Kodansha nije htela da da vise kesha ni da trazi sponzore. Tako je slicno bilo i sa Tsubasom i Guntzom. Jednostavno nije realno ocekivati toliko epizoda. A i angazuju jako slabe animacijske studije ( koliko para roliko muzike ). U ostalom videcemo.
Reply
#33
Svestan sam toga što pišeš Exile ali bar možemo da se nadamo da će ipak uraditi nešto dobro ovaj put

Šta mislite o glasovima koje bi trebalo da ima koji lik?? Smile
Šta bi ste vi voleli??
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#34
He he i ja sam se tako nadao i nadao i nadao i onda.... jednostavno prestao XD Vrag ce ga znati sve zavisi koja produkcija bude radila ako budu radili velike kuce kao npr Bandai onda ok uz prave studije tipa Toei, Sunrise ili Pierot sve to bi garantovalo dobar anime. Ali opet..... videcemo Wink
Reply
#35
Počela ga čitati prošle godine, mislim da ga imam još negdje na laptopu koji jer RIP XD
Reply
#36
procito sam sve chaptere do sad sta su izasli i slazem se da je super, ko sta su mnogi rekli podsjeca na OP i naruto, uglavnom imam samo dve zamjerke
- nemaju neki bas vidljivi power up
- u nekim borbama kao sljede zakone fizike a u nekima ignoriraju Anime
ali uglavnom nista strasno Wink


(2009-06-17, 13:45)alex5ko Wrote: Stigao sam do ~75 čaptera. Dobar je ali sa OP ne može da se poredi, barem za sada.

ma da? morat cu izgleda to sam provjerit, stao sam na 18oj ep OP Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#37
Samo sam na ovo cekao kao malu potvrdu Smile

http://mangahelpers.com/s/i-eat-manga/re...ne/38175/1
Reply
#38
Dobar chapter manga nastavlja sa sve boljim chapterima Smile
[spoiler]
šta mislite da se desilo sa Leon-om?? Mislite li da je još uvek živ??[/spoiler]
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#39
Hmm jedno sam siguran FT je uvek nepredvidljiv sa tim borbama. Mada mislim da ce se sznati posle ove borbe sa Ger... da nespojlerisem mnogo.
Reply
#40
(2009-06-30, 18:35)Dream Omen Wrote: Dobar chapter manga nastavlja sa sve boljim chapterima Smile
[spoiler]
šta mislite da se desilo sa Leon-om?? Mislite li da je još uvek živ??[/spoiler]

[spoiler] ma ja mislim da ce prezivit jer su natsu i gray prosli kroz puno toga da bi ga na kraju uspjeli preobratit tak da sumnjam da ce ga odma prvom sljedecom prilikom ubit autor

nego mene buni onaj gerrard, bilo mi je predvidljivo prije da su gerrard i sieg u biti isti lik i da se na neku foru moze rastavit ali kad se mist gun razotkrio onda me totalno zbunilo, ono koliko njih ima XD [/spoiler]

najdrazi lik mi je inace Happy jer su mi oni njegovi izrazi lica u raznim situacijama presmjesni XD XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)