Fairy Tail Manga [Warning! Spoilers!]
Moguće je da su oni stvarno deca tih zmajeva, na neki način. I da mi neznamo koliko je dugo trajao taj trening, možda su oni bili mladi, ili deca poslednjih 500 godina i da su nekakvom magijom održavani. Možda magija koja je učinila da to svo vreme prođe mnogo brže za njih.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
(2013-12-10, 23:32)Dream Omen Wrote: Moguće je da su oni stvarno deca tih zmajeva, na neki način. I da mi neznamo koliko je dugo trajao taj trening, možda su oni bili mladi, ili deca poslednjih 500 godina i da su nekakvom magijom održavani. Možda magija koja je učinila da to svo vreme prođe mnogo brže za njih.

moguce da je i zeref imao nekog udela u tome Smile
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
ja uopce nisam primio srcu koja je ko generacija

cak mislim da je to nesto najgluplje sto sam vidio u toj mangi

ali koliko sa ja skuzio prva generacija su dragon slayeri koji su uvjezbani od strane zmajeva kao natsu, druga su dragon slayeri koji su umjetno napravljeni pomocu te larikme ili sta god tipa laxus, a treca su uvjezbani od strane zmajeva pa onda posto su ubili tog zmaja dobili dio njegove moci i postali jaci kao od prijasnjih generacija

ali mi smo vidjeli da to nije istina jer je natsu ipak pobjedio, to po meni nisu druge generacije nego samo druge okolnosti pod kojima su dobili svoje dragon slayer moci
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Da to sam skapirao ali neide mi u glavu kako je Aknologija uopste postao zmaj
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
pa svaki put kad ubije zmaja dobije ido njegove moci i postaje sve manje covjek a sve vise zmaj

zato ovi iz saber tooth imaju onu neku moc koju mogu aktivirat jer su oboje ubili zmaja, a natsu nije pa zato to ne moze napravit
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Ali ipak nzm kako su oni likovi iz saber tootha uopste uspeli da ubiju zmajeve posto u nzm kom arku dragon slayery su jedva povredjivali one zmajeve to je malo glupo ali mora da su ovi iz saber tootha ubili vec sjebane zmajeve XD
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
pa gle ja ne pratim fairy tail toliko pomno pa opet znam da je onaj plavusa reko da je njegov zmaj vec bio star i prakticki umro sam od sebe, tj prisilo njega da ga ubije

de se zbroji i prelistaj chaptere malo, nije valjda to toliko tesko nac
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Iskreno receno ja toliko ni nepratim mangu ne samo od FT-a nego mange uopste nisam neki ljubitelj bilo kakve vrste knjige XD ipak ovu mangu sam malo citao Smile
If you dont stand for something youll fall for anything.
Reply
Dobar je chapter čak izgleda da će se neke stvari malo promeniti.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
Pa bio je ok chapter ali ono sto me nerviralo je sto je erza opet gola, mislim koji k, non stop su zenske gole bez razloga, zasto ih se onda ne nacrta skroz i gotovo, ovako se samo troluje sa time
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)