Legend of Crystania - OVA [zavrseno]
#1
Legend of Crystania - OVA

[Image: crystania.jpg]


* Žanrovi:
Avantura, Fantazija

*Dodatni info*
Ovo serija se vodi kao nastavak
serije Record of Lodoss War

* Radnja:
Snovi počinju da proganjaju Ledi Šeru -- snovi njenog prošlog života kao Pirotes. Njena ljubav, Ašram, biva mučen od duše Barbasa koji se predstavlja kao njihov bivši kralj, Beld od Marmoa. Tumačeći ovo kao poziv za pomoć, Šeru traži način da ga spasi ulaskom u Carstvo Haosa koristeći Prsten Haosa.
U međuvremenu, Redon i njegovi prijatelji su ponovo pozvani da se bore pošto drevna bića počinju da se pojavljuju posle dosta vekova zapečaćenosti. Još jednom će se njihovi putevi ukrstiti, i na njihovim ramenima će ležati sudbina Kristanije.

*Godina:
1996

* Broj epizoda:
3

* Trajanje epizoda/veličina:
45 minuta/430MB
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
Pegla, svaka ti cast, covek tebe vise ne moze da isprati, sa prevodima, skidam ti kapu.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#3
jebiga, ne mogu ni ja sam sebe da ispratim Smile

PS Dobicete opise svih serija koje sam ja radio, na srpskom, posto sam se istripovao da odradim opise za sve Anime koje imam i da stavim u svoj katalog/spisak stvari, cisto eto, reda radi Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
Heh, svaka cast kad imas vremena za prevodjenje Wink
Inace inspirirao si me da pocnem prevod jos jedne serije koja je ongoing a ima 7 epizoda za sad, ime joj pocinje sa N Toungue Do nedjelje bi trebalo biti gotovo barem prvih 4-5.
Reply
#5
Ja sam nastavio sa Chobitsima 5 epizoda, bice valjda gotova sledece nedelje, posto bih trebao da imam malo vise vremena, posto menjam posao napustam firmu i idem u drugu da radim.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#6
Quote:* Radnja:
Snovi počinju da proganjaju Ledi Šeru -- snovi njenog prošlog života kao Pirotes. Njena ljubav, Ašram, biva mučen od duše Barbasa koji se predstavlja kao njihov bivši kralj, Beld od Marmoa. Tumačeći ovo kao poziv za pomoć, Šeru traži način da ga spasi ulaskom u Carstvo Haosa koristeći Prsten Haosa.
U međuvremenu, Redon i njegovi prijatelji su ponovo pozvani da se bore pošto drevna bića počinju da se pojavljuju posle dosta vekova zapečaćenosti. Još jednom će se njihovi putevi ukrstiti, i na njihovim ramenima će ležati sudbina Kristanije.
Ovaj Peglin opis bi mogao da se udomi na stranici za download serije.
Reply
#7
Mislis na deo gde se skidaju titlovi ili na sta? Smile

PS Mnogo pozitivna stvar kod prve epizode je to sto traje 45 minuta i ima oko 480 linija teksta i to u svakoj liniji po jedna relativno kratka recenica Toungue

Nadam se da su i ostale takve i brzo ce biti gotove, samo da ih skinem Smile

A i .hack//SIGN ce uskoro biti napokon zavrsen Toungue


e, sad mi pade nesto na pamet, dobro je sto je ovo NASTAVAK RoLW-a koji je napravljen 1998 godine Smile

Da ne znam da je radjeno po mangi(valjda jeste Toungue), bio bih veoma zbunjen Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#8
Update: Ja ću ipak zakasniti koji dan s Shippuden prevodima, zbog PSP-a kojim se ovih dana bavim.
Reply
#9
Ja sam preveo 5 epizodu Chobitsa, a sada radim ispravke.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#10
Pegla Wrote:Mislis na deo gde se skidaju titlovi ili na sta? Smile

Da, bas tu. Mali info o seriji kao na onom spanskom sajtu odakle smo se hranili tajmninzima (zaboravio sam adresu)
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)