NBA
#31
Pratim ja ,warriorsi su ovisni o curryju jer je on izvrstan tricas ,mada ne vjerujem da ce ih spasit ,sve je moguce ,sto se tice oklahome westbrook je u jako dobroj formi ,a durant je izvrstan ,za mene su warriorsi favoriti i za njih navijam otkad je curry u warriorsima, curry je moj najdraziji igrac u nba
Reply
#32
Ovisni su oni o Grinu, a Kari igra lose zato sto Grin ne moze da uspostavi dominaciju, odnosno njima je Grin glavni organizator igre, a s obzirom da je Adams pojeo Grina , GSW ima los protok lopte, postaju nervozni , nema vise njihovih cistih pozicija, em izuzetno jaka odbrana na Kariju , Wesbruk je pojeo Karija na oba kraja terena , a i s druge strane Kari zna da nestane u bitnim mecevima, tako je nestao i protiv Klivledna u prva tri meca, i tad su imali srece sto je cela postava Klivlenda zavrsila u bolnici .. Kari je odlican igrac , GSW je odlican tim , ali previse hype a oko njih.. Kari je ovo godine imao najbolju sezonu i jeste zasluzio da bude MVP, ali ipak da se on pominje u kontekstu da je on nesto najbolje ikad , itd, je smesno, da ne idemo previse u proslost Kobi i Lebron su daleko ispred Karija, a ima tu i jos igraca WAde, Durant , Wes, iako se slazem da je Kari verovatno naajbolji suter..
Reply
#33
Voriorsi deluju kao bez energije kada bi ih na primer uporedili sa Vestbrukom koji bukvalno leti na sve strane. Durent igra jako dobru odbranu, a takođe ga je jako teško čuvati. Ne znam koliko ona Karijeva povreda utiče na njegovu igru, ali definitivno nije sav svoj bez obzira što ga Vestbruk tako dobro čuva ipak je mašio sve i svašta.
Reply
#34
bas sam sretan sto je GSW u finalu ,curry je u zadnoj utakmici pokazao svoju igru i odveo do finla , idemo GSW osvojiti NBA
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)