Gundam 00
#51
pazi, to je u sustini preventivno XD
moras priznati da je malo previse kada neko, ko se nije bavio prevodjenjem i jos uvek ne zna ni koliko mu tacno vremena treba da prevede jednu epizodu u startu uzme da radi tri serije, i na kraju ne odradi nista posto na to odlazi poprilicno mnogo vremena Smile
Ja sam prvi spomenuo tu varijantu onda kada sam radio Kibu i Granzorta valjda u isto vreme.
Skontali smo da su 3 stvari najavljene odjednom sasvim dovoljne, sve preko toga bi bilo previse, cak ni ja u svojim zaludnim i naprzenim danima nisam radio vise od 3 serije Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#52
Da ti budem iskren razlog sto sam batalio Fate Stay night je taj sto me tako ubi kad moram sam da radim tajminge...nisam nasao nigde gde bi mogao da skinem prevod te serije pa da lepo furam preko toga, a ono sto me ubi kad ih sam radim je sto moram po 5 sest puta da gledam istu epizodu kako bi skontao da li je svaki tajming na svom mestu i slicno...ubi me to...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#53
jbg, nikad nisam imao takvih problema, uvek sam gledao stvari samo po dva puta XD
jednom kada pravim tajminge i prevodim a drugi put kada pregledavam da li je sve cakum-pakum-vakuum Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#54
pa elerane, brate, šta ne govoriš, ja iman opsesiju tražit prvo mkv, pa onda sve ostalo... tako da ti ja mogu išćupat titlove... Anime
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#55
@Manzi: pa sta cekash...CHUPAJ! XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#56
OOk, evo baš san sad sebi išćupa zadnjih 10 iz Eureke, sad ću počet tebi... Big Grin
P.S.
Kad završin, pošaljen ti na mail ili ako budeš na msn-u Big Grin
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#57
Ne idem vise na msn, ali moze na mail Wink cimaj na PM pa cemo se dogovoriti Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#58
Vjerojatno si već vidija titlove, u slučaju da nisi:
Posla san ti na onaj mail od msn-a... Ako ga još koristiš...
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#59
salji na ovaj....mikisampion@yahoo.com

posto mi je se taj zapucao i ne mogu vise da ga koristim Sad
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)