Gundam 00
#31
Treba mi samo prevod, epizode imam i ja..meni treba samo prevod, pa da preko nejga onda sibam direkt prevod na srpski...ne znam da koristim avi mux gui niti ga imam Sad
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#32
Cekaj 5 min da uploadujem. Wink
____________________________________________________________________________________________
Evo linkitj. Koristenje je jako prosto. Ubacis avi fajl koji hoces, i samo kliknes na generate data source from file, ako ima prevoda samo ga oznacis i onda start. Wink Gotovo. Wink Srecno bro. Big Grin Ako nema prevoda onda je hardsub. Onda jedino da trazim nesto sa softsubom. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#33
Probao sam, nije avi, mkv je, ali ima opcija u setting-u da se namesti za MKV fajlove, ali on mi samo napravi jos jednu verziju snimka od 200 i kusur MB samo sto ovaj put je bez zvuka,

Kad odem na generate data source from file izbaci mi 3 fajla, na trecem pishe subtitle:SSA (eng.English subtitles (ASS))

Medjutim kad kliknem na start nece da krene, hoce samo ako ukljucim i ova gore dva, kad selektujem samo ovaj treci za subtitle nece da zapocne uopste Sad ae ako mozes na PM malo da mi pojasnis...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#34
Za MKV ti je najbolji MKVExtractGUI imas na ovom site-u i guide-ova ako zapnes, mada je jednostavan da jednostavniji ne moze biti Big Grin

Elerane Elerane da si malo google-o nasao bi softsubove ;P
http://www.mymenclave.com/?page_id=27
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#35
@Meneldor: pa to me i muci, ja kliknem na te subove i on ih otvori, ali nece ih downloaduje Sad bas sa tog linka http://www.mymenclave.com/?page_id=27 zato sam i trazio pomoc, jer ne znam kako da downloadujem te subove sho si mi sad pokazao XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#36
D. click save link as. Wink Mogao si i ranije da pitas a ne da se zzamo sa ovim extractovanjem. Samo kada skines prevod, ides u folder u koji si smestio prevod, pa ides tools-folder options-view-hide extension for known file types i to uncekiras. zatim promenis naziv fajla u npr imefajla.ass i gotovo. A ne zaboravi da vratis ovo sa folder options kako je i bilo. Wink
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#37
@Vele&Meneldor: omg I am such a noob XD thanks, sad ne moram da se patim sa prevodima, cu samo da skinem ove stvari i nastavim da pikam preko ovoga Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#38
ne vidim zasto bi isao u tools > folder options kad su fajlovi sami po sebi .ass, to se koristi kad hoces da menjas ekstenziju samog fajlova sto ovde bas i nije slucaj Smile
a i moze bez svega toga u total commanderu da se promeni Toungue
nema sta, Elerane, iz dana u dan si sve veci nub XD
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#39
Joj ja zaboravio da ti pošaljem prevode Sad a za celu prvu sez sam povadio titlove.
Reply
#40
@Pegla: Hvala na komplimentima Wink

@Alex5ko: ma opusteno bre ne brini Wink we are still nakama XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)