Persona serijal
#11
(2010-01-16, 10:48)pulzarokkit Wrote: necro
Persona ~Trinity Soul~ je nastavak na Personu 3 a ne na 4, svi koji su i igrali i gledali anime kazu da je anime tesko s...

Nema veze od kojeg je nastavka.. XD
A to sto oni kazu da anime ne valja, well, i actually don't care.. Jer ja volim takve price, nacin crtanja.. Tako je isto sa Spiral- om.. Vecini je anime nevjerojatno dosadan, ali meni je nevjerojatno zanimljiv. Smile
Reply
#12
Vecini je anime nevjerojatno dosadan, ali meni je nevjerojatno zanimljiv
Spiral ili Persona? Smile
Spiral sam gledao i ne bi rekao da je dosadan, nego je nedovrsen
...All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die....
[Image: promo_sig07.png]
Reply
#13
[Image: ngbbs4a7e13ba184f1.gif]

Da bar jos jednom ozivim thread. Igrao sam ju na emulatoru (kao jednu od preporuka) i definitivno uzivao svaki minut, ukupno nekih stotinjak sati. Nadam se da ce Atlus napraviti i P5, a dotad mozda probam i P3, cuo sam da je prica nesto mracnija, iako je gameplay navodno losiji.
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply
#14
Ma više je problem što ne možeš kontrolirati likove tijekom borbi, ali nije toliko problematično, možda jedino kod bossova. A lokacija je većinom ista, ono, penješ se po zgradi po kat po kat. Ma djeluje kao ograničenija verzija trojke, ali se lako naviknuti. A animacije su prebolesne, tek kada vidiš prvi dark hour animaciju i svoju prvu personu. A i prebolesno kako ih oživljavaju...
[Image: harpy211.png]
Reply
#15
Da li P4 ima neke veze sa P3, tipa da ne razumem neke stvari ili je kao FF serijal uzmeš i igraš nema potrebe da igraš prethodni deo?
Reply
#16
Koliko ja znam, P4 ima samo par referenci na P3, osim toga su potpuno nevezane.
I would like to apologize to humanity for all some of my previous posts and signatures used on this forum.

Thank you.
Reply
#17
strašno bih voljela probati ovu igru čim mi se ukaže prilika, počela sam prije par mjeseci igrati P1 jer sam htjela krenuti od početka franšize, no ona čije sam screenshotove viđala po netu i koja me privukla je ipak P4
Reply
#18
P3 zbog price, P4 zbog interfejsa. Obe igre su odlicni rpg naslovi u koje se trebaju uloziti blood, tears and sweat @_@. Samo mala napomena, odvojite poprilicno vremena za prelazenje ovih igara posto samo jedan prelazak iziskuje izmedju 70 i 100 sati. Jos vise vremena je potrebno za one koji zele da se oprobaju sa "funky" izborima/odgovorima kod social linkova zato sto je bukvalno onemoguceno da se oni iniciraju bez zapocinjanja New Game+. Sto se hronologije tice, vreme odigravanja radnje u P4 pocinje 10 dana nakon epiloga u P3 iirc, sto za igranje ne predstavlja bitnu razliku po pitanju referentnog materijala. Ja sam recimo igrao prvo P4 pa zatim P3 i sve je bilo kristalno jasno, doduse ima par zanimljivih referenci iz P3 koje se pojavljuju u P4. Bottom line: Nema veze kojim se redosledom igre igraju.
Reply
#19
Kako se dobije true ending u personi 4? Znam da je ključan razgovor u bolnici, ali mora biti još nešto... Treba li popuniti social linkove? Igram već new game +, ali opet neću moći sve popuniti poput one death...
[Image: harpy211.png]
Reply
#20
Ne trebaju ti max social linkovi, ne treba ti nista specijalno, zadnji dan u Inabi kada se otpozdravis sa svima razgovaras samo vise puta sa [spoiler]likom na benzinskoj stanici, on je evil mastermind iza svega Big Grin[/spoiler]. Cak stavise, to si trebao u prvom prelazenju da obavis posto sada ne mozes da se boris sa [spoiler]Margaret, koja je bonus boss[/spoiler].
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)