Pitanja pre najavljivanja projekata idu ovde
#1
Exclamation 
Ovo je tema za pitanja tipa "da li je neko uzeo ovo da prevodi i da li mogu ja" i slicno, jer to necemo da imamo u najavama projekata.

Uzivajte...
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#2
bokić Smile
evo , ja bi tila poćet sa prevođenjima mangi. Našla sam si program za to , ali me samo zanima kako se mange ode uploadaju
e da , i da li ko prevodi vk?
unaprid hvala
[Image: clouds_2.jpg?_subject_uid=102743872&w=AA...kgiIn3C6Ig]
Reply
#3
ako se ne varam, niko ne prevodi Vk ako je to vampire knight XD
sto se kacenja tice, mislim da mozes da okacis na neki od free hostinga tipa MU, RS i slicno i samo das link nekome od admina, odnosno posaljes i jednom i drugom pa ko prvi vidi on okaci Wink
eto, kad budes spremna napravi temu u najavi projekata, samo pogledaj tamo negde na 2. 3. stranici gde su ljudi vec pravili teme za mange Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#4
ok...hvalaBig Grin
[Image: clouds_2.jpg?_subject_uid=102743872&w=AA...kgiIn3C6Ig]
Reply
#5
Da li je neko uzeo mangu FMA? Poceo bih s time mozda uskoro... Smile
Reply
#6
(2010-01-02, 17:51)Raph95 Wrote: Da li je neko uzeo mangu FMA? Poceo bih s time mozda uskoro... Smile

Koliko znam nije, tako da slobodno!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#7
Aha, ok, nego da pitam, koji mi font preprucujete da koristim? Comic Sans mi je nekako jadan, a ovi drugi neju podsku za srpska slova... :|

EDIT: I dane postijem novo, jes' da ovo nije bash NAJbolja sekcija za to, ali kako da prevedm "FullMetal"? "PunoMetalni"? Big Grin
Reply
#8
^ probaj ovde: Kako prevesti...? da pitash ...
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
Reply
#9
Raph95, jedan od mojih omiljenih fontova za anime je Batang, naravno moze se koristiti i za mange. Nije nesto ekstremno sta zakomplikovan, ali je malo drugaciji od ostalih.

P.S. Ja sam sa mojom grupom kada smo krenuli da radimo dogovorio se sa njima da bude Polukrvni Alhemicar prevod, ali smo stali sa prevodjenjem kada smo saznali da Sakurabana radi za Happy. Mozda cemo obnoviti i ponovo poceti projekat, al' ne znam da li ce to biti, sve je veliki znak pitanja.

ElemenT-e, moze se i ovde odgovoriti valjda u malom offtopicu Smile.
Reply
#10
ElemenT: Pa to, znm za taj topic, nego nisam teo sad da postujem opet, ovo jes' malchice offtopic al' nije skroz jer usput pishem o onome shto jeste offtopic Big Grin

ZBS: Batang? To onaj korejanski font? Ne, ja bih pre nesto u stilu Comic, da ima tekve ivice, pa uglavnom kao sto rade SleepyFans za Naruto, ali nema podsku za srpska slova. Batang mi vise deluje kao Times New Roman, i on nije bas najpogodniji za mange.

[Offtopic] A sto se tice prevoda, Polukrvni deluje super, ali onda necu da uzmem ja to Big Grin Ako cete uskoro da krenete da radite, mogu i ja sa vama, inace PunoMetalni jeste kretenski upocetku, ali ja sam se vec navikao Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)