Watchmen
#11
Ja jedino sto sam zavoleo po tim stripovima je fenomenalni serija Freedom Force ( upravo skidoh prvu igru ) kao i Ultimate Alliance. Sve ostalo je prosek
Reply
#12
Završio sam danas čitanje stripa po stoti put i to sam se izležavao napolju na suncu i tek sad vidim kakvo je zlo računar (šalim se naravno), ali ne mogu da se setim kada sam poslednji put uzeo neki strip da pročitam a da nisam seo za računar. Poslednju mangu kaju sam imao u rukama je Akira i nisam siguran da je još nešto izlazilo kod nas tako redovno. U Mamutu i IPS-u mogu da se kupe neka manga ostvarenja ali sve je to papreno skupo i na Engleskom jeziku.
Obavezno pročitajte Watcmen ili Nadzirače kako su ih kod nas preveli.
[Image: 46003000000v4vendettaid.jpg]
Reply
#13
(2009-04-18, 00:39)alex5ko Wrote: Da nije filma nikada ne bi čuo za Wachmen strip XD

(2009-04-18, 01:04)Frog_Hermit Wrote: takoder nikad cuo za strip do najave za film Anime

Takodje... Nikad cuo... Film jos nisam gledao, ali mi izgleda bas cool iz reklame...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#14
Cul sam vec prije za strip, al ga nisam citao.
Inace film je odlican, tj. jedan od boljih filmova radjenih po stripu.
Najbolji lik mi je The Comidian. Koji car.
[Image: sig.php]
Reply
#15
Naravno da je retko ko cuo za Watchmena posto se njega vise secaju starije generacije. Isto to vazi i za Sin Sity
Reply
#16
Pogledal sam trailer za film i moram reći da mi se sviđa.A za strip iskreno nisam ni znal da postoji,sad baš imam želju da ga pročitam.
[Image: rszcp9.jpg]

Reply
#17
Bio sam cuo za strip ali nisam tada nesto obratio paznju ma mjega ali mi jeo ntrenutno MUST READ! Znaci resoi sam da pljunem pare i da ga kupim ko ocvek da citam a ne na kompu posto me je film odusevio. Kada je film onako dobar mogu samo da zamislim koliko je tek strip sjajan...

Bas ali bas dojajan film! Ima svake sanse da mi bude film godine ^_^
[Image: megatronbanner.png]
Reply
#18
Meni je jedino zao sto nije duze izlazio posto je stvarno bilo " mesa " za jos poprilicno brojeva ali i sa tih 12-stak ostaje savrsen.
Reply
#19
Pogledao sam film nekoliko puta i bas me je iznenadio,u pozitivnom smislu naravno jer nisam imao neka ocekivanja kad sam resio da ga pogledam. Puno likova mi se dopalo ali je Rorschach ostavio najjaci utisak (Never compromise. Not even in the face of armagedon). Pokusacu da nadjem negde strip, ne sumnjam da je odlican! x-D
[Image: bged4w.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)