Monster (preuzela Sai) [završeno]
#1
MONSTER

[Image: monsternxs.th.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 74
Žanr: Triler, Drama
Studio: Madhouse,Vap
Godina: 2004-05

Bazirana po istoimenoj mangi Naoki Urasave.

Dr. Kenzo Tenma, japanski neurohirurg čuven širom Nemačke, ima sve: neverovatne hirurške sposobnosti, bogatu verenicu i obećavajuću karijeru u jednoj od najpoznatijih bolnica.
Međutim, njegov život se raspada pošto spasi život jednom ranjenom dečaku umesto gradonačelniku. Ubrzo se dešava i niz svirepih ubistava koji bacaju sumnju na uglednog hirurga. Želeći da skine krivicu sa sebe i otkrije ko je zapravo iza svega ovoga, odlučuje da sam istraži ovaj slučaj, pritom bežeći pred vlastima.

Za više informacija: AniDB, pun opis na Emulation Galaxy (SADRŽI SPOJLERE!)

S obzirom da je Bg-Anime preveo Fumofu, MadFox se prihvatio Evangeliona, a Elfen Lied faktički preveden, odlučio sam da rezervišem novi projekat.
Prvu epizodu sam već poslao. ASS i SRT format, urađeni za 2 vrste fansubova: Ani-Kraze (SRT, TV rip) i Moo-shi (SRT i ASS, DVD-rip).
Trudiću se da prevodim ovu seriju onim tempom koji Moo-shi grupa izbacuje fansubove (do sada su stigli do 9 epizode). Ako kojim slučajem budu prekinuli sa prevođenjem, prevodiću samo pristupačnije, AniKraze snimke.
Uzgred, ako je neko već planirao da rezerviše ovaj anime, neka mi javi.
Reply
#2
e samo jedna malecka molbica, aj ako ti nije tesko prevedi taj opis serije, da bi mogli da ga stavimo na stranicu gde ce stajati tilovi za dl Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#3
Projekat je preuzela i kompletirala Sai. Svaka čast!
Konačno ću da uzmem da pogledam ovo remek delo anime industrije Big Grin
Reply
#4
Svaka čast Smile
Reply
#5
Bravo. Sad cu krenuti da gledamSmile
Reply
#6
Sai, svaka čast.

Još jedno remek delo kompletirano.
[Image: 12919667-1054652541260501-1842689955405525214-n.jpg]
Reply
#7
Quote:Još jedno remek delo kompletirano.
Dabome.

Kada sam ga odgledao(pre skoro 3 godine) rekao sam sebi da ću da ga rewatchujem još jedared.
Sada sa prevodima biće milina i pravi užitak. Blagodarim i SVAKA ČAST Sai!
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#8
Na šta "pašu" ovi prevodi? Šta skinuti?
Reply
#9
imaš u samom nazivu titla od koje je FS grupe [Figmentos], a imaš na bakabt
Reply
#10
hvala Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)