Full Metal Alchemist [zavrseno]
#1
Ovo je naucnofantasticno-akcioni anime koji govori o dvojici brace, Edvardu i Alfonsu, koji su putem alhemije hteli da vrate majku u zivot. Njihov pokusaj je doziveo neuspeh, Alfonso je skroz pretvoren u metalno stvorenje, a Edvard delimicno. Oni lutaju u potrazi za nacinom da vrate svoja tela u normalu.

[Image: 210px-Fullmetal123.jpg]


Gledao sam samo prvu epizodu, i izgleda je extra anime. Big Grin
Takodje ima i manga. Do sada je izaslo 56 epizoda.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#2
Hmmm nemogu da se setim dali neko već radi FMA, jel nastavljaš prevođenje od 14. ep?
Reply
#3
(2009-03-08, 16:23)alex5ko Wrote: Hmmm nemogu da se setim dali neko već radi FMA, jel nastavljaš prevođenje od 14. ep?

Ja sam trazio po ovom podforumu i nema. A radim od prve epizode. Hocu i na moj sajt da okacim prevode. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#4
kad trazis nesto, nemoj po ovom pod forumu, posto on nije postojao od pocetka, gledaj medju prevodima za download.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#5
Ok. Tnx.
[edit]
Aaaaa neko preveo vec 13 epizoda. :'( Ja cu onda poceti od 14.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#6
znas sta bi samo mogao da uradis, naravno, nemoj da mislis da moras Toungue
pogledaj te tilove koji vec postoje, cisto da ne bi bilo previse razlika izmedju tvojih i tih titlova, odnosno, vidi kako su imenovani likovi i slicno. Posto je i vama sigurno glupo kada gledate nesto sto prevodi 58 miliona ljudi i u svakoj epizodi se glavni likovi drugacije zovu ili tako nesto Smile
nadam se da kapirate na sta mislim Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)