Fullmetal Alchemist: Brotherhood
#51
(2009-04-08, 21:58)Last Exile Wrote: Svaki pedalj FMA je daleko bolji nego npr Naruto ili Bleach koji su odavno izgubili kompas

Ne možeš da porediš ovo jer su Naruto i Bleach maratonske anime. Ako bi gledali samo prvih 50-60 ep Naruta i Bleacha onda bi imao drugčije mišljenje Toungue čak ni prvih 18-20 ep One Piece-a nemože da se poredi sa prvih 18-20 ep Naruta. Takođe prvih 60 ep Bleacha su odlične a onda polako počinju da smaraju.

Što se tiče novog FMA nisam ga skinuo, kada sam video kakva mu je špica izgubio sam volju za gledanjem. Možda kada mi jednog dana bude baš dosadno skinem novi FMA.
Reply
#52
sto ti se ne svidja spica, alex? Anime
[Image: AProgo.gif]
Reply
#53
Meni prva prvcata spica na FMA najbolja....Kimi no te... XD
No sto se tice likova dodacu jos naravno i Armostronga i Elricov ucitelj koji ih lema ko budale XD XD XD i onda baci peglu krvi XD kako mi je to bilo zbunjujuce u pocetku...sve ono jaka sam jaka i onda bleh(pegla) kasnije kad su razjasnili...sam se smorio...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#54
(2009-04-09, 12:50)alex5ko Wrote:
(2009-04-08, 21:58)Last Exile Wrote: Svaki pedalj FMA je daleko bolji nego npr Naruto ili Bleach koji su odavno izgubili kompas

Ne možeš da porediš ovo jer su Naruto i Bleach maratonske anime. Ako bi gledali samo prvih 50-60 ep Naruta i Bleacha onda bi imao drugčije mišljenje Toungue čak ni prvih 18-20 ep One Piece-a nemože da se poredi sa prvih 18-20 ep Naruta. Takođe prvih 60 ep Bleacha su odlične a onda polako počinju da smaraju.

Što se tiče novog FMA nisam ga skinuo, kada sam video kakva mu je špica izgubio sam volju za gledanjem. Možda kada mi jednog dana bude baš dosadno skinem novi FMA.

Ja bih pre rekao da je Bleach krenuo da valja tek sa pocetkom druge sezone tj obracuna u gradu dusa ( kad spasavaju rukiju ) pa sve do pojave vizarda i odlaska Ichiga i ekipe u Hueco Mundo po Sis.. ovaj prsatu Orihime, a tada se prica pocela gubiti. Kad sam uporedio Bleacha Naruta ili One Piece sa FMA bio sam u pravu posto sve 3 manga/anime gadjaju istu publiku kao i FMA koji je bolji iz razloga sto je prica sveza i originalna. A jedini razlog zasto i FMA nije maratonsko ostvarenje jeste to sto je u pitanju mesecna manga i sto je neizdaje WSJ nego Enix-ov Gangan comicsToungue Ps Zaboravih da pomenem i Reborn! i on spada u maratonsko ostvarenje ( mada nije nesto popularan )
Reply
#55
Alex5ko: Sramoti se sto nisi gledao FMA, ja sam odgledao One Piece prvenstveno pod tvojom preporukom, sad brzim capi neki sajt Downloaduj ovo cudo, prvih 50 epizoda i baci se na gledanje, veruj posle prvih 15 epki kad se prica razradi i postane malkice ozbiljnije anime postaje brutalan, preje..eno dobar, meni spada u top 5, a ne top 10 tako da ono SHA CEKASH XD XD XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#56
FMA je jedan od prvih anime što sam gledao Toungue
Rekao sam da neću da gledam ovaj rimejk Toungue

@Twamp
Stari OP 1 http://www.youtube.com/watch?v=o8QaN9JfeeA

FMA je imao odličnu priču a novi OP će se bazira na tučama, u FMA nikada nisam ni obraćao previše pažnju na borbe jer ovo nije anime o njima a koliko vidim u novom FMA borbama se daje isto značenje kao i priči (pobogu 1/2 openinga oni se tuku i to je odrađeno sa previše proseravanja, na fazon da kada vidiš kažeš VAAOOOOOOOOOOOO) najverovatnije su ga zbog toga ponovo i radili a i nesviđa mi se kako Erlik izgleda. Kao nešto je ozbiljniji, besniji, nadrkaniji da bi opravdali što će da radi svašta u borbama...
Mnogima od vas se nisu svideli nove TMNT baš zbog ovoga i nisu hteli da gledaju, isto to što ste svi govorili za TMNT kažem za novi FMA i nemam nameru da ga gledam.

@Last Exile
Mnogo je lakše napraviti anime od 50 nego od 200-300 ep, da OP ima ~50 ep u opšte mi ne bi bio ovoliko dobar, jer sav taj ogromna svet, priča, veza između posade... zamisao ne bi mogla da se nabi u 50 ep i ne bi ličilo ni na šta.

Iako su anime koji ti porediš sve shonen FMA je kratki a ovi su maratonski i oni nisu za poređenje. FMA bi trebalo porediti sa Hunter X Hunterom i ne znam sve sa čim.
Reply
#57
Aaaaaaaaaa ta pjesam vrača uspomene.
Evo za kraj-FMA 1 ending
Ja baš razmišljam opet pogledati FMA prvu sezonu.Eto tako za uspomene dobre.Šta vi predlažate.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#58
@Alex5ko: he he sorry ja te razumeo da nisi gledao FMA uopste XD , ama ovu novu sezonu nisam ni ja jos zavirio Smile nemam hrabrosti, ako se ispostavi da je dobro kao na primer recimo ONE PIECE XD ko ce onda cekati sve te nove epizode Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#59
Pa sutra bi trebala doči druga epizoda.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#60
@ alex - sta je onda sa 4. openingom [asian kung fu generation - rewrite], isto ima tuce. i u 3. openingu isto...
a sto se tice izgleda, samo su pratili dizajn likova iz mange... doduse i meni izgleda mrtav ozbiljan i nadrkan, dok su se ranije spice svodile na veselo trckaranje sa osmehom... Big Grin
[Image: AProgo.gif]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)