Fullmetal Alchemist: Brotherhood
#41
(2009-04-06, 19:49)Paja Wrote: Aha.Treba stvarno pogledati prvih 51 i film da se skuži o čemu se radi.

E zato je najbolje da se cita manga i nema da se covek zbuni mada moram priznati da su doveli animaciju sa novom sezonom do visokih granica samo jos da isprate pricu onako kako je to Hiromu zacrtala !Cool
Reply
#42
I bolje je nacrtano od prošlog.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#43
(2009-04-06, 19:49)Paja Wrote: Aha.Treba stvarno pogledati prvih 51 i film da se skuži o čemu se radi.
Nema potrebe da se pogleda prvih 51 epizoda pogleda, jer ce ovdje biti sve objasnjeno samo na drugi nacin.
[Image: sig.php]
Reply
#44
moje misljenje je da nema potrebe da se gleda film ... totalno izmisljena [i prilicno nelogicna] prica, nista mi se nije svideo.
[Image: AProgo.gif]
Reply
#45
Meni je fil bio zakon.Kako je Al dobio tijelo nazad,kako koristi alchemy bez krugova kao Ed a nije moro raditi tapo,jel je bio kamen.Meni je stvarno coolBig Grin
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#46
Da da film je daleko bolje objasnio neke stvari nego anime. Mada opet kazem najbolje je sve pogledati ili citati mangu. Svaki pedalj FMA je daleko bolji nego npr Naruto ili Bleach koji su odavno izgubili kompas
Reply
#47
He he rekoh sebi da li da se nadovezem na ovu temu, ali ako budete nastavili da hvalite ovu i svaku narednu epizodu koja se pojavi a ja ne odgledam u skorije vreme I will just have to kill myself XD
Sto se tice FMA spada u mojih top 5 ali ne znam da li cu petlje da gledam epizodu po epizodu, jer kad se zakuva, treba onda cekati nedelju dana XD anyway dacu komentar na film koji je Last Exile spomenuo, iako je objasnio neke stvari bolje, po meni bi kraj bio daleko bolji da su ga ostavili onakvog kakav jeste na kraju prvih 50ak epizoda, imao mi je vecu jacinu nego kraj na filmu but still bio sam veoma zadovoljan...by the way, ko su vam omiljeni likovi? Nemojte ici dalje od 5 XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#48
Hughes! XD
Gluttony! XD
[Image: mamoru_takamura_by_clocktart-d416mpb-1.jpg?t=1349112886]
Reply
#49
lust i hughes [koja ironija Sad]
[Image: AProgo.gif]
Reply
#50
Braca Elric, Roy Mustang i naravno Maes Hughes ( koji me podseca na mog ujaka u vreme kad je dobio cerku ). PS Slazem se sa ELERANOM u vezi kraja filma kao i konstantacijom da je trebao da se nadoveze na mangu ili bar na anime
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)