Fullmetal Alchemist: Brotherhood
pricas gluposti Dream, nebi izgubio kvalitet, mi smo vec i znali u cemu je caka sa homunculusima prije kraj, a sam kraj je toliko interesantan da to sto 3 homunculusa zele i misle nije uopce ni bitno za sam kraj

tako da ja mislim da se moglo i drugacije, a da na kraju umru zbog tog svog grijeha, jer ipak su to SMRTNI grijehovi

recimo da je pride se mogo spasit i pobjedit ali da nije htio jer to sto bi trebo napravit da se spasi mu ide protiv njegovog ponosa, tu bi bila i neka pouka a ovako je ispalo samo ironicno
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Zar nije poenta što im je smrt ispala ironična?? Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
(2010-07-18, 19:14)Frog_Hermit Wrote: SnG: ti si smjesan vise, nikad da uspijes iole shvatit sto sam napiso evo zadnji put da ti probam objasnit

pride je bio ponosan sto je homunculus, znaci to mu je temelj postojanja, i reko sam da ne mislim da su zivi grijehovi jer ocito imaju i neku osobnost i um, ali kad se tice onog temelja na kojem je stvoren onda tu nebi smio bit u stupnjevima, a on se cak i uvrijedio kad su ga usporedili sa gluttonyem, znaci s drugim homunculusom, da bi ga na kraju i pojeo jer mu je tako pasalo

to nikako nije logicno ponasanje za njega, ne mozes bit ponosan i uzdizat se na to sto si homunculus i onda tretirat drugog ko da je nevazan i zamjeniv, mozete vi tu pricat sta ocete ali ovo definitivno stoji

Ne, ti jednostavno ne razumes mene ili poentu Pride-a kao lika. Pride je lik koji je ponosan na sebe, a ne na sve Homonculuse koji postoje. On je ponosan na sebe kao pojedinca, i zato je uradio sta god je trebalo (pojeo Gluttony-ja, hteo da iskoristi Edwarda kao novog containera) kako bi on preziveo i kako bi dokazao sebi i drugima da je jaci.
A on je upravo ponosan na svoju snagu. <- To definitivno stoji.

Kapish?
[Image: 2.png]
Reply
Slažem se sa SnGovim viđenjem Pridea jer to je pokazivao više puta, Gluttonya je poje bez bilo kakvih problema, nije ga nikad bilo briga za njega video sam Pridea kao veoma sebičnog lika Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
Ume ponos to da uradi ljudima, pardon, homunkulusima Smile Nego sta kazete na onu dodatnu epizodu? Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
lol, ako cemo sad izmisljat i popunjavat rupe tako da ima vise smisla onda se nemamo o cemu raspravljat vise XD

Dream Omen: inace kad ispadne ironicno meni se uvjek svida ali ovdje bi vise volio da je uzrok njihovih smrti bio vise vezan za njihov grijeh
mozda cak envy je umro tak jer si je iscupo 'srce' posto je bio zgaden sam sobom
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
(2010-07-19, 08:11)Frog_Hermit Wrote: lol, ako cemo sad izmisljat i popunjavat rupe tako da ima vise smisla onda se nemamo o cemu raspravljat vise XD

Dream Omen: inace kad ispadne ironicno meni se uvjek svida ali ovdje bi vise volio da je uzrok njihovih smrti bio vise vezan za njihov grijeh
mozda cak envy je umro tak jer si je iscupo 'srce' posto je bio zgaden sam sobom

Baš zato je on umro zbog svog greha Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
(2010-07-19, 00:18)Eleran Wrote: Ume ponos to da uradi ljudima, pardon, homunkulusima Smile Nego sta kazete na onu dodatnu epizodu? Smile
Koja dodatna epizoda?
Reply
@ Frog:
Sto ti je tesko da jednostavno kazes "da, pogresio sam"?

Zato jer ovde niko ne izmislja, samo koristimo informacije kako hocemo da bi napravili psiholoski profil lika.
[Image: 2.png]
Reply
(2010-07-19, 12:07)DeviL Wrote:
(2010-07-19, 00:18)Eleran Wrote: Ume ponos to da uradi ljudima, pardon, homunkulusima Smile Nego sta kazete na onu dodatnu epizodu? Smile
Koja dodatna epizoda?

did i miss something, koja dodatna epizoda ???
Reply




Users browsing this thread: 3 Guest(s)