Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Ja sam happy kaj dolazi ovaj remake, jer sam cital da on prati mangu..
[Image: sig.php]
Reply
Definitivno najbolji Shonen u poslednjih nekoliko godina. Nazalost anime je upropascen od strane nesposobnjakovica is BONES studija posto konstantno menjau krajeve anime serija koje rade po manga naslovima. Prvo FMA a sad Soul Eater. Nadam se da ce ovaj rimejk biti dostojan mange i da ce se pratiti prica onako kako je zacrtala autorka Hiromu Arakava Cool
Reply
Izasla je prva epizoda!!!

Opening by Yui

Direct download prve epizode

Upravo skidam...
Reply
iso miki.Jedva čekam da dođe druga sezona.Samo nekužim kako planiraju to napravit kas su Ed i Al završili u pravom svijetu.Oče možd se vratiti ili šta.Ja znam samo za 50 epizoda i jedan film.Čekaj čekaj oče oni napravit novo sve iz početka?Koji majmuni dobro je ovako kako je.Ja se čak i asplako kad sam čuo da ih lastita majka želi ubiti.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
aaa kako je dobar opening!! fantastican je... jos vise volim yui Big Grin odusevljena sam, sad downloadujem epizodu. damn ko ce cekati svake nedelje po jednu...
[Image: AProgo.gif]
Reply
Gdje si krenuo skidati de daj link.
Reply
pa je l' dao sagara gore? XD doduse epizoda ima 350mb pa je malo smor cekati, ali je vredno Smile
[Image: AProgo.gif]
Reply
Zar nema negdje da gledam.
Reply
Upravo pogledao prvu epizodu i mogu reci da je ODLICNO! Oni koji nisu gledali prvi deo ce biti zbunjeni. Animacija je vrhunska, sinhronizacija je ista kao i u prvom delu (sto je super), Edward se i dalje nervira kada mu kazu da je mali, cesto me je nasmejao, borbe su dobro uradjene... Jedva cekam sledecu epizodu!
Reply
DA DA DA DA DA LEGENDA SE VRATILA FULL METAL ALCHEMIST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najbolji shonen is back !!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)