Bleach pocinje sa emitovanjem na HappyTV-u!!!
#31
Ja na primer, nikad nisam imao trip da gledam Bleach, ali sad imam priliku i mogu vam reci da je dobra serija, dosta me podseca na Busou Renkin, koji mi je inace jedan od omiljenih Smile

Sto se prevoda tice, nista ne brinite, nece biti bednih i otaljanih prevoda, svi su na mestu i kako treba Smile Verujte mi, ako je neko nenormalan po pitanju kvaliteta prevoda, onda sam to upravo ja Smile

Ovo je jace od mene, ali moram da se pohvalim da imam tu cast da radim tajming za ovu seriju i ovim putem se jos jednom zahvaljujem Vortu koji je to omogucio Wink

a sada, sve sto mogu da kazem je, izdrzite do 3. marta Toungue

EDIT:
I da, najodgovorniji za to sto se serija pusta sa jap. zvukom i sa titlom su upravo BGA i Sakurabana, naime, Vortodox i drugari i drugarice Big Grin koji su uspeli da ubede ljude iz Happy TV da je ovo pravi pogodak za razliku od sinh. varijante, koja je ipak realno gledano, vise sa bas male klince, dok je Bleach ipak za malo starije.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#32
(2009-02-26, 02:31)Pegla Wrote: EDIT:
I da, najodgovorniji za to sto se serija pusta sa jap. zvukom i sa titlom su upravo BGA i Sakurabana, naime, Vortodox i drugari i drugarice Big Grin koji su uspeli da ubede ljude iz Happy TV da je ovo pravi pogodak za razliku od sinh. varijante, koja je ipak realno gledano, vise sa bas male klince, dok je Bleach ipak za malo starije.

super, ali sad ce se zbrukat kad bude ful mala gledanost XD XD XD XD XD
- salim se Wink, nadam se da ce bit velika pa i u hrvatskoj naprave tak nes Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#33
Pa ovo sam vec rekao u nekom drugom thread-u, bsa me zanima kako je sinhronizovan ako je uopste sinhronizovan. Big Grin
[Image: hahaha.png?t=1301661780]
Reply
#34
Quote:super, ali sad ce se zbrukat kad bude ful mala gledanost
To sam i ja prvo pomislio ali marketing je više nego dobar tako da je mali procenat mogućnosti da projekat pukne.Kao prvo sledeće nedelje biće BLEACH EVENT u BG-u,kao drugo anime stalno ali stalno reklamira na TV-u(što eto nije bio slučaj sa Vanderdom) i uz sve to izdavaće se razni propratni materijali tipa dvd,sličice i majice.Hoću reći da ovaj anime u Srbiji može da pukne jedino ako se za njega ne pročuje,to je bio slučaj sa Vandredom koji je solidan anime ali bukvalno niko nije znao da se emituje.Inače anime neće biti sinhronizovan,niti cenzurisan i ostaće orginalani OP i ED,mislim da je to već napisano ali eto da ponovim.....
I da moraću da razočaram one koji su se nadali da među ona tri animea koji će biti emitovani na Happy TV neće biti Death Note.



Reply
#35
(2009-02-26, 09:23)Byakuya-sama Wrote: Pa ovo sam vec rekao u nekom drugom thread-u, bsa me zanima kako je sinhronizovan ako je uopste sinhronizovan. Big Grin

ti ni tamo ni ovde nisi citao sta pise Smile
lepo pise titlovi, a kad su titlovi to nije sinhronizacija Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#36
Juče sam bio u domu omladine da pogledam Bleach i mogu reći da su dobar posao uradili sa titlom, mnogo bolje nego engleska varijanta. Smile
[Image: inxqat.png]
Reply
#37
kako je bilo na kospleju? Anime
[Image: AProgo.gif]
Reply
#38
(2009-03-02, 16:02)twamp-chan Wrote: kako je bilo na kospleju? Anime

fino, iako je bilo povodom bleacha meni su se najviše dopali kostimi iz Death Note, Amane Misa i L su bili upečatljivi Anime
[Image: inxqat.png]
Reply
#39
orihime je bila zakon XD [sad sam gledala slike]
sry za off ljudi... pa, sutra nam pocinje bleach Anime a bice u 20 do 11 pre podne snimak sa ovog eventa sto je bio... ili bar tako pise na bg-animeu
[Image: AProgo.gif]
Reply
#40
nisu slikali kostim koji se meni dopao XD a možda i nije bio to kostim XD
[Image: inxqat.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)