Likovi RPG teme
#21
Pol-muški
Rasa-demon
Godine-nepoznato
Boja kose -obično siva
Boja očiju - obično zlatna

Nije poznato kako demoni nastaju. Ali sjećanja koja imam mi govore da sam jednom bio čovjek.
Živio sam u vrijeme inkvizicije, osuđivao žene na smrt. Gledajući nebrojene smrti počelo me zanimati što je ta magija.
Neupućen, odgojen u kršćanskom duhu sam sam počeo s izmišljenim ritualima. Ali osjećao sam da to nije dovoljno, želio sam pronaći nekoga tko zna
kako se rituali provode, tko zna kako mogu dobiti moć. Kako sam uvijek dobivao informacije o ženama za koje se sumnjalo da su vještice pomislio sam da
će možda nabasati netko tko je zapravo povezan s magijom. Znao sam da Crkva nije imala nikakve dokaze protiv svih tih žena. Većina njih su bile samo preljubnice.
Nakon jednog mjeseca i još 47 mrtvih žena, napokon se pojavila jedna za koju sam mislio da je možda prava vještica. Već prvog dana praćenja osjetio sam neke čudne trnce,
osjećao sam neku čudnu neugodu. Nešto je bilo čudno kod ove žene. Idućeg dana nakon samo 2 sata promatranja, najednom se okrenula, protresao sam se, morao sam brzo smisliti
što uraditi. Nastavio sam hodati, pravo prema njoj, gledale me u oči, nisam mogao izdržati taj prodoran pogled. U trenutku kada je prošla pored mene zacrnilo mi se pred očima.
Probudio sam se u šumi. Ležao sam naslonjen na drvo. Pokušao sam ustati ali nisam mogao. Nešto poput nevidljivog konopca me sputavalo.
Tada se pojavio ona. Rekla je da me promatrala neko vrijeme, da sam ju ja zapravo prizvao svojim ritualima. Napravila je neki čudan pokret prstom i počeo sam lebdjeti.
Tada je zatresla glavom, i strašno lice se pojavilo ispred mene. Demonsko lice. Pitala me zašto me zanima magija. Ostao sam zabezeknut, odakle zna da me zanima magija,
što je uradila s prstima, kako je moguće da ja lebdim, pitanja su preplavila moje misli. Rekao sam da me zanima što je to zbog čega je ubijeno toliko žena.
Iznenada se počela smijati. Rekla je da nemoram uopće pričati, da mi čita misli. Njeno odvratno lice, koje je izgledalo kao sami vrag je odjednom poprimilo ozbiljan izgled,
ako uopće onako strašno lice može izgledati ozbiljnije i strašnije. Objasnila mi je da pošto sam ju ja prizvao, da ju ja moram i hraniti. Hraniti ju ljudskom patnjom, što je
značilo da ću morati još mnoge žene osuditi na smrt. Rekla je da je ona zapravo bestjelesna te da je tijelo u kojem se trenutno nalazi zaposjela.
Najednom je počela hodati prema gradu, okrenula se za mnom i ponovnim pokretom prsta me spustila i naredila da hodam za njom. Kilometar prije grada, naredila mi je da idem glavnim
putem u grad te da će me obavjestiti o detaljima. Kada sam stigao u kuću već je bila pala noć. Nisam mogao zaspati. Ležao sam budan u krevetu kad je komad papira ušao
kroz prozor i dolepršao do kreveta. Uzeo sam papir i počeo čitati.
''Sutra ćeš me prijaviti Inkviziciji. Dosadilo mi je ovo tijelo, preći ću u svoj bestjelesni oblik.
Nakon dva dana otići ćeš iz grada i zaputiti se u Japan. Ja ću zaposjesti tvoje tijelo, ali ostavit ću ti tvoju slobodnu volju. Zapravo ćemo biti dvoje u jednom tijelu.
Nakon što ovo tvoje tijelo istrune, tvoja će duša biti spremna za onaj svijet, a ja ću ju odnijeti u pakao i pretvoriti te u demona. Tada ćeš biti slobodan. Budući da je
moj element vatra, to će biti i tvoj element. Ostalu magiju moći ćeš koristiti ali ona će biti znatno slabija od tvoje vatrene moći. Dulcinea''
To se sve i desilo...
Ja sam sada bestjelesno biće, ali mogu zaposjesti ljudsko tijelo ili bilo koji fizički oblik. Nemam ograničenja. Obožavam paliti gradove, šume. Obožavam uništavati.
Često opsjedam ratnike, i ubijam. Tako se i hranim. Primjetio sam da u blizini vode gubim moći i da zapravo nemam vodenu magiju.
U borbi stalno mijenjam oblike, a uglavnom koristim mačeve.

slabost kod zaposjedanja ljudi i ostalih zivih bica: moram ostati u tijelu najmanje 12 sati
osim ako tijelo ne umre. Ako umre moram u roku od 3 minute i 47 sekundi pronaci tijelo, ali
se ne mogu kretati kako se obicno krecem u bestjelesnoj formi a također sam i oslabljen.
tijelo koje nakon sto prvo tijelo umre zaposjednem mora se odmoriti najmanje 2 sata, mada se mogu boriti ali veoma oslabljen.
ako ne nađem tijelo u 3 minute i 47 sekundi, vraćam se u pakao, također ako 3 tijela zaredom ubiju vraćam se u pakao.
kada tijelo umre, oslabljen sam za -2 snaga, brzina, agilnost
ako se ne odmori tijelo 2 sata, onda je -1 snaga, brzina, agilnost
oružja:
mač +1 snaga, -1 brzina

1. vatrena oluja- snaga +3, brzina +2,agilnost -3. stvorim vatrenu oluju oko protivnika te ubrzan nasumce napadam, traje 2 poteza, ,bacam kocku 1-3 jednom napadam, 4-5 dva puta napadam, 6 tri puta napadam ( http://www.random.org/dice/ ) jedan napad radi 4 štete. . ako kisa pada nemogu koristiti napad, ako ometu napad primam x1.5 stete iduca 2 poteza.
2. vatreni štit- napravim štit od vatre oko sebe, svi protivnikovi napadi rade x0.5 štete, a kada protivnik fizički napada prima 3 štete.traje 3 poteza, nakon što završi dobivam -1 snaga, agilnost, brzina
#22
don Quijote veoma maštovito i lepo urađeno Smile
ne samo što si prvi demon u priči već si prvi koji je u potpunosti iskoristio pravilo da što je lik jači mora imati veću slabost

stvarno lepo urađeno Smile jedva čekam da vidim kako ćeš se uključiti u priču
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
#23
Stvarno dobar lik čestitam
[Image: gsfafa.jpg]
#24
pol - zenski
rasa -vestica
godine - 17
kosa - svetloruzicasta
oci - crne
visina - 160-165

rodjena na istoku kine od majke vestice i normalnog oca. roditelji [japanac/francuskinja] su se pretvarali da se bave proizvodnjom slatkisa, dok su u stvari svercovali oruzje. njen talenat otkriven je kad je kao mala upala i davila se u kotlu sa smesom za bombone i volsebno se izvukla, iznenada se nasavsi na podu, ostavljajuci kao posledicu smesnu ruzicastu kosu. od tada, majka je uci magiji. dok je imala 10 godina, blizak saradnik roditelja odaje ih vlastima koje jednog jutra dolaze, otimaju krijumcareno oruzje, spaljuju prodavnicu slatkisa i tesko ranjavaju majku koja se zrtvuje da bi spasila oca i nju. pre smrti, majka joj govori da ode u roanapur i tamo se nadje sa svojim dedom.
nakon toga, baca se na izucavanje raznih cini i najbolje joj ide menjanje sopstvenog [i pojedinih drugih] oblika u tudje, pri cemu ne moze nikada do kraja da iskopira sve mogucnosti/karakteristike bica u koje se pretvara [posebno ako su u pitanju vampiri, vukodlaci itd]. ne moze se pretvoriti u zombije i demone. sa 17 godina krece u potragu za dedom.
sluzi se i iluzionistickim i zastitnim cinima, dok joj najgore idu napadacke, kojima se gotovo i ne sluzi. najvise strahuje od direktnog napada. u ekstremnim situacijama koristi pistolj svog oca. kad mora, najcesce napada to radi iz daljine, okrecuci iluzijama protivnike jedne protiv drugih. takodje se moze prebacivati s jednog mesta na drugo, ali ne na velike daljine jer cin nije dovoljno savladala.
ima fobiju od leptira i transformisanja u insekte. veoma je trapava, sto joj otezava inace sporo kretanje. od najmanjih rana jako krvari. voli slatkise i belu boju, a svoju kosu prezire. oblaci se kao gothic lolita i nosi tamnocrveni kaput sa kepom [kao crvenkapa]. nosi naocare. pomalo je stidljiva i svima koje smatra starijima od sebe persira [i nece prestati cak iako je zamole]
posebni potezi:
1. srebrni meci - cinima transformacije moze od obicnih metaka napraviti slabe srebrne koji mogu zaustaviti vampire na kratko vreme dok uspe oko sebe da izgradi tesko probojnu barijeru ili baci cini za zbunjivanje. agilnost +2 brzina -1
[Image: AProgo.gif]
#25
Pol-Male
Rasa-Zombie
Godine: 43 (stvarna starost nepoznata)
Kosa: Belo-siva
Oci-braon
Visina-2m 10 cm

Rodjen na Jugu Francuske, nekada ubrajan u poznatu burzoansku aristokratiju, nakon sto su mu zena i dvoje dece umrli od kuge odlucio je da potrosi sve na alkohol i kockanje, ne obracajuci paznju na svoj izgled poceo je da propada i lice mu je bivalo upalo, a telo mrsavo. Covek kojeg su nekada zvali divom radi tadasnje abnormalne visine, je sada izgledao nista vise do pruta koji se klati na stolici nakon koje postene case ruma. Usao je u tada ne previse popularnu organizaciju koja je bila poznata po tome sto se bavila okultnom magijom. Jedan od tadasnjih okultista mu je ponudio da na njega deluje magijom i natera ga da zaboravi sav bol koji je do tada osecao. Pristao je na ritual, medjutim onog trenutka kad je zapocet, shvatio je da je izdan, zadobivsi ukraseni izuvijani noz u ledja i videvsi svoju krv kako se razliva po okultnim znacima zauzeo je oblizje zombija kojeg je tadasnji Okultista Zarok Ragnarion kontrolisao. Zadatke koje je dobijao uglavnom su se odnosili na nosenje stvari i povremenu ulogu telohranitelja radi svoje abnormalne snage. Dobijajuci ljudske zrtve, najcesce tadasnje zarobljenike sa kojim nisu znali sta da rade, polako je dobijao svoju svest. Shvativsi kako da razvija svoju svest i povecava inteligenciju postao je pohlepan i ubrzo je bio poznat kao Kosmar iz Lasa. Utvara koja je prozdirala sve. Trebalo je da jede samo mozak, ali mu je gospodar rekao da jede celo telo, dok ne bude dovoljno snazan da kontrolise one koje ugrize. Godine su prolazile i aristokrata je postajao jaci i ubrzo uspeo je da iskontrolise prvog zombija kojeg je preobratio. Nazalost, njegov gospodar je prekasno shvatio da, iako je mogao da kontrolise njega, nije mogao njegove podanike. Medjutim, onog momenta kad je njegov podanik ubio njegovog gospodara i dao mu slobodu, shvatio je surovu istinu, a to je da kako njegov gospodar nije mogao da kontrolise njegove podanike, tako nije ni on mogao podanike onih koje je preobratio. Nastao je veliki haos na Jugu Francuske. U zbrci i haosu koji je nastao, nakon sto su ulice preplavili zombiji iskoristio je priliku da pobegne iz organizacije za koju je saznao da su vodili Demoni. Ovaj dogadjaj Francuska je prepisala kugi i pozaru koji je stvoren kako bi se ogranicilo njeno dalje sirenje. Odlucio je nakon toga da se posveti razvijanju svoje inteligencije koja je rasla sa sve vecim brojem mozgova kojim se hranio. Kako bi mu sto teze organizacija ulazila u trag, a i ostala stvorenja za koja je shvatio da ne vole preterano zombije, redovno je menjao gradove i nije se previse zadrzavao. Zrtve bi pojeo cele kako im se ne bi moglo uci u trag. Stekao je neverovatnu inteligenciju i shvatio je da sto vise zeli da napreduje mora da ima sve vise i vise zrtava. Postao je prozdrljivac koji koristi svaku priliku. Iz grada u grad nosi veliki prtljag ciju tezinu ne moze nositi ni pet obicnih ljudi zajedno. Na tom velikom metalnom kocakstom kovcegu je okacen jos jedan manju metalni kovceg. Ljudi ga sa cudjenjem gledaju kad vide da ove dve grdosije nosi na ramenima, ali kad ga pitaju za pomoc, on uglavnom odgovara da ne brinu da je kovceg prazan. Crni kockasti kovceg ukrasen sarama i vijugama i veliki katanac. U njemu se nalaze spise i oprema koju redovno koristi nakon sto iznajmi kucu u kojoj ce da odsedne. Uslov koji uvek trazi jeste da kuca ima podrum, zato sto u podrumu pod svecom redovno istrazuje i sprovodi razne pokuse kako bi nasao lek za svoju kletvu. U drugom se nalaze knjige i ima neverovatno veliko interesovanje za citanjem knjiga. Nije jos uvek dovoljno inteligentan da bi koristio magiju, ali je dovoljno inteligentan da razume hemiju i kako ona funkcionise. Sa sobom redovno nosi bar po dve do tri boce jakog ruma sa kojim se polije po crnom, isflekalom i vec iznosanom kaputu. Takodje i svoje telo premazuje tim alkoholom kako bi zavarao smrad i odavao utisak niceg drugog do jedne zapustene i ofucane pijandure. U dzepu od kaputa viri, iako dobro ususkan, ali opet na pogled uocljiv, novcanik iz kojeg viri po koja novcanica i moze se jasno videti da je pun ko brod. To je jedan od nacina na koji mami zrtve, nakon sto se u mracnoj ulici pravi da ne moze cestito da se krece koliko je se napio zrtve pokusavaju da mu uzmu novac koji mu viri iz dzepa i u tom momentu lopove stize neizbezna sudbina. Takodje, alkohol koji nosi sa sobom koji mu viri iz drugog dzepa, a to su obicno jedna do dve boce ruma koje vire, su mu izgovor za njegov usporeni i neuravnotezeni hod. Proslo je vec vise od 3 veka od njegovog dogadjaja sa Ragnarionom i organizacijom. Njegov identitet je nepoznat i spada u retku grupu zombija koji mogu da kontrolisu svoju svest. Visoka, mrsava, zgogljava prilika sa mrsavim izduzenim rukama koje naprosto vise da bi covek pomislio da su do poda. Zgoljavi i izduzeni prsti koje cak ni kaput ne moze da sakrije i bela kosulja ciji rukavi su za nijansu duzi od rukava kaputa. Sivo bela duga kosa koja pada preko ramena, dok mu gornji deo prekriva cilindar koji vise nije u modi davnih dana, crne naocari slicne lenonkama i kaput koji mu prekriva vec deo lica, bela i retka zapustena brada koja mu prekriva usta da na trenutak se covek zapita kako on uopste jede. Ostatak garderobe tone u crni kaput i tu je bela kosulja ciji prednji deo strci i naprosto ispada iz njegovog kaputa, ali sad je vec krem i samo po koje dugme i dalje odaje nekadasnju belu boju. Cipele velike, crne, okruglaste i blatnjave koje izgledaju veoma smeshno kad tapka sa svojim dugackim i mrsavim nogama, zato sto su mu noge poprilicno ukocene i ne savijaju se previse pa na momente izgleda kao da marshira. Surov, nemilosrdan, ali opet na momente radoznao i darezljiv. Iz nekih razloga, voli macke i pse i opet iz nekog cudnog razloga to su jedine dve zivotinje koje ga se ne boje, iako neki malo vise divlji i agresivni psi cesto pokusavaju da ga pojedu. Na momente, neverovatno usporen, ali na momente bi covek rekao da ce da skakuce i postane veseljak sa neverovatnim duhom, poznat po tome sto ima krajnje neuobicajene i nelogicne uzrecice na koje svi reaguju sa cudjenjem, iako on nikad nije uspeo da shvati zasto. Citav vek je vezbao da oponasa ljude i stoga cesto ga ljudi gledaju kao visestruku licnost koji u svakom momentu moze da uradi nesto nepredvidljivo...


S obzirom da sam natopljen u rumu i da sam truli lesh, najveca slabost mi je vatra...e sad krecemo sa specijalnim potezima XD
special move number 1 XD

Stinky Hug:

Naime prikom ovog napada zombie zagrli svog protivnika i svojom masovnom snagom ne da mu da pobegne, s obzirom na smrad koji poseduje obicni ljudi automatski padaju u nesvest od ovoga, dok "neobicni" takodje imaju malo problem oko ovog smrada, ali mogu da podnesu...Svaka zrtva koja ima za 4 ili manje snagu od zombija mora da potrosi dva poteza dok se ne otrgne iz zagrljaja, oni koji imaju snagu za 3 i manju od zombija trose 1 potez..prilikom ovoga zombie koristi ugriz kao napad i snaga mu je za jedan manja...

Special move number 2: XD

Hooping Body:

Prilikom ovoga zombie moze po volji, 1-2 noge, ruke ili kombinacija noga ruka da iscupa sa svog tela pri cemu iscupane udove moze da kontrolise po svojoj volji, ruka skakuce na prstima kao thing iz Adams Family, dok noga skakuce sa svojom ogromnom cipelom pri cemu noge izgledaju ko u Caplje (ptica) Big Grin prilikom ovoga ruke cesto uspuzu uz zrtvu i krecu da dave pri cemu snaga im je manja za dva..protivniku treba jedan potez da se resi davljenja, ukoliko se neki deo unisti prilikom ovog poteza, zombiju je potrebno nedelju dana dok ne zameni ud koji mu nedostaje pri tome ud mora da nadje od sledece zrtve, zrtve svezeg tela...ukoliko ne nadje zrtvu u roku od mesec dana ostaje bez tog uda za stalno...

Special move number 3: XD

Slipery kick:
Prilikom ovoga zombie pokusava protivnika da sutne i imajuci na umu da je natopljen rumom i da ima izlizane ogromne tvrde cipele prilikom zamaha sa svojom ogromnom snagom zombi se oklizne i poleti i sutne svog protivnika sa dodatnom jacinom radi tezine njegovog umrtvljenog tela pri cemu zavrsava na ledjima...udarac je upola jaci sto bi znacilo sledece ukoliko zombi ima snagu 8 u ovom udarcu je 12, nakon pada na ledja zombiju treba jedan potez kako bi se vratio na noge i pri tome ni jednu drugu akciju ne moze da koristi osim kretanja uz to cesto dobaci i poznato zombijsko kukanje propraceno sa mumlanjem uuuuuuuuhhhhh Big Grin

Special skill number 4:

Stick it to the Brain:

Jednom nedeljno zombie moze da pokusa da se koncentrise da proba da zapamti neku situaciju, dogadjaj koji se desio ili informaciju i posle toga mora barem sat vremena da odmori radi prevelike iscrpljenosti Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
#26
Eleran za sada sigurno imaš najkompletnije opisanog lika Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
#27
evo i mene...

Rasa:Covjek
Godine:23
Spol:Muski
Visina:198Cm

Rodjen na sjeveru Italije u staroj mafijaskoj porodici.Imao je dva starija brata i mladju sestru.Majku je izgubio u devetoj godini u saobracajnoj nesreci u kojoj se zrtvovala da bi ga spasila.Od tada je stalno slusao kako je on kriv za smrt svoje majke.Cesto je prisustvovao raznim transferima i izradi oruzja pa je naucio kako modifikovati oruzja.Posto je bio clan mafijaske porodice otac ga je cesto slao u streljanu da vjezba gadjanje,pa da posle svoje osamnaeste godine moze pomoci u prosirivanju „poslova“ porodice.Iako je znao razlog zasto ga otac salje u streljanu i buducnost koju mu je predvidio volio je ici pucati.Nikad nije volio nacin na koji otac i njegovi pomocnici rjesavaju stvari,ali je volio pucati,to je bio njegov nacin da iz sebe izbaci bijes i svakodnevne frustracije.Iako je mislio da nikad nece imati neke pretjerane koristi od svog znanja da puca,bio je jedan od najboljih strelaca na tom podrucju.Za svoj osamnaesti rodjendan od oca je dobio sivi Delorean,10 miliona italijanskih lira i dva Beretta pistolja.Konacno je mislio da mu je otac oprostio za majcinu smrt-ali se prevario.Sutradan je dobio dobio zapovjed da ode ubiti svog druga,ciji otac nije mogao da plati zastitu svoje prodavnice,kao opomenu i da za tu „misiju“ ima 2 dana.To je bila kap koja je prelila casu.Pokupio je novac koji je dobio i odvezao se na drugi kraj grada.Dva dana je proveo daleko od kuce spavajuci u autu i razmisljajuci sta ce raditi dalje sa svojim zivotom.Treceg dana ga je iznenadila prevelika zbrka,svi su prestraseni pricali o necemu,trcali kuci,bjezali iz grada...Imao je ruzan predosjecaj da se nesto lose desilo njegovoj porodici.Pozurio je nazad prema vili da se uvjeri da li je sve uredu.Sto se vise priblizavao sve se losije osjecao.Kada je stigao i utrcao u kucu kroz sirom otvorena vrata vidio je prizor koji mu je unistio zivot-cijela njegova porodica je bila izmasakrirana,na zidovima su bile bezbrojne rupe od metaka,a na podu je vidio pentagram sa jos nekim nepoznatim elementima-iscrtan krvlju,a iz njega su se po cijeloj prostoriji prostirali cudovisni krvavi tragovi.Tada je osjetio malo olaksanje-u cosku iza zavjese je vidio krvavu,uplakanu sestru kako drhti od straha.Pritrcao je i vidio da ima veliku ranu na ramenu.Tog trenutka su u sobu usla cetvorica tesko naoruzanih muskaraca u crnim odjelima.Rekli su da je to djelo okultnih svestenika,koji vec duze vrijeme pokusavaju da ozive veliko zlo-vukodlaka.Zatim su pogledali njegovu sestru koja je uplakana stajala pored njega i rekli da je to rana koju je zadao vukodlak i da ima 1 do 2 dana prije nego sto se transformise.Naravno kao i svaki normalan covjek rekao je da nevjeruje u takve stvari i poceo izlaziti iz sobeCovjek je pritrcao i uhvatio ga za ruku-„Uzmi barem ovaj pistolj pa ako dodje do transformacije ,olaksaj joj-ubij je,u njemu su srebrni meci koji mogu ubiti vukodlaka“.Ne vjerujuci sta je upravo cuo uzeo je pistolj i otrcao sa sestrom u auto.Odvezli su se u hotel gdje je rezervisao sobu.Sestra se konacno smirila i legli su da spavaju posle ovako bolnog dana.Ali nije mogao zaspati-razmisljao je o rjecima nepoznatog muskarca i cas gledao u sestru koja je konacno zaspala,a cas u cudni pistolj velikog kalibra koji je dobio.Razmisljao je zasto ga je uopste uzeo.Pogledao je na sat-vec je 3 sata posle ponoci.Konacno je odustao od lude sumnje da mozda stvarno postoje vukodlaci,ali tada je vidio svoju sestru koja se tresla u krevetu.Prisao joj je i pogledao malo bolje i vidio je ono cega se najvise plasio-dlake su joj pocele rasti svuda po licu i tijelu,ponovo je pogledao njeno lice i vidio da je pocelo dobijati oblik vucije njuske.Prestraseno je odskocio 2-3 metra od nje.Tada je njegova sestra,odnosno sada cudno bice na dve noge koje je licilo na velikog vuka,skocilo pred njega.Vec je mislio da je sve godoto.Tada je bice kroz plac i rezanje reklo“Brate molim te iskoristi onaj pistolj i ubij me,to je jedina zelja koju sad im....AAAAAARGHH“.Culo se pet uzastopnih pucanja.Cudoviste je palo i ponovo poprimilo oblik mlade djevojke.Tek tada je shvatio sta je uradio-ubio jejedinu osobu do koje mu je stalo i zbog koje je zivio.Pokusavao je ozivjeti,ali bezuspjesno,hici su bili smrtonosni.Jedina stvar koja mu je sada bila u glavi bila je osveta,morao je ubiti gada koji je za ovo kriv.Odlucio je da mora pronaci one ljude od prije i dobiti neke informacije.Izasao je iz sobe i iznenadio se vidjevsi dvojicu muskaraca u crnim odjelima koji su ga cekali-kao da su znali sta se desilo.Dobio je potrebne informacije.Znao je njihove slabost.To je bilo sve sto mu je trebalo,njegov zivot je dobio novi cilj-osvetu.Otisao je u ocevu vilu i pokupio svo oruzje koje mu je bilo zanimljivo:teski mitraljez sa 500 metaka,UZI sa 50 metaka,modifikovanu pumpericu sa 20 metaka,i 4-5 modifikovanih velikokalibarskih pistolja sa oa 30 metaka.Vila je postala jedna velika radionica.Poceo je topiti svu srebrninu i od nje praviti municiju.Posle tri mjeseca napornog rada bio je spreman-imao je na hiljade srebrnih metala.Sad mu je odtala jos samo jedna stvar prije osvete-znao je da je bio izuzetno slab u bliskoj borbi,a tu slabost je morao eliminisati.Odlucio se za Istocnjacki stil macevanja posto je bio najbrzi i najubitacniji.Otisao je u Milano kod jedinog japanskog ucitelja i tu je proveo 5 godina vjezbajuci.Kada je konacno naucio sve tehnike koje je smatrao potrebnim dobio je srebrnu katanu koja ce mu pomoci u borbi.Narednu godinu je postao poznat u cijeloj Italiji i svako bi znao sta ce se desiti cim bi vidjeo sivi Delorean ili hladnokrvnog mladica sa crnom koznom jaknom i srebrnom katanom.Nije brinuo aza ocevidce,bilo mu je bitno jedino da ubija sto vise tih zvjeri.Saznaso je da postoje jos mnoga mracna bica ali to ga nije previse zanimalo jer su mu samo vukodlaci bili neprijatelji.Isao je od grada do grada samo sa jednim ciljem...



Oruzja:
Minigun http://www.epicycle.org.uk/images/minigun2.jpg
stata +2,puca 15 metaka po potezu,brzina i agilnost -4
Pumperica http://members.shaw.ca/tmcveigh/Projects...triker.jpg
steta +5,puca jedan metak po potezu
UZI http://members.shaw.ca/tmcveigh/Projects...ni-uzi.jpg
steta +2,puca 5 metaka po potezu
.50 cal pistolj http://www.bbindoorthai.com/phpbb2/files..._3_165.jpg
steta 3,puce 4 metka po potezu
Katana http://cdn.overstock.com/images/products/L1016381.jpg
stata +6,jedan napad po potezu,agilnost i brzina +2

Posebni napadi:
Rage of iron-ukoliko on ili neki prijateljski lik pored njega izgubi 30 ili vise health poena ovaj napad se aktvira,potrebno je da se koristi minigun i tada napad iznosi +1,puca 40 metaka po potezu,a brzina i agilnost se povecavaju na -2,traje jedan potez

Sword of Fury-ukoliko nema nikakav status(paraliza,usporenje ili nesto slicno) igrac moze iskoristiti ovaj napad.steta +7,2 napada po potezu,agilnost i brzina +2,traje jedan potez

Headshot-headshot bilo kojim vatrenim oruzjem povecava stetu za +1
[Image: mwyuyb.jpg]
--- http://myanimelist.net/animelist/kira993 ---
moja anime lista
#28
Pol - Muski
Rasa - Poluvampir
Godine - nepoznato
Visina - 178 cm
Kosa - Bela

Rodjen kao chovek, ali za vreme detinjstva njegova porodica je bila napadnuta od strane vampira. Iako je pobegao sa svojim zivotom, krv vampira kojeg je ranio mu je kapnula na otvorenu ranu, i sa time i njega pretvorila u vampira.
5 godina je ziveo kao vampir, i hranio se svakojakim zivotinjama, jer nije imao srca da ubije ljutsko bice, prezirao je sebe, i vampire koji su se odali strani zadovljstva ubijanja i krvi. Na ivici mentalnoga sloma, pronadjen je od strane jedne zene, koja ga je odvela u svoju kucu, koja je znala shta je on...Zena je zapravo bila veshtica.
Nekim metodama je uspela da unishiti taj deo njega koji je zahtevao krv, vishe mu ona nije bila potrebna za ekzistenciju, ali prokletstvo same zelje za krvi nije proshla. On nije ni bio svestan shta se deshavalo sa njim. Nakon shto se oporavio iz svoga stanja, probudio se jedno jutro da je prazan u kuci, vestice koja ga je spasila nije vishe bilo, i krenuo je u potragu za njom.
U samome selu gde je bila kuca veshtice je ishla losha glasina i o njemu i o Vestici, pre nego shto je stigao da ode, seljani su napali i zapalili kucu, a on je uspeo da pobegne. Josh dete, uplashen i zbunjen, krenuo je polako prema nepoznatom, ne znajuci gde da pocne samo je ishao napred. Klackajuci se po kishi i blatu bosih nogu, kao repriza od pre pet godina, odjednom, jedan taman lik mu prilazi i uperuje pishtolj u njegovu glavu. Tu gubi svest.
Istorija se ponavlja...budi se opet na poznati miris uljne lampe.

"nisi kao ostali...nisam nikada video ovakvo nehsto" Rekao je chovek

- "ja...ja sam...bice tame..."

"nope..." rekao je chovek i pocheo polako da ispija chaj

"ahh...nishta bolje!"

- "..."

"ta...tetovaza, preko vrata sve do ruke...to je magija kakvu josh nisam nikada video.."

- "magija?"

"zatvaranje...ima vishe vrsta, neki to koriste kako ljudi kao ja ne bi primetili njihov pravi identitet, ali ovo je neshto drugachije"

- "kako to mislite?"

"tako shto sam video shta si...ali neshto je drugachije...nije mi se svidelo"

-"shta...sam ja...?"

"ti si vampir, u to sam siguran, ali si i chovek...ovakvo neshto josh nikada nisam video" i sa zavrshetkom rechenice nastavio je da pije chaj.

tishina...

"decko, zelim neshto da vidim. Ne moj se ljutiti na mene zbog ovoga, ali moracu da te zalkjucham u podrum na dva dana"

- "sh...shto?"

"zelim da vidish shto si. Ne brini dobit cesh dve vekne hleba i vode. Vec znam da ti suncheva svetlost ne smeta, ali da ti srebro przi kozu...zelim da vidim dali vrpish za krvlju, ako da, ima da te poshtedim sudbine zivota u tami, i da ti oduzmem zivot."

...tishina...

Decko se bez puno odupiranja spustio u tamni podrum...

Nakon dva dana, sada josh uvek nepoznati chovek je doshao i nashao decaka zivoga, kako spava, hleb pojeden i voda popijena.

"hm..." pomislio je on, sa osmehom na licu, sishao dole i rekao

"DObro jutroooo!!!!!"

Decko se trgnuo, nije znao shta ga je spopalo

Chovek sa osehom na licu "aj ustaj...izvinjavam se na grubosti, moje ime je Leonard, Leonard Maha, ja sam lovac na sve neprirodno"

tishina, decak pogubljeno gleda u njega...pa u pod

"Ej! tebi se obracam..."

Decko ga pogleda uplasheno..."ali...ja sam neshto...neprirodno..."

Chovek sa grubim osmehom "izgleda da nemash gde da ostanesh, zashto ne ostanesh samnom, barem za sada..."

Decko ga je pogledao, zacudjen i pogubljen..."shta?"

"To cu izeti kao da. A sada, da chujem kako se zovesh?"

- "..."

- "ja sam...Inuyasha..."

"hahaha! Inuyasha Maha...zvuchi chudno ali se meni svidja, dolazi!"

U tom trenutku je uhvatio decaka za ruku i izvukao ga iz podruma...decak je bio zbunjen, ali duboko unutra srecan, jer je znao da je ovo shansa za novi zivot..za novi pochetak.


(nastavice se, mada mislim da mozete predvideti shta se dalje deshava Toungue)


Anywho, oruzije moga lika je Custom made Canon cross pushtolj, kalibra .50, i specijalno preradjen Dragunov SVD (7.62mm naravno Big Grin)

Evo jedna brza skica Toungue

[Image: th_1111.jpg]
#29
Pol:Muški
Rasa:Vampir
Godine:15 (znam jako je mlad.Uzeo sam tolke godine jel sam sam 15 godina u 4 mjesecu)
Visina:175 cm
Težina:60 kg
Kosa:crna i bijela
Oružije:močan Mač imenom Aoikaen (na japanskom Plava vatra),Mač ima sposobnost puštat iz sebe plavu vatru.

Rođen je u malo selu u kojem je bilo rijetko posjetitelja.Jednog dana kad je napunio 10 godina selo su mu napali vampiri.U selu su sve ubili samo je on preživio.Jel ga je branio tata koji je jedva stajao na nogama bez puno krvi.Mama i sestre starije su bile več odavno mrtve.Tatu su ubili a on je onda uzeo Aoikaena i počeo napadat onako malen.Kad su ga šutnuli on je odjednom iz mača natjero da se vatra pokaže.Čuo je legendu od tate da je mač naopravljen od jednog močnog maigčara.Pao je unesvijest odma i probudio nakon 2 dana.Na sebi je našao dvije rupice.Mislio je malo i sijestio se da mu je nešto bilo oko vrata dog ja pado u nesvijest.Spremio je stvari i krenuo da putuje.Posljednja 2 mjeseca je proveo zakopavajuči sve u selu.Srečom bilo ih je malo,najviše 100 ljudi.Nije znao šta da radi sa mačem.Sjetio se kasnije da je njegov tata uvjek nešto govorio prije nego se mač pretvorio od plave ogrlice.2 sata je mislio i onda se sjetio.Dreknuo je katana kasei (znači na japanskom maču pretvori se).Kad je stavio ogrlicu oko vrata krenuo je na putovanje.U jednom malom selcu je kupio crni ogrtač (sličan akatsukievom samo što nema one crvene oblake), i jednu slamnatu kapu (sličnu kao od Luffya iz One piece) sa beđem mrtvačke glave na vrhu kape (kao Ace iz One piece na svojoj), i imao je sandale (crne kao u narutu što imaju samo što su crne).
Voli jesti meso i voće sviježe sa drveća,nevoli baš one koje kupiš.
Selu je pomogo jel je se spijatelji sa malom divljom životinjom koja provaljuje u kuče,trgovine itd.Mali provalnik hahaha.[Image: springer.jpg]
Poveo ga je sasobom na putovanja tako da negnjavi ljude u selu više.Nazvo ga je Jumper je može skočiti i do 4 metra u zrak.Koja mu je šiljkasta a šiškesu mu dugačke preko očiju i bijele su. a oči imaju crvenu boju kao krv i ima crne pupile.Prvi put kad sam probo krv je bilo sa 10 godina i to je bilo od nekog beskučnog u jednom malom selu,Radi toga sam izbačen i protjeran iz sela.Hehehe.

Kad koristi mač jačina mu se poveča +3.

Kad koristi mač obrana mu je još za +1 povečana.

Jumper se nemješa u borbe.

Slabost mu je voda.Nevoli se baš kupat i slabi snagu moča.Loše mu se piše ako se bori protiv jakog protivnika pod pljuskom.Pod malom kišom baš i ne ali pod pluskom jačina mača se smanjuje ua duplo.

Ako koristi mač kao obranu onda mu se brzina smanji za jedan.

Mač je odličan za napade u blizini a za udaljenost je je jedino ako naučiš vatru kontrolirati a i (ona može samo do 20 metara u daljinu tiči) zato je bolji za blizinu nego daljinu.

Mač se aktivira na um i ako se razmišlja.5 godina je živio u šumi sa Jamperom i hvježbao sa mačem.I nije jako često dolazio u dodir sa ljudima.

clan:Camarilla
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]




Users browsing this thread: 1 Guest(s)