Poslednja knjiga koju ste procitali
#11
@zabuza:jeeeee konacno...sad samo jos da je nadjem i kupim i onda cu bit happy Big Grin
[Image: mwyuyb.jpg]
--- http://myanimelist.net/animelist/kira993 ---
moja anime lista
Reply
#12
Za vrijeme zabrane kompa sam pročitao Ivanhoea. Mislio sam da će biti dosadno, ali sam se iznenadio. Smile
[Image: moonsig86246236.jpg]
Reply
#13
(2009-01-30, 12:01)Maxis Wrote: @Perin
Pročitaj ti Narniu pa ćeš videti šta je loše,Zlatni kompas(prvi deo iz Njegova mračna takanja za one koji ne znaju) je za mene predstavljalo pravo osveženje posle Narnie,a i ja sam tinejdžer tako da Pulman trenutno zadovoljava moje čitalačke potrebe.Inače za Pesme leda i vatre sam čuo da ima jako specifične likeove i da ne mogu da se podele na pozitivne i negativne što mi se jako sviđa,tako da verovatno ću to uzeti kad budem imao vremena.
Pesme leda i vatre su odlicne knjige, tj. odlican serijal(preporucujem).
Takodje bih dodao-Robert Dzordan-tocak vremena.
對酒當歌,人生幾何? 譬如朝露,去日苦多。 慨當以慷,憂思難忘。
何以解憂?唯有杜康。 青青子衿,悠悠我心。 但為君故,沈吟至今。
呦呦鹿鳴,食野之蘋。 我有嘉賓,鼓瑟吹笙。 明明如月,何時可掇?
憂從中來,不可斷絕。 越陌度阡,枉用相存。 契闊談宴,心念舊恩。
月明星稀,烏鵲南飛, 繞樹三匝,何枝可依? 山不厭高,海不厭深。
周公吐哺,天下歸心。
Reply
#14
the devil and miss prym ili vrag i gospođica prym (što god vam je draže Big Grin ) od paula coelha... Anime
[Image: icdmsign.jpg]




Reply
#15
ja sam zadnje pročitao ja, lucifer. malo sam se razočarao u početku je dobra opisuje neke stvari kao što je vrijeme prije nastanka ovog svijeta, kako je on postao sotona i tako, a na kraju uprska kad krene o osječajima. sad ponovo čitam drakulu
Reply
#16
@Nagi: Gde nadje Drakulu, trazim ga sto godina nigde nema... Big Grin

A inace zadnju knjigu koju sam procitao bila je "Pravilo cetvorke", mnogo dobra knjiga stvarno me odusevila, necu da pricam o cemu se radi mozda ce neko da cita pa da mu ne unistim dozivljaj, a inace preporucujem je svima, tipa Da Vincijev kod samo sto se ne radi o crkvi ali tako o nekim tajnama... Big Grin
[Image: hahaha.png?t=1301661780]
Reply
#17
(2009-01-31, 15:07)Byakuya-sama Wrote: A inace zadnju knjigu koju sam procitao bila je "Pravilo cetvorke", mnogo dobra knjiga stvarno me odusevila, necu da pricam o cemu se radi mozda ce neko da cita pa da mu ne unistim dozivljaj, a inace preporucujem je svima, tipa Da Vincijev kod samo sto se ne radi o crkvi ali tako o nekim tajnama... Big Grin

jao ja sam to htela da citam... mozes li samo ime autora da mi das [da pokusam preko neta da nadjem Toungue]?
[Image: AProgo.gif]
Reply
#18
Ne bih da kopiram listu, ali da, Tocak Vremena je isto dobar serijal.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#19
Ana Karenjina...
Zlocin i kazna...
i planiram da procitam Sumrak....
[Image: sasukesakurapa4.jpg]
Reply
#20
@Emi Kaito: Hm...Dostojevski...mogao bi opet da se bacim na njega Smile
@Jamais: Pazi kad sam znao da si u fazonu koelja Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)