King`s Bounty The Legend
#21
@Dream Omen
Isti odgovor u isto vreme Smile
Reply
#22
(2008-12-30, 00:19)alex5ko Wrote: @Dream Omen
Isti odgovor u isto vreme Smile

Video sam da je isti odgovor ali nisam ni gledao na vreme Smile
ko bi rekao isti odgovor u isto vreme XD Smile Cool
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#23
(2008-12-29, 21:12)Zodiac Wrote: HOMM ne moze da se poredi sa ovom igrom. Ovu igru sam instalirao igrao pola sata i onda se smorio kao ekser u zidu i unstalirao, pošto ja mislim da igra čist plagijat Homm-a .

Moram te razocarati, ali HoMM je radjen po prvom King's Bounty-u Big Grin

I usput prosao igru Big Grin
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#24
(2008-12-30, 00:49)Meneldor Wrote:
(2008-12-29, 21:12)Zodiac Wrote: HOMM ne moze da se poredi sa ovom igrom. Ovu igru sam instalirao igrao pola sata i onda se smorio kao ekser u zidu i unstalirao, pošto ja mislim da igra čist plagijat Homm-a .

Moram te razocarati, ali HoMM je radjen po prvom King's Bounty-u Big Grin

I usput prosao igru Big Grin

Da tačno Smile
znao sam da je HOMM rađen po jednoj starijoj igri ali nisam mogao da se setim kako se zvala ta igra
znači zvala se isto King`s Bounty Smile

I svaka časti Meneldor Smile ti si izgleda prvi od ljudi na AO završio King`s Bounty
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#25
A meni se jos skida! Big Grin
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#26
Inace prvo je izashao King's bounty tamo 90-ih kao preteca herojima i bila neverovatno popularna pa su onda uradili heroje na osnovu ove igre, pa su sada uzeli fanovi nekadasnjeg King's bounty-ja i napravili remake te igrice...he he he...koja zavrzlama...by the way ako mislite da sam feliki fan pa da sve ovo znam...jok...procitao sam u svetu kompjutera XD XD XD
Nego recite mi...ja vodim maga, koja je prednost kod fightera i paladina??? Predpostavljam da je u pitanju ogroman leadership kad je u pitanju paladin, fighter verovatno daje bonuse jedinicama i slicno...no da li zavisi od toga koji si lik ili uvek zavrshis kao treasure searcher???
Zabuza ti mi se cinis kao najupuceniji ovde...da cujem??? Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#27
Uzeo sam fightera i isto sam dobio treasure searcher XD
Reply
#28
Ma da uvek si Royal Treasure Hunter, ali tokom igre ti raste čin. Ja sam igrao sa fighterom on ti ima bonusa u Rage u napadu, odbrani i slicno, paladin ti negde izmedju fightera i mage i ima bonusa Mind- leadership, experience, mage je naravno najvise razvijen za magiju. Wink

EDIT
i da, da dodam ako hoces najbolje da iskoristis Spirits of Rage uzmi fightera. Anime
[Image: inxqat.png]
Reply
#29
Malo me nervira što nema glasa u igri ipak je danas 2008 a ne 1998 da moram da čitam brdo texta, kada im je Atari već izdavač mogli su platiti i snimanje.
Upravo sam skontao da igra nema multiplejer XD a baš sam se čudio kako bi ovo moglo da se igra u multi... XD I nervira me kamera sprem HOMM 5 ima jako mali zoom +,- i ne može pod velikim uglom da se okreće, a pogotvo mi smeta kamera u borbi kada se nad njom ima jako mala kontrola. Ali igra je sasvim solidna Smile

Pitanje:
Kada se na nekom mestu pokupuju sve jedinice, oće li se one posle nekog vremena obnoviti ili je sa tim mestom gotovo? Jel ima jedinica što zauzimaju 2 kockice?
Reply
#30
Kolko sam ja skontao ne obnavljaju se...ides na sledeci kontinent...no sho se tice jedinica koje zauzimaju dve kockice...ne...cak i gianti koje trenutno vodim su 1 kockica...sho je kul...u disciples sam takvu jedinicu bas zbog toga izbegavao...osim ako su dwarfovi u pitanju Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)