Filmovi
#1
Video 
Sve sto mozete da se setite napisite o filmovima...

Aktuelni filmovi, najomiljenije filmovi,najsmesniji filmovi,......... Wink

Dobro dosle su slike i izsecci iz filma koji navodite...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#2
Slabo gledam filmove posebno u poslednje vreme ali sam hteo da završim odgovor o Tokyo Driftu
Film mi je prilično nezanimljiv glavni lik me je ceo film toliko smarao da sam celo vreme hteo da ga udarim ništa u filmu osim auta i Nathalie Kelley ništa mi nije bilo zanimljivo u tom filmu i neznam šta je svima taj film toliko dobar Anime
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#3
Radnja je prosecna nista interesantno niti novo, ali ono sto mene odusevljava AUTOMOBILI (automobili nisu sa ovog sveta) ,DEVOJKE ( ... bolje da nista ne pricam), TRKE ( zar nije cool kako driftuju)... To je dovoljno... Anime
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#4
(2008-12-13, 17:02)Nine tail fox Wrote: Radnja je prosecna nista interesantno niti novo, ali ono sto mene odusevljava AUTOMOBILI (automobili nisu sa ovog sveta) ,DEVOJKE ( ... bolje da nista ne pricam), TRKE ( zar nije cool kako driftuju)... To je dovoljno... Anime

Izgleda da meni nije Anime Big Grin
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#5
Najbolji film je Gospodar prstenova ubedljivo,al su dobri i 300,Constantine itd. a i obozavam filmove tipa American pie...
[Image: hahaha.png?t=1301661780]
Reply
#6
(2008-12-13, 17:42)Byakuya-sama Wrote: Najbolji film je Gospodar prstenova ubedljivo,al su dobri i 300,Constantine itd. a i obozavam filmove tipa American pie...

Gospodar Prstenova je ekstra film ali ne moze da se poredi sa Provinciskim Svecima.Ko nije gledao taj film,predlazem da ga odmah pogleda.
Reply
#7
(2008-12-13, 19:51)Hidan Wrote: Gospodar Prstenova je ekstra film ali ne moze da se poredi sa Provinciskim Svecima.Ko nije gledao taj film,predlazem da ga odmah pogleda.

kak se taj film zove na engleskom?
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#8
Hidan da to nije mozda Boondoock Saints??? Ona dva luda irca???
Sha ja znam meni je gospodar prstenova prvi deo kul, za ostala druga dva osim efekata bitki mislim da se Tolkien i dalje prevrce u grobu, napravishe spansku seriju od tako strawa knjige, but hey za efekte i slicno skidam kapu, scene sa Rohanima i slicno mogao bi da gledam po 5000 puta i nece mi dosaditi i naravno entovi mwahahaaha koja krljacina XD...No, 300, cool je, ali mnogo bolje od Frank Milera mi je Sin City, taj film kad sam prvi put odgledao bilo je WOOOOW koja pizdarija, jedan krajnje mushki film...Izdvojio bi Snatch, Lock Stock and Two Smoking Barrels,
Byakuya: Vidim da smo po pitanju filmova slicni (isti) XD ako volis taj tip filmova bitke i slicno odgledaj Kingdom of Heaven taj film je isto kul, krstashi Saraceni i slicno Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#9
@Frog_Hermit:Zove se Lord of The Rings.

@Eleran:Obozavam engleske filmove i to bas Snatch i Lock Stock and two smoking barrels ali najludji je kraj filma.
A sto se tice istorijskih filmova,obozavam ih sve jer obozavam istoriju,a i gledao sam Kingdom of Heaven to je ono u Jerusalimu,jel da?
[Image: hahaha.png?t=1301661780]
Reply
#10
Byakuy i Elerane i ja obožavam te iste filmove Big Grin Cool
sve osim 300 jesu odlične borbe efekti brutalnost i sve ali kad sam čuo da persianci imaju robove i da se spartanci zalažu za slobodu XD jednostavno mi je teško da to svarim
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)