Filmovi
^Gledao i ja sa pola sata zakašnjenja i bogami najbolji X-man film još od prve klase!
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
Resident Evil: The Final Chapter 2016

Andresonov filmčić ne funkcioniše ni na jedan način. A kancerogena montaža satire i ono jedino što je moglo valjati. Pa Extinction iz 2007, Highlanderovog režisera je pokazao kako treba da izgleda pitak i zabavan postapokaliptični zombi film.

0.5/5


Rogue One: A Star Wars Story 2016

Krajnje nezanimljiv i prerazvučen film sa 2 dobra momenta na kraju. Možda je trebalo da ga metnem na fast forward.

1/5


Total Recall (1990)

Još jednom reprizirao ovaj sjajni SF. I još jednom utvrdio koliko je Verhoeven spretno ispričao da je najveći deo filma zapravo imaginaran, u Arnijevoj glavi, i da je sam kraj poprilično tragičan sa lažnim hepiendom.

4,5/5
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
Power Rangers 2017

Rendžeri iz devedesetih su bar meni bili šareni, zabavni sa napaljujućom uvodnom špicom, uvrnutim i šašavim kopipejstovanim scenama borbi i dizajnom čudovišta i robota iz Super Sentaija.

Ovde je preuzet koncept omladinaca koji odjednom dobijaju nadljudske sposobnosti i koliko god je Chronicle bio uverljiv u onome što radi Power Rangers su derivativni, naivni i irtantni. Plastični wannabe the breakfast club tinejdž likovi bezveznjačkih karakteristika i motiva, Megazord i Goldar izgledaju ko govno, dosadna šorka, neprimetna muzika, nestabilna kamera i Rita koja se na samom početku tretira kao mnogo zajebana lagano kasnije popije metlu od petoro bezveznjakovića. 

Nema jbt Balka i Skala.
 
1/5
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
What Happened to Monday

Odgledala pre par dana, falile su mi kokice  XD
U svakom slučaju - ima akcije, mini mind game (provali se na pola al ajd) i akcije za upišavanje od smeha.

Može da prođe - 4/5
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
U poslednje vreme sam nesto usporila sa filmovima..(po sopstvenim kriterijumima) .. al ajd par.. od zadnjeg
Blade of the Immortal - oslicno uradjeno glumci, kamera verodostojno i sto je najbitnije nisu zbrzali gde ne treba niti razvukli neke nebitne delove...mogli bi i nastavak...

Ljudi u crnom ili ti MIB ko zna koji put ali posle dosta vremena i sad mi je nesto super gotivan vise mi se svidja nego ranije

The Villainess vec sam ga negde opisala ovako.. Divno dete Hardcore Henry-a i Nikite...odlicna akcija u sv.slucaju

Battleship Island-ovaj film sam naterala porodicu da gleda. Odlican film u svakom pogledu..sjajna ekipa glumaca, prica, akcija ...
Odavno nisam nekim filmom bila tako odusevljena Korejski je film i posto je radnja istorijska i pred kraj WWII japanci su zlikovci ofkors XD
Bez obzira na to film je po mom Korejski otprilike Balkan Ekspres taj neki ratni tragikomicni ukus..

How to be a latin Lover- crko od smeha
nezaposlen um je igralište za đavola
[Image: 23hu6j4.jpg]
Reply
Je l' uspeo neko da nađe/odgleda Mars Express?




Reply
Mislim da sam promašio mesto za post. To je kad ne lurkujem forum lagano, nego odmah: zapitkuj. Ne mogu ni edit da nađem. Kao pravi njufag.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)