Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
#1
Evo ovako ja sam otvorila temu u kojoj ljudi mogu pričati o bleach mangi a da ne spoilaju drugima anime. Ako tema nekim slučajem ne bi trebala biti otvorena neka je modovi slobodno zaključaju, ali ja mislim da je potrebna jer po trenutnim rezultatima izgleda da je bleach uvjerljivo najpopularniji anime na forumu. Stoga ljudi, pričajte ovdi o Bleach Mangi i uživajte. Wink
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#2
yoko, you proved that you're a god XD
znaci mozemo da spoilerisemo?
[spoiler]
hajde onda, ko misli da ce matsumoto preziveti? izgleda gadno...
[/spoiler]
ovo sam za svaki slucaj stavila da ne bude posle...
[Image: AProgo.gif]
Reply
#3
(2008-12-07, 00:06)twamp-chan Wrote: hajde onda, ko misli da ce matsumoto preziveti? izgleda gadno...

ma prezivit ce, to uopce nije upitno Anime

mene nervira onaj avalon(ili kak vec), ono troje mu nesto narede i ovaj nece poslusat....a opet, s druge strane to cudo je nastalo od njihovih lijevih ruku, nisu umjesali ni jedno uho... mozda lik jednostavno ne cuje XD XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#4
XD da moguće da ne čuje al je fuckin strong hehehe XD

a za matsumoto sam uvjerena da će preživit jedino ako Kira nes nezafrkne XD XD
[Image: FalAh1M.png]
Reply
#5
@Frog
Pa to je na neki nacin tacno... Ali gledaj ovako... [spoiler] Iako je Avalon nastao od njihovih djelova... Medju tim djelovima nije bio mozak... Tako da je to stvorenje samo na neki nacin dobilo tjelo... a um je njegov Toungue [/spoiler]

Reply
#6
(2008-12-07, 00:46)Drago del Fato Wrote: @Frog
Pa to je na neki nacin tacno... Ali gledaj ovako... [spoiler] Iako je Avalon nastao od njihovih djelova... Medju tim djelovima nije bio mozak... Tako da je to stvorenje samo na neki nacin dobilo tjelo... a um je njegov Toungue [/spoiler]

heh... znaci ti mislis da je razlog mala inteligencija, mozda oboje XD Anime
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#7
Iskreno sada kada ga je matori proburazio Avalon me ne interesuje me nesto preterano vise,najvise me interesuju Stark i Kyoraku
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#8
OK sad postoji pitanje protiv koga će Genryūsai da se bori??
protiv avalona nešto nisam ubeđen jer očekujem da se Ikaku bori protiv njega ako ne on onda Komamura
Soi Fon će da proba da se bori protiv Barragana tako da će možda Genryūsai doći da joj pomogne
ali tu je i Halibel tako da nisam ubeđen da Hitsugaya može da uradi nešto protiv nje
a Kyōraku i Ukitake neizgledaju da imaju previše problema za sad bar
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#9
(2008-12-07, 00:58)goluzdravi Wrote: Iskreno sada kada ga je matori proburazio Avalon me ne interesuje me nesto preterano vise,najvise me interesuju Stark i Kyoraku

gle potrosili su neka 2 chaptera na tog avalona i sad bi ga onaj stari trebo tak lako porazit... to bi bilo glupo, vjerojatno nece bit tak lako,

ja cekam kad ce se vratit na aizena, ovo vise predugo traje ...
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#10
Frog, a sto ocekujes od glavnog, da bude slabiji od zamjenika kapetana? Bio bi i red da se starkelju vidi malo u akciji.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply




Users browsing this thread: 3 Guest(s)