Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
Ne znam hoće li biti nastavka ako su glasine da su ga požurivali istinite. Onda nebi imalo smisla
Reply
Ironija je sto su sa poslednjih 4-5 neprijatelja se fajtali po 2-3 kapetana zilion chaptera, a na kraju final boss 1 hit KO XD koja glupost XD Ovi vamo tri, cetiri troll forme, a supica pao od jedne zasekotine. Debilana.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Pa tako je slično bilo i sa Aizenom Smile
A i znalo se da će se ovaj powerupat i gg
Reply
Ali, ali sav taj build up oko ichiga jos pre nego sto ce doci Supa kao protivnik. Novi macevi, sve ispocetka i na kraju ne vidimo fking BANKAI XD Nemam sta drugo da kazem osim WTF? Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Jel vredi uopste taj Bleach, procitati ga sad kad je zavrsen ili odgledati anime, mislim u faoznu, znam da je shounen i ne ocekujem neki kvalitet , ali kako bi ga rangirali u odnosu tipa na dbz ili HxH ...
Reply
^Vise dbz, nikako HxH. Soul Society arc je odlican, ali posle toga kvalitet samo opada i opada do te mere da postaje sprdnja na forumu kao sto si mogao verovatno da vidis Smile Ono, nije da nije zabavno, ali moglo je to mnogo mnogo mnogo bolje.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Pa dobro...to je standardno, svim shounenima opada kvaltet.. Slazem se da je HxH klasa za shounene.. Kao sto je DB klasa za DBZ , iako volim u dbz...

Moze jos neka preporuka za tako te neke shounen , fight naslove itd. MOze i u pp , ako je off topic.
Reply
DBZ je barem završio kak spada, a ove nove epizode su priča za sebe Big Grin

One Piece još jedini valja od maratonskih naslova.
Reply
@Ashaman: Ako trazis tako na taj fazon, meni je recimo Psyren manga bila skroz kul. Mozes baciti pogled. Ima dobre fajte, solidnu pricu i jeste da sam davno citao, ali koliko se secam nije bilo nekog preteranog dropa u kvalitetu Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Nisam dugo pipnuo Bleach ali zbog znatiželje uzeo sam da pročitam poslednje poglavlje, a ovo ostalo što sam propustio kad dođe na red ili kad me jednom uhvati nostalgija pa možda pročitam sve iz početka, i... *sigh*

Klišetiziran i beznadežno glupav kraj. Isporučen gotovo svaki propis najčvršće šonenske stege - sapunjara (derivat gokuchi-chi) i zabavište. Poslednji čapter je tužno svedočanstvo jedne apatije, nenadahnutosti, repetetivnosti i praznine u kojoj se Bleach i Kubo nalaze dugo. Toliko dobrih njegovih ideja su na kraju dobile neki smisao samo u teorijama fanova.

Izgleda da Kubo i Jump nisu bili u baš dobrim odnosima tokom ovih 15 godina. Nakon ukidanja njegovog Zombiepowdera zbog u to vreme jakog negativizma prema ubijanju ljudskih likova u Jumpovim mangama i sličnosti sa nekim ranijim šonenima, Kubo je izigrao sistem i šefove i nastavio Zombiepowder kao Bleach. Na početku mange je promenio formulu, zamaskirao neke stvari, uveo čudovišta kao neprijatelje kako bi kasnije kada se Zombiepowderov spiritualni naslednik dobro učvrstio u WSJ-u, Kubo krenuo da radi kako hoće, pa je onda došao sjajni Soul Society.

Šta se desilo posle zenita te popularnosti...? Kubo nije imao dovoljno petlje, energije, pripovedačke umešnosti i sreće da Bleach održi kvalitetnim, svežim i potentnim na duge staze? Koliko ga je u tome sputavala nemilosrdna politika WSJ-a i loša komunikacija sa urednicima?





Linkujem i jedan relevantan prikaz. Vredi poslušati.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply




Users browsing this thread: 3 Guest(s)