Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
Sumnjam da ce raditi nastavak, ali sve je moguce. Elem, dolazimo do poente zasto se naslov zove bleach, jer u poslednjem chapteru smo videli da Ichigo voli da shmrka belo, pa ce sada da napravi nekakvu bleach fuziju XD Malo mi je njesra sto nismo stigli ni da vidimo taj njegov bankai, ovaj ga vec rasturio. Ono, brt pusti bar da vidimo sta je. Kubo i njegov zesci troll is still effective XD Jedino mi nije jasno koja je poenta bila Aizena u ovom final story? XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Ne pratim odavno mangu ali sam u toku citajuci komentare i slicno, pre bi rekao da mu je naredjeno da zavrsi nego sto je on planirao da zavrsi. Ovo je daleko od kraja po prici i sada mora da zbrza u par chaptera. Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
Bleach zavrsava 22 avgusta
Reply
I to kakav anti-climatic ending. Nakon svih silnih pumpanja Ichiga, necemo videti ni taj famozni novi bankai XD Znaci katastrofa XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
WTF?! XD Ništa mi nije jasno. Rukia kapetan, lolčina, glupačica i slabić. To je kao da je Sakura novi Hokage. 100x bi bilo bolje da je Hisagi ili Ikkaku novi kapetan.

Novi Yhwach appears, here we go again. Ovoga puta će glavni lik biti Boruto Kurosaki hahahahaha XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Pa dobro, jeste kao lik nezanimljivija od Hisagija i pogotovo Ikakua, ali svi poručnici izuzev nje i Renđija su bili potpuno beskorisni u ovom poslednjem arcu.

Ali perfect end... koji sarkazam Bog te mazo.
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
nista neobicno se nije desilo na zalost, mogli smo pretpostavit da ce bit piiiiiiiiiii kraj borbe jer su najavili isto ko za naruta mora zavrsit za bas toliko chaptera i tako to, mislim bezveze skroz, ali nema veze

zalosno kad pogledas kako su stvari izgledale kad smo jos prije 5 i vise godina poceli pratit bleach, sad uopce nista nema veze sa nicim, uopce je bezveze komentirat radnju, tako da sto se mene tice mogli su i mladog isusa ugurat u pricu, bilo bi svejedno, dalje od ovoga pasti ne moze

tako da sve je ovo vrlo tuzno, vec dugo vremena

a i iskreno fanovi su krivi sto je bleach postao ovo sto je, jos prije 300 i vise chaptera bleach vise nije imao smisla ali fanovi su ga branili, kubo je fino bio u sigurnom i lijepo resetiro pricu sa drugim likovima svaki put izponova, cisti primjer kako sami fanovi mogu nastetit prici koju kao toliko vole, sramota
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Nisam još pročitao do kraja, ali vidim dosta se ljudi žali kako je kraj ubrzan i ne dovršen. Kao prisilili ga u jumpu da završi.
Kakva je to isprika? Sam si je kriv za to. Da je odradio i završio arancar sagu kako spada do ovoga nebi došlo.
A i da je imao vremena koliko hoće, taj lik jednostavno ne zna objasnit stvari. Uvijek ostavi nedovršeno
Reply
Potpuno glup kraj, i kao što sam predvideo, imamo Boruta Kurosakija. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Ne sviđa mi se što ima potencijala za nastavak, baš zbog tog malog Ičiga. Ako želi da nastavi, bolje bi mu bilo da krene sa pričom koja kreće 100 godina kasnije, odnosno nekoliko generacija posle, gde će Soul Society biti malo promenjen, a ovamo imamo neke nove ljude itd. Ma, bolje i da ne kreće sa novim projektom, već da se baci na pravljenje animea pa da imamo materijala za prevođenje haha, taman kad smo se uhodali SF i ja. XD
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)