Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
Zaraki nije Zaraki ako ne prepolovi nekog XD
Reply
Why do logic conclusion of battle when you can troll with asspull? XD Znaci koja je poenta bila ovog Zarakijevog bankaija? Nikakva, apsolutno jebeno nikakva. Bankai zvani, sta bi bilo kad bi bilo da je Zaraki full strenght. Jbt, totalno protracenih 5 chaptera na apsolutno nista i onda odjednom niotkuda asspull hitsu-gej, a za to vreme, nekadasnji jedan od najjacih Byakuya je sada postao najjaci posmatrac. Sve i jednu borbu posmatra i ne zna sta da radi. Poceo sam da uzivam u Bleach, novi hobi skroz. Svake nedelje umirem od smeha i hvatam se za glavu dok pokusavam da nadjem neki smisao i logiku i mazohista u meni polako nalazi neki fun u tome XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Jeste da je ovo sa Hitsugayom asspull, ali je barem podnošljiv asspull kakvih smo sve sranja videli XD Ovo sto posto nije final form Zarakijevog bankaia, biće više kao neka prelazna faza.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
Ma da, nije definitivno final form, parola telo ne moze da izdrzi njegov full power, ali i dalje, final fight koji cemo gledati sa Zarakijem najverovatnije. Tako da je mogla zavrsnica malo bolja. Nekako konstantno šora po nekadasnjim najjacim likovima i ostavlja nekim sporednim da zavrsavaju fajte, a ovi ispucaju moci u prazno. Ako je ovo vec final arc, onda neka imaju svoju zavrsnicu. To je ono, taman vidis sta sve mogu i onda napravi situaciju da je to njihovo "sve" nemocno pred srednjom fazom protivnika koji se kofol tek tada "uozbiljio" i onda lik koji je celu mangu slabiji od njih dodje i kofol na dodatno pojacanu formu uspe da porazi protivnika kojeg oni u srednjoj nisu mogli. Bar tako nekako meni izgleda shablon kojim ide.
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
Danas 13, sutra 30
[Image: 13010819_1178746468815874_3510?async&ran...0797943732]
Reply
Nije bio loš ovaj chapter. Sve u svemu, u poslednje vreme Bleach se vidno popravio. Iako je i dalje shit, sad je bar malo prihvatljivije. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
ne znam koji si ti to chapter procito, zadnjih 300 chaptera su uzasan uzas i nikako se poboljsalo nista nije, ali dobro vec svi mi znamo da tebe lako kupe fan servisom, tipa hitsugay ima kao fancy formu bankaia koju nikad prije nije iskoristio jer je ceko nesto, da ne pricam da je REKO PRIJE da mu bankai traje sve dok onaj led ne otopi se, sad najednom kad se otopi onda postane jos mocniji, uzasno uzasno


bleach ja na dnu, ja bi reko oduvijek ali aj nek bude tih zadnjih 300 i kusur chaptera

najjaca mi je fora kad gistugay zamrzne nesto onda to vise nema svoje sposobnosti, ma odkad to, i kaj nije zamrzno i prije, da ne pricam sve te likove koji su ga cipelarili ko blentavo dijete dosad, kaj nije zamrzavo... pa on je onda najjaci od svih ako cemo tako.. najjaci lik a najjvise cipela ga gazilo

nema strategije u bleachu, samo niz dogadaja koji su se taman savrseno pogodili.. pihh

za zarakija nemam komentara.. od uvijek je bio truba, OP truba ali oduvijek i cini se zauvijek truba

byakuya samo stoji, gleda, vid ovo vid ono, fail poslje faila, byakuya gleda, onda odjednom ce i on bankai... ma daj.. byakuya je zivi primjer lika kojeg je autor trebo ubit jos od davno, ali nije, bilo mu zao, i sad ga ima posvuda da gleda i nis ne radi XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Pojedinim ovde treba dati kraljevski orden zato što godinama uspevate da izdržite ovoliku količinu govnarija XD
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
http://www.animenewsnetwork.com/news/201...me/.103916
Reply
Bilo je i vreme da se završi. Sad mogu da krenu da prave nastavak animea.
Reply




Users browsing this thread: 4 Guest(s)