Postavite fotografiju koju ste fotografisali
#1
Jedna prosta, ali zanimljiva tema. Ovde mozete postaviti slike koje ste slikali, bilo gde, bilo kada. Prosto podelite neke slikice iz vashe okoline, iz vasheg zhivota ovde Anime

Evo da pochnem:

[Image: th_P4300236.jpg]
Reply
#2
Baš je lipa, pogoto mi se sviđa onaj trag aviona, izgleda kao da zvijezda pada Anime Anime

Evo i dvije od mene:
http://i481.photobucket.com/albums/rr173...ori046.jpg
http://i481.photobucket.com/albums/rr173...C06108.jpg
[Image: hao-1.jpg]
Reply
#3
@Inuyasha: Bandera inspirativno nema sta, svidja mi se. Anime
@Manzi: prva je super, pa i druga samo sto je mesec mnogo mali. XD
[Image: inxqat.png]
Reply
#4
Ako nema nitko ništa protiv, ja bih to preselila u fanart Anime
Inuyasha, odlična tema Big Grin
______________________________________________
[Image: p9010015cl5.th.jpg][Image: thpix.gif]
Evo zašto je dobro imati maleni auto Anime

[Image: p9010019ye1.th.jpg][Image: thpix.gif]
Bilo koje riječi su nepotrebne Toungue
[Image: sig2t.png]
Reply
#5
Hvala svima Anime Volim slikat okolinu, grad, predgradje i prirodu. Naravno, sa ljudima van kadra XD Tragedija je shto nemam foto aparat Sad

@Manzi, lepe slike Anime

@Suna, no prob, poucne fotke XD
Reply
#6
Wow...Inuyasha ,manzi predivne slike .
@Suna Taj mali auto ko da je smisljen za mene.Parkiranje mi nije jaca strana ali sa ovi ne bih imala problema Big Grin
Ja cu da stavim moje cim mi neko objasni kako mogu da je smanjim jer mi kaze da je previse KB ehe Anime
Life is each moment you live to the fullest,until the time you disappear
Reply
#7
(2008-10-09, 22:40)milara Wrote: Ja cu da stavim moje cim mi neko objasni kako mogu da je smanjim jer mi kaze da je previse KB ehe Anime
Najbolje bi ti bilo da koristiš neki host za slike, npr. Imageshack ili Photobucket. I čim upload- aš sliku samo izaberi onaj link gdje piše thumbnail. Wink

Još nešto... Mislim da su Inuyasha i MFX to već rekli... Nemojte previše koristiti attachment da se ne preopterećuje server.
Hvala Smile
Reply
#8
nisam baš neki fotograf tako da sumnjam da ove fotografije imaju ikakvu umjetničku vrijednost... Smile
tuzla,nisam sigurna kako se zove mjesto pa neću pogađat da ne napišem glupost... Big Grin

[Image: s6300036nv9.th.jpg][Image: thpix.gif]

venecija,bienalle (za one koji neznaju bienalle su grupne izložbe umjetnika iz cijelog svijeta,svaka država ima svoj paviljon i održava se svake 2 godine u veneciji),na fotografiji je nilski konj isklesan iz kamena...kvaliteta je dosta loša jer je fotografirano s mobitela...

[Image: nilskikonjes8.th.jpg][Image: thpix.gif]

i hope you like it... Smile
[Image: icdmsign.jpg]




Reply
#9
nilski konj je super Big Grin
- ali vidim da nije odrasli nilski konj jer bi mu inace tjelo bilo jos puno vece od glave XD XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#10
(2008-10-10, 20:38)Frog_Hermit Wrote: nilski konj je super Big Grin
- ali vidim da nije odrasli nilski konj jer bi mu inace tjelo bilo jos puno vece od glave XD XD

mene i dan danas fascinira kako je netko mogao to tako savršeno izvesti...definitivno jedna od najboljih skulptura koje sam ikad u životu vidjela...
[Image: icdmsign.jpg]




Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)