Busou renkin
#1
[Image: 30272.jpg]

Quote:The story begins when high school student Kazuki Muto is killed one night saving a mysterious girl from a monster, only to wake up in his school dorm, believing it to have been a dream. However, he soon finds out that dream wasn't a dream at all when a giant serpentine monster attacks him and his sister. Tokiko Tsumura, the girl he saved, explains that the monster is a homunculus. Kazuki had been attacked and killed by it when he was rescuing her. However, she, feeling responsible for him, revived him by placing a Kakugane medallion in his chest, serving as a replacement heart.

Godina: 2006-2007
Epizoda: 26

Prevod možete skinuti na:
http://www.anime-overdose.com/titlovi/bu...in-85.html

Zanima me da li ima manga od ovog odličnog animea, i da li se radnja nastavlja za razliku od animea? i da li ima nekih stvari koje nema u animeu, a ima u mangi? više akcije ili neke radnje i slično. XDXD
[Image: harpy211.png]
Reply
#2
Wiki kaže da ima 10 volumena Anime
[Image: sig2t.png]
Reply
#3
Iako mi se cini da objektivno nije preterano kvalitetan, bio mi je zabavan kada sam ga gledao. Prakticno klasican shounen, ali sa samo 26 epizoda moze opusteno da se odgleda. Nesto slabiji pri kraju, tako da je dobro sto je zaokruzen na 26 ep. Radjen po mangi istog autora koji je radio (dosta boljeg) Kenshina. Inace podseca malo na Bleach, od koga je nesto sveziji, pa me ne bi cudilo da je to bio jedan od uticaja.
Reply
#4
Meni je legao anime i ono sto mi se posebno svidelo jeste odnos medju likovima, nekako je, kul Big Grin Ima momenata kada je malo detinjast, ima momenata kada je ozbiljan, ali manje vise klasican shounen uradjen na ok nacin, kraj je mogao malo bolje slazem se, ali opet za jednu razbibrigu sasvim fin naslov...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#5
Malo je i bolji od nekih standardnih shonena. Glavni ženski lik je mnogo dobar lik. I svi imaju interesantne moći. Borbe su veoma dobre i nema ni jedan lik koji me je nervirao. Kraj jeste malo lošiji, ali sve ostalo je bilo OK.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#6
Papillion lik koji se ne zaboravlja XD

Inace dosta dobar anime ima jedan deo pred kraj koji me malo smorio jedno 2 ep al u globalu je dobar moze da se pogleda Smile
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
#7
@Lavi: Meni ima gomile gotivnih likova, pored Papillion, sto kaze Dream Omen, glavni zenski lik je krajnja gotiva, Kazukijevo drustvo je celo kul, da ne pricamo Moooooon i Kapetan Bravo da su urnebes Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)