Ghost in the Shell
#21
Hitsugaya-chan ovo je meni najomiljeniji anime koji sam pogledao pogledao sam sve filmove i seriale tako da imaš moju preporuku da počneš da gledaš Smile
ali ako ti smeta ju scene u kojima oni samo pričaju i planiraju koje mogu i da traju i više minuta onda je možda bolje da probaš nešto drugo

Ja sam veliki obožavalac GitS-a i nisam nažaliost čou da izlazi neki novi seral ili nešto slično ali imam jednu vest koja je bar za mene neprijatna i uznemirujuća Sad Anime

http://www.variety.com/article/VR1117984...id=13&cs=1
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#22
Hm ovo jeste uznemiravajuce Anime last thing koja se desila kad je ovako nesho bilo jeste matrix XD thank god that shit is over...seriously skidam kapu za prvi deo...drzao me je piiiiiiiii, ali druga dva su totalni crap, a mogu misliti sta ce tek od ovoga da bude...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#23
(2008-12-21, 18:50)Eleran Wrote: Hm ovo jeste uznemiravajuce Anime last thing koja se desila kad je ovako nesho bilo jeste matrix XD thank god that shit is over...seriously skidam kapu za prvi deo...drzao me je piiiiiiiii, ali druga dva su totalni crap, a mogu misliti sta ce tek od ovoga da bude...

Drugi deo i meni nije toliko dobar ali treći je odličan mene je držao od početka do kraja nisam čak ni chatovao ni radio ništa drugo tokom tog vremena
oni koji me znaju malo bolje znaju da mi je to skoro nemoguće XD Anime
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#24
Hehehehe u trecem delu su ljudi poceli da tapsu u bioskopu kad je trinity konacno riknula XD toliko im je bio zanimljiv treci deo...u sva tri su mi se jako svideli efekti...akcija je bila zanimljiva i odrzavala me...prica prvi najbolja, zatim treci, pa drugi...koliko god se trudio da je skontam...mislim da je radjena za uzi krug publike koji se razume u kompjutere i slicno...i da je takvoj publici i bilo malkice zanimljivije od ostale, dok prvi deo je blizak za sve uzraste(na neki nacin XD) ali zato Ghost in the shell to cudo sam gledao po par puta da bi provalio neke stvari...pogotovo u drugom delu(inocence) sa lutkarom hehehehe tu sam se bio izgubio...jos sam gledao u 3 ujutro i krenuo malo da zaspivam i kontam odjednom WTF ladno imam neki skrnav snimak, ponavljaju se scene koje sam vec odgledao XD XD XD hahaha
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#25
Ovo je meni licno jedna od najnajnaj anima!! Extra prica! Extra animacija!
Ako niste pogledaj te OBAVEZNO!!!!
sta je bolje od dve ribe na motoru? ja i dve ribe na motoru Anime

Reply
#26
Evo jedno pitanje za sve fanove Smile
Ako bi Aramaki napustio radno mesto, otišao u penziju ili šta već, ko bi najverovatnije preuzeo njegovo mesto??

iskreno mislim da Motoko ne bi, ona mi nikako neizgleda kao neko ko bi provodio vreme sa dosadnim političarima
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#27
Napravili bi oni jednog kiborga i nema problema. I onako se sve vrti oko njih a zato i volim radove Shirow Masamunea.
Reply
#28
I ja kontam da bi odradili nekog kiborga...ili neki main kompjuter kao self consiusness and stuff Big Grin mada ne mogu da zamislim tog chovu retired Smile
Ako bi ste mogli da budete jedan od likova...koji biste bili...ja bi bez po razmisljanja ziveo u nekom tripu i mansion-u kao onaj lutkar iz Innocence-a Smile conected to net non stop, downloading bezobrazne filmove and stuff Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#29
Ako bi već birao ako ne bi bio Motoko XD Big Grin najverovatnije bi odabrao da budem Laughing Man on je jedini lik koji može da radi skoro šta god želi ali ipak na kraju je odabrao da radi pravu stvar možda ne na najbolji način ali šta je drugo mogao u toj situaciji
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#30
Da oživimo malo ovu temu Smile Odgledao sam (sve) GitS pre jedno 3 godine, i rekao bih da mi je omiljeni anime koji sam imao prilike da pogledam do sada. Sienen žanr mi najviše prija, a ovaj ima sve - priču, zanimnljive likove, psihološki faktor, akciju, animacija je na vrhu (ona iz 1995 mi se čak i više dopada od SAC-a, a Innocence je masterpiece)...

Mangu nisam čitao, može li neko da mi kaže u kom je odnosu sa animiranim stvarima, pošto se razmišljam da počnem da čitam.

Inače, sad sam po drugi put uzeo da odgledam sve Smile Vidim da postoji prevod za film iz '95 ali na žalost, nisam baš oduševljen kvalitetom (već u prvih 5 min sam primetio mnogo razlika u odnosu na dub koliko razumem japanski, i na engleski sub). Tako da se ozbiljno razmišljam da odradim nov prevod po THORA verziji.
[Image: sasusaku2.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)