Mai HIME
#11
Hahaha...vidish no one would make that connection hahaha Frog_hermit hahaha ^_^ priznaj to ti je omiljeni lik samo zbog oruzja koje ima ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#12
pa u biti mi je bila najdrazi lik otkad sam skuzio da se pretvara da je musko i bilo mi je drago vidit da ima svoju zabu, osim toga ona jedina nije radila preveliku dramu oko svega. Smile

p.s. da je taj anime po pravdi onda bi ta zaba pobjedila sve zivo Wink XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#13
Zanimljivo je što sam ja pokrenuo ovu priču a ja skoro i nemogu da čitam šta vi pišeteSad

Ima dobra scena kada Masashi Takeda veže one trake ili šta su već sa imenom Natsuki Kuga-e Big Grin
a ima i ona kada je Mai mogla da pogine dok je uništavala onaj satelitAnime Sad
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#14
Trake???Ma to cudo bi trebalo da osvoji novi svetski rekord kao u onom sa gumicama i pravljenjem klupceta lol ^_^
Meni je isto bila dobra fora sa karaoke ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#15
OK pogledao sam ovaj anime i vreme je da kažem svoje mišljenje

kraj mi nije toliko loš da naravno da su mogli malo ozbiljnije to da urade ali lepo je što su svi preživeli mislim da je lepo pogledati anime u kojem su svi preživeli
to čak nije ni potpuno bez osnova jer ona mala u kolicima je bila pobednica i imala je moć da promeni svet kako ona želi i tako je jednostavno to i uradila
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#16
U svakom slucaju je zabavan dok ga gledash i ima dobrih fazona tako da vredi pogledati, nego jel zna neko Mai Otome i mislim da ima Mai otome zwei ili tako nesto, jesu to nastavci ili se radi o necemu drugom, posto sam video na wiki da ima drugih likova,ali po prici nisam bas najbolje pohvatao o cemu je rec...zna neko ili Dream Omen si kontao mozda da odgledash i to pa da podelish utiske??? ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#17
I jesam planirao da pogledam i to Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#18
@ Eleran
Mai Otome je vise dodje kao spin-off - pojavljuju se isti likovi ali u drugacijim ulogama i radnja je malo drugacija,mai-otome zwei je nastavak od na mai-otome i ima 3 epizode , trenutno rade i treci serijal od 3 epizode :mai-otome sifr ,od 3 epizode ( dosad su milslim 2 odradjene ) koji je prequel od mai-otome
[Image: gaston_lagaffe_016v2-1.jpg]
Reply
#19
Shonen shonen shonen, sisa, treba, oružje i Shizuru.
Anime razonoda s hrpom likova/djeva(?) pa se mogu birati favoriti, čačkati artovi, opće popularne ShizNat slike i tako to.
Anime počinje s nekom dozom humora do neke tamo, šta ja znam više, 11 epizode(?) kada počinje depra, crnjak, crap-šta-mi-bi-s-likušom stafiz. Meni je bilo zabavno za odgledati pa sam nakon toga i Otome pogledala ioako nisam sve OVE (još).
Živina od Mikoto je vjerovatno većini draga. Smile
[Image: potpis.png]
Reply
#20
Ranije sam izmišljao svašta da bi opravdao užastan i smešan kraj ove anime ali vremenom sam shvatio da je to ipak promašaj
Jer sam se strašno razočarao krajem, ipak mi je ovo bila jedan od boljih animea zanimljiva priča misterija skriveni planovi zanimljivi likovi iznenađenja i obrti interesante moći da je kraj bio bolji ovo bi mi sigurno bila jedna od boljih animea ovako je samo prosečna, šteta Sad
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)