Bosco Adventure (Plava Princeza)
#1
Secate li se ove serije?

[Image: 5760.jpg]

Quote:The story is about a young elvish princess Apricot (アプリコット ひめ) whose mission is to return to her home - Fountain land, occupied by evil forces of a monster called Scorpion (スコーピオン), before the total eclipse of the Sun. If she manages to sit on a throne before the eclipse, she'll release a great power of water that will destroy the occupators.

Godina snimanja: 1986-1987
Broj epizoda: 26

Prevod možete skinuti na:
http://www.anime-overdose.com/titlovi/bo...re-67.html

http://www2m.biglobe.ne.jp/~ZZ-Japan/bosco/bosco_j.html
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#2
Bosco Adventure

Svi je se secaju, niko nema vise od par epizoda...
Reply
#3
Ja jedino sto imam od Plave Princeze to je uvod, a zar neko ima nesto u digi formatu na kompu?
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#4
Vilinska princeza koja umire na kraju ili sta vec i ulazi u neki biser, neke nabudzene skorpije, njihov balon... Bilo nekad davno na NS+
Reply
#5
Da dan, e ti ljudi sa NS Plus su bili zokon i sve njihove skinhronozacije, majstorski su radili.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#6

.jpg   1124475011.jpg (Size: 160,47 KB / Downloads: 12) E, sjajna crtana serija. Takodje je jedna od mojih omiljenijih iz detinjstva. JOs pre nekoliko dana sam procitao post i odtad je aktivno trazim. Pre toga nisam mogao da je nadjem jer nisam znao kako se zove na engleskom (a kamoli japanskom). Smile Ko bi rekao da je Bosco Adventures, kod nas je bila Plava Princeza. Serija sadrzi 26 epizoda, samo. Sad Dobra vest je da sam nasao mozda i vise od pola na eMulu. Ne znam da li ga neko od vas koristi. Epizode su oko 250-300mb-a. Ne moze da bude los kvalitet, valjda. Ako hocete, a ja sigurno hocu da se dogovorimo i skinemo ih. Jer, ja imam lowid na eMulu tako da mi treba dosta da skinem. A eMule i ne skida stalno nego po partovima i stalno ceka nesto... Moze svako da ubaci u downlaod queue po 4-5 epizode i razmenimo ih posle. A kako cemo sa prevodom, mislim da su na japanskom, tako pise na http://www.imdb.com Druga opcija je da unajmimo nekog japanca za nas. Smile POzdrav!!!

P.S. Eh, ta nasa sinhronizacija (Djuza Stoiljkovic, Nkola Simic, Miodrag Z.Vuckovic, Violeta Pekovic...)
Вучкова лабoраторија за преводе Smile


Reply
#7
Emule, kazes evo trcim upravo.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#8
Mislim da je ovo jedan od najstarijih topica na forumu. A sad cu ja da ga resurrectujem XD

Elem, ovo sam gledao kao mali. Keva mi je snimala na VHS kasete kada je islo na TV-u (mislim da sam tada imao jedno tri godine), pa sam posle te kasete gledao do iznemoglosti. Mislim da su na BG-a skupili celu seriju, samo sto kod nas nikada i nije emitovano celo, pa su tamo spojili sve sto je bilo kod nas sa nasim dubom + nedostajuce epizode na japanskom sa nasim titlovima. Moracu to da skinem jednog dana i uporedim sa mojim VHS snimkom koji mi je jos uvek tu negde. Big Grin
Reply
#9
Cek, BG-A je prevodio neke epizode? Sto onda nisu lepo celu seriju preveli lol.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#10
secam se ovog cuda
gledao sam i ja na VHS-u ,nisam gledao ima li da se skine gde..
nije toliko dobar anime,koliko mi je drag.jer je zapravo ovo prvi anime koji sam gledao,a nisam bio svestan toga...
mladost.....
[Image: 33z5xsi.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)