Sada igram...
(2016-07-16, 16:57)JoxerTM Wrote: Kakva ljutnja i svađanje oko jedne igre? Smile
Nema toga. Tebi igra ne valja i nešto drugo ti je puno bolje, ok, ne vidim po čemu je to nešto drugo bolje, ali tvoja stvar, tvoj ukus.

Čudi me da iz natuknica nisi primijetio da ono o čemu ja pričam se svodi na zgražanje nad konzolama, konzolitisom i fetišom na gljive. Pripadam onoj zloglasnoj "PC masterrace" i da se pojavi modena Mona Lisa na konzolama (a i telefonima), ispljuvao bih ju. Uncharted, a i još neki naslovi koje spominješ, za mene ne postoje.
Vođen sam logikom kapitalizma - da ekskluziva iole valja kako se priča, da je u stanju zaradit brdo para time što je navodno fantastična, bila bi portana na drugu platformu dosad ko FF serijal. Wink

btw, tko je to ikad rekao da TW3 ima najbolju borbu ikada? To uopće nije točno. TW3 nije niti je ikada namjeravao biti combat simulator.

Kakva je to logika? Pa ne brani Sony portove zato što nema interesa ili igre "nisu dobre" nego zato što su njihovi developeri pod ugovorom i povećavaju broj prodanih konzola. Pošto MS obustavlja eksluzive od ove godine, jedini realan razlog zašto bi netko kupio PS4 umjesto PC-a su eksluzive. I ne, ne sviđa se ni meni što koče razvoj tehnologije, ali "pljuvanje" objektivno dobrih eksluzivnih igara iz prkosa je besmisleno. Želiš reći da ti se ne sviđaju npr. Zelda, Bloodborne, Bayonetta isključivo iz inata? Ja to ne shvaćam, osim ako nisi bio sarkastičan.
Reply
sva rasprava vam je uzalud

igra tko pokemon go??
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
Dal neko zna dal ce za windows phone izaci pokemon go
Reply
(2016-07-16, 17:52)Wasp Wrote:
(2016-07-16, 16:57)JoxerTM Wrote: Kakva ljutnja i svađanje oko jedne igre? Smile
Nema toga. Tebi igra ne valja i nešto drugo ti je puno bolje, ok, ne vidim po čemu je to nešto drugo bolje, ali tvoja stvar, tvoj ukus.

Čudi me da iz natuknica nisi primijetio da ono o čemu ja pričam se svodi na zgražanje nad konzolama, konzolitisom i fetišom na gljive. Pripadam onoj zloglasnoj "PC masterrace" i da se pojavi modena Mona Lisa na konzolama (a i telefonima), ispljuvao bih ju. Uncharted, a i još neki naslovi koje spominješ, za mene ne postoje.
Vođen sam logikom kapitalizma - da ekskluziva iole valja kako se priča, da je u stanju zaradit brdo para time što je navodno fantastična, bila bi portana na drugu platformu dosad ko FF serijal. Wink

btw, tko je to ikad rekao da TW3 ima najbolju borbu ikada? To uopće nije točno. TW3 nije niti je ikada namjeravao biti combat simulator.

Kakva je to logika? Pa ne brani Sony portove zato što nema interesa ili igre "nisu dobre" nego zato što su njihovi developeri pod ugovorom i povećavaju broj prodanih konzola. Pošto MS obustavlja eksluzive od ove godine, jedini realan razlog zašto bi netko kupio PS4 umjesto PC-a su eksluzive. I ne, ne sviđa se ni meni što koče razvoj tehnologije, ali "pljuvanje" objektivno dobrih eksluzivnih igara iz prkosa je besmisleno. Želiš reći da ti se ne sviđaju npr. Zelda, Bloodborne, Bayonetta isključivo iz inata? Ja to ne shvaćam, osim ako nisi bio sarkastičan.


Ajde da ti umjesto odgovora pokušam sa citatom mog posta od neki dan sa RPGwatcha (hint: ne mora se kupit cijeli novi PC, samo daš $250 za RX 480, staviš u prastaru mašinu i peri sve na konzolama nedostižnih preko 60FPS):
http://www.rpgwatch.com/forums/showpost....stcount=32
joxer;1061411230 Wrote:Playstation VR news:
A new video appeared that "shows all sorts of experiences for the virtual reality device ranging from games to coming face-to-face with a Great White shark in The Deep":
[youtube]bdeJ_6ucqVA[/youtube]


Meanwhile in the real world:

[Image: 152237642.jpg]

[Image: hqdefault.jpg]

[Image: d9474d009ece12d7696fc4a2c1ea8efe-650-80.jpg]

[Image: 152237640.jpg]

[Image: 87uId2y.jpg]

[Image: 8LCeM7a.jpg]

(2016-07-16, 17:53)Frog_Hermit Wrote: sva rasprava vam je uzalud

igra tko pokemon go??
Ne, neam kad, umjesto španciranja odem se zapit s ekipom. Wink

(2016-07-16, 19:31)Lelouch0809 Wrote: Dal neko zna dal ce za windows phone izaci pokemon go
Navodno neće. Ako imaš tablet/laptop s windows 10, možeš šetat i hvatat "pokemone" preko emulatora. Možeš i od doma ako ti se ne da dizat sa stolice:
http://www.pcgamer.com/pokemon-go-pc-guide/

Za sve koji bi htjeli pročitati kakav pristojan review za Pokemon Go prije nego krenu "u lov", e'o jedan:
http://www.thejimquisition.com/pokemon-go-review/

Za ostale koji se žele podsjetit openinga, a da ne bude Žakov:


Reply
Nemam graficku karticu, pa sam pre nekog vremena resio da igram neke starije stvari koje su mi promakle i koje mogu da teram sa integrusom. Tako da predjoh sad pre neki dan Age of Mythology tri kampanje (tj. bez ove neke najnovije ekspanzije sa kinezima), a mislim da sam i na neke 2/3 u Psihonautima, sto je onako bas, ali bas opicena igra. Doduse teska na mahove, a ja u ovim godinama nemam ni zivaca ni vremena da ceo dan igram, tako da kad se bas zaglavim ja pogledam walkthrough na netu, jbg.
Reply
Ajd probaj ovo, trebalo bi radit na integrušama:
http://store.steampowered.com/app/413150/

Znam, izgleda debilno i nije baš komplicirana strategija, izgledalo je i meni, ali utukao sam na nju preko 100 sati i nije mi žao!
Reply
Mislim da sam je video u nekom od svetova kompjutera od pre par meseci; samo je l' tu ima neka prica ili cisto gradis svoju farmu? Vidim i secam se da ima tu nekih kao questova gde dobijas neke fensi iteme, mada volim kad ima ipak neka glavna prica.
Reply
Priča je minimalna, ono, dobiješ farmu u nasljedstvo pa se ti misli. Ali svaki sporedni lik ima svoju priču koju otkrivaš malo pomalo radeći im usluge (to su ti sajdkvestovi) ili zasipajući ih poklonima (koji im se sviđaju).
Interestantno je to da iako kreneš kao nekakva farma đir, najmanje vremena ćeš tu provoditi uz "farmanje".

Odnosno, igra je Sims 3+World Adventures "za sirotinju". Wink

A za igre s nekakvom glavnom pričom, ipak ćeš morat zbavit grafu sa strane. Ne znam može li na integruši FinalFantasy9? Ako može, preporučam, iako prastara, jako je dobra.
Reply
A, ma dobro, ja graficku nisam uzeo kad sam menjao komp da se ne bih igrao previse; a ima mnogo dobrih starih igara koje nikad nisam odigrao i koje sad cepam hronoloski od starijih ka novijim (toliko o tom planu). Za FF9 na integrusi, obrnuo sam ranije 7 i 8, 9 imam na emulatoru na telefonu i bio sam poceo da je igram, stigao sam do dela kad otmu princezu, pa im padne brod, pa su u nekoj ledenoj pecini. Lepo mi pici na Nexusu 5. Samo sto sam igrao u originalu na japanskom pa mi je malo bilo zamorno, pa stadoh tu negde i ne da mi se da nastavim.
Reply
League of Legends pikam tu i tamo, FEZ-a i tako te steam igrice Big Grin
Jedan od članova tima typekitworks.

Reply




Users browsing this thread: 4 Guest(s)