Sada igram...
^kako me sad grize sto nsiam uzeo sve igre na proslom Origin bundleu Undecided , danas igrao na burazovom kompu i bas je zabavno XD
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
Uvek možeš da oteraš burazera ili da radite na zamenu XD
Reply
juce sam posle godinu dana neigranja presao Call of Juarez: Gunslinger, i ponovo se podsetio koliko je igra u stvari odlicna Smile
a ujedno sam poceo Witcher 2 Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
(2015-05-02, 19:23)S0sa Wrote: [Image: D.jpg]
Preterano me zabavlja XD XD


Da li se ta igra može igrati uopće kao singleplayer ili je samo namijenjen za multiplay igranje? Ono, kao onaj originalni prvi dio.
[Image: harpy211.png]
Reply
Može da se igra singl, ali mi veruj na reč kada ti kažem da je urnebesno u multiju XD
Singl je klasika od obezbeđivanja bašte (isto ima multi opciju), ima klasičnih death mečeva + još stvari koje nisam proveravala.
Svi likovi iz zombija i "cveća" se lvluju, kako njih lvluješ tako ti se i nalog leveluje. Dobijaš nove likove, oružja, pojačanja za oružja(likove) i skinove preko kupovine stickera itd.
Podseća na TF - imaš klasične vojnike (peashooter i soldier zombie kojih isto ima više vrsta), all-star je tenk u zombijima, chomper može da se posmatra na isti način ali je on melee orijentisan. Sunflower je podrška kao i scientist u zombijima, slabiji su u napadu ali bacaju "lekarije" i brzo dižu iz mrtvih da se ne bi gubili poeni na respawn XD Po pet varijanti po klasi... imam ja još dosta da gulim, tek sam 30ti nivo XD
http://plantsvszombies.wikia.com/wiki/Pl...en_Warfare
Reply
[Image: wolfensteintheoldbloodco.jpg]
Reply
The Witcher 3 na PC-ju, 14 sati u igri.

Mogu reći da sam oduševljen grafikom. Rekao bih da je do sada najlepša igra koju sam igrao od kako sam poboljšao konfiguraciju. Ali pored toga, ne mogu da kažem da me je potpuno očarala, kao što je to svojevremeno Skyrim. Nekkao mi to nije to. Iako mi drži pažnju, nije da jedva čekam da obavim neki kvest. Takođe imam problema sa kontrolama, nekako su čudne.

Sviđa mi se način borbe, određeni protivnici zahtevaju taktiku a ne samo "button smashing". Mada sam dosta lenj kako bih 100% upotrbio sve što je na raspolaganju (ulja, napitke, bombe...). Uglavnom koristim mač, signs i po koji napitak.

Malo me smara što je okruženje tipa srednjevekovna Engleska (bar imam takav utisak po načinu govora NPC-a). Iako imaju slovenska imana i po koji akcenat, deluje mi kao da se dešava u Engleskoj a ne Poljskoj (nisam pročitao knjige, pa iskreno i ne znam koje je okruženje u kjnigama).

U svakom sl, dajem joj 7/10, i mogu samo da jedva čekam sledeći TES, nadajući se ovakvoj grafici i njihovom narativu. Ko zna, možda mi se popravi mišljenje kako budem napredovao, mada nisam siguran s obzirom da sam Witcher 2 dropovao nakon nekog vremena...

Da li još neko igra, koja su vaša mišljenja?
[Image: sasusaku2.jpg]
Reply
(2015-05-24, 23:02)Micko Wrote: The Witcher 3 na PC-ju, 14 sati u igri.

Mogu reći da sam oduševljen grafikom. Rekao bih da je do sada najlepša igra koju sam igrao od kako sam poboljšao konfiguraciju. Ali pored toga, ne mogu da kažem da me je potpuno očarala, kao što je to svojevremeno Skyrim. Nekkao mi to nije to. Iako mi drži pažnju, nije da jedva čekam da obavim neki kvest. Takođe imam problema sa kontrolama, nekako su čudne.

Sviđa mi se način borbe, određeni protivnici zahtevaju taktiku a ne samo "button smashing". Mada sam dosta lenj kako bih 100% upotrbio sve što je na raspolaganju (ulja, napitke, bombe...). Uglavnom koristim mač, signs i po koji napitak.

Malo me smara što je okruženje tipa srednjevekovna Engleska (bar imam takav utisak po načinu govora NPC-a). Iako imaju slovenska imana i po koji akcenat, deluje mi kao da se dešava u Engleskoj a ne Poljskoj (nisam pročitao knjige, pa iskreno i ne znam koje je okruženje u kjnigama).

U svakom sl, dajem joj 7/10, i mogu samo da jedva čekam sledeći TES, nadajući se ovakvoj grafici i njihovom narativu. Ko zna, možda mi se popravi mišljenje kako budem napredovao, mada nisam siguran s obzirom da sam Witcher 2 dropovao nakon nekog vremena...

Da li još neko igra, koja su vaša mišljenja?

Igram ja i drago mi je što sam naišao na tvoj malo kritičniji pregled jer imam dojam da trenutno cijeli internet svršava na ovu igru i misli da je nešto najbolje u povijesti svega.

Grafika stvarno jeste apsolutno fantastična, i uz ac unity ima daleko najbolje osvjetljenje što sam ja vidio u igrama. Jedino što bode oči je voda koja izgleda jednako i kad čini rijeku, jezero, more itd. Previše se sjaji kao da je od ulja i kad sam skakao u bunar izgledalo je ko da pliva po živi.

Igram na easy jer povećanje težine ne čini ništa osim što udesetostruči health bar neprijateljima tako da u bestiaryju samo gledam na koji su sign slab pa to spamam. Potione ne kuvam niti mi je to ikada bilo zanimljivo, jedino kujem oružja i armor.

Slažem se da je glupo što opet idu na štih srednjovjekovne Engleske i malo mi je žalosno što niko nema muda (bar u igrama) da u fantasy naslov stavi nešto osim sr. Engleske + ljudi, vilenjaci, patuljci.

Ne vjerujem da ćeš ovo dropati kao i dvicu jer je ona imala strašno restriktivne i loše dizajnirane mape, a ovdje je čista suprotnost. Igra je stvarno evoluirala u svakom smislu, skok u kvaliteti je skoro kao u AC-AC2.

Još bih samo dodao da je muzika zanimljiva i unikatna (mada malo repetativna) sa puno slavenskog folk utjecaja, a čini se da čak ima i jezika s naših prostora (da, dobro ste pročitali) XD

Na 0:20



Reply
Quote:Slažem se da je glupo što opet idu na štih srednjovjekovne Engleske i malo mi je žalosno što niko nema muda (bar u igrama) da u fantasy naslov stavi nešto osim sr. Engleske + ljudi, vilenjaci, patuljci.

Upravo, kao što će Ameri uvek biti dobri momci a Rusi/Nemci/Kinezi zlo na zemlji. Ali šta da se radi, u suprotnom bi igra loše prošla na zapadu i ne bi bila profitabilna.

Elem, meni se recimo Metro igre sviđaju baš zbog tog drgčijeg pristupa. Iako postoji engleski dub, svi su imali ruski akcenat i ceo doživljaj je kao da si stvarno u moskovskom metrou. STALKER nisam igrao, ali sam čitao da je veoma dobra iz istog razloga.
[Image: sasusaku2.jpg]
Reply
Igrajte onda sa poljskim dubom Big Grin
[Image: 76561198041329936.png]
Reply




Users browsing this thread: 7 Guest(s)